דף פורטל

האם אתם מעונינים בדף פורטל?

• כן

קולות: 33 86.8%
  • לא

קולות: 0 0.0%
  • לא מכיר

קולות: 5 13.2%

• סה"כ בוחרים
    38

BB1234

משתמש חדש
כאחד שמשתמש הרבה בפורום של נתיב (שבנוי על אותו רעיון של הפורום הזה) הייתי ממליץ לעשות דף פורטל כמו שיש שם, שבו יש את כל ההודעות האחרונות מכל הקטוגריות שיש בפורום.
תודה רבה ובהצלחה

אריך

משתמש ותיק
לכאורה לשם כך קיימת האופציה של "נושאים פעילים" בתוך 'קישורים מהירים' שבראש העמוד כאן.

BB1234

משתמש חדש
פותח הנושא
אריך אמר:
לכאורה לשם כך קיימת האופציה של "נושאים פעילים" בתוך 'קישורים מהירים' שבראש העמוד כאן.
בנושאים פעילים יש רק את הנושא ולא את ההודעה.
עיין כאן ותבין מה כוונתי

אמת

משתמש חדש
לא הבנתי למה יש כאן שני צדדים אם יש אפשרות ביד המנהלים לעשות את זה, וזה לא מזיק לאף אחד, אז למה לא?

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
אמת אמר:
לא הבנתי למה יש כאן שני צדדים אם יש אפשרות ביד המנהלים לעשות את זה, וזה לא מזיק לאף אחד, אז למה לא?

הענין פשוט, דף פורטל הוא תוספת שעוד לא תורגמה לגירסת הפורום הנוכחית (פורום נתיב בנוי בגירסא ישנה יותר). אני צריך להתיישב ולתרגם אותה. זו עבודה שאורכת זמן, אם הצורך חלש, לא אבזבז את זמני על כך, אבל אם הצורך חשוב, אתיישב על זה.

שלום

משתמש חדש
מנהל ראשי א' אמר:
אמת אמר:

הענין פשוט, דף פורטל הוא תוספת שעוד לא תורגמה לגירסת הפורום הנוכחית (פורום נתיב בנוי בגירסא ישנה יותר). אני צריך להתיישב ולתרגם אותה. זו עבודה שאורכת זמן, אם הצורך חלש, לא אבזבז את זמני על כך, אבל אם הצורך חשוב, אתיישב על זה.
כאחד ש מרבה להשתמש בפורום נתיב זה צורך מאוד נחוץ ויקל מאוד על המשתמשים בפורום וירבה בוודאי את המשתמשים,
אני אישית לא אוהב את פורום אוצר החכמה רק בגלל הסיבה הזו, ואידך זיל גמור

BB1234

משתמש חדש
פותח הנושא
מנהל ראשי א' אמר:
אמת אמר:

האם התקדם משהוא בנידון?

צבי

משתמש רגיל
חברים יקרים הכל ענין של הרגל. אז גם לתצורה של הפורום הזה תתרגלו, קחו את זה בפרופורציות, והשתמשו בינתיים בנושאים פעילים, (ויש לי סוד בשבילכם שעוד תתרגלו לזה עד שלא תבינו איך אפשר להסתכל בפורטל),
ותנו למנהל את הכבוד להתנהל לפי זמנו.

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
זה קבצים של תוספת 'פורטל'
צריך ליצור בתיקיה language תיקיה חדשה בשם he
ולתרגם שם את הקבצים
לצורך כך ניתן להעתיק את תיקיית en ולשנות את שמה
צריך רק מקודם ללבן איזה דברים צריך בפורטל כי חבל לתרגם הכל סתם

הדרכת תרגום בהמשך
מי שמתחיל לתרגם שיעדכן, כדי שלא יתרגמו כפול

קבצים מצורפים

• portal.zip
    502.2 KB · צפיות: 13
עיינתי בקובץ שצירפת
וראיתי שבעצם אפשר לכתוב תוכנית קטנה שתעבוד כך:
1. תשלוף מתוך כל קבצי ה php את הטקסט שצריך לתרגם, למשל עם regex כזה:
קוד:
(=\>\W')([^']*)(')
הקבוצה השניה תכיל את הטקסט שצריך לתרגם
2. תשלח לתרגום של גוגל את כל המילים חוץ מהתגים כמו <strong> וכדומה
3. תקבל את התרגום מגוגל למשל עם תוכנה כזו.
4. תשבץ את התרגום בקובץ php במקום האנגלית

התוכנה תעשה את זה בשתי דקות, ולכתוב כזו תוכנה יקח כשעה שעתיים, לעומת עבודה של שעות בתרגום ידני
וכמובן התוכנה תהיה יעילה גם כדי לתרגם עוד תוספים

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
לא מתכנת אני ולא בן מתכנת, רק קצת מבין,
הרעיון שלך נשמע טוב
על אף שאת שאר התוספים שתירגמתי (כמו למשל תוסף ה"תודה") ראיתי שגוגל תירגם על הפנים בהרבה מקרים, ורק ע"י שראיתי למעשה מה כל דבר עושה הצלחתי לתרגם כמו שצריך
מה שכן, אחרי תוכנה כזאת יהיה קל מאוד לעבור על הטעויות ולתקן אותם חיש קל
דבר נוסף, בתרגומים למיניהם שמתי לב שיש דברים שלא מוגדרים כתגים ובכל אופן אם אתה מתרגם אותם הרגת את הכל כמו למשל לפעמים שהשם של התוסף נמצא כחלק מהטקסט ובכל אופן אסור לתרגם אותו,
אבל כמ"ש, אם תהיה תוכנה כזאת, סו"ס יהיה מדובר בתיקון טעויות גרידא, שזה כבר הרבה יותר קל

מבקש

משתמש רגיל
אני לא מתכנת, ולא נותר לי אלא לומר תודה, ובהצלחה!

BB1234

משתמש חדש
פותח הנושא
מנהל ראשי א' אמר:
לא מתכנת אני ולא בן מתכנת, רק קצת מבין,
הרעיון שלך נשמע טוב
על אף שאת שאר התוספים שתירגמתי (כמו למשל תוסף ה"תודה") ראיתי שגוגל תירגם על הפנים בהרבה מקרים, ורק ע"י שראיתי למעשה מה כל דבר עושה הצלחתי לתרגם כמו שצריך
מה שכן, אחרי תוכנה כזאת יהיה קל מאוד לעבור על הטעויות ולתקן אותם חיש קל
דבר נוסף, בתרגומים למיניהם שמתי לב שיש דברים שלא מוגדרים כתגים ובכל אופן אם אתה מתרגם אותם הרגת את הכל כמו למשל לפעמים שהשם של התוסף נמצא כחלק מהטקסט ובכל אופן אסור לתרגם אותו,
אבל כמ"ש, אם תהיה תוכנה כזאת, סו"ס יהיה מדובר בתיקון טעויות גרידא, שזה כבר הרבה יותר קל
תודה רבה על ההיענות
נשמח בהקדם לראות מוצר מוגמר
מובטחני שדבר זה יצעיד את הפורום קדימה ויוסיף הרבה לרווחת המשתמשים.

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
כמ"ש זה כולל הרבה תרגום, מה שאומר הרבה שעות עבודה, שאין לי אותם כרגע.
מצאתי מישהו מומחה, שנתן לי רעיון איך לקצר תהליכים, עובד על זה ביחד איתו.
אל דאגה, אני לא שוקט על השמרים, ואין צורך להקפיץ את הנושא, כל הערה שמעלים נרשמת ותטופל בעז"ה.
בהצלחה

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
אחרי עמל של תרגום והתאמה אישית, הפורטל יוצא לדרך בעז"ה, יתכן שידרשו תיקונים מספר, והתאמות נוספות, אבל שחררתי בכל זאת, מצפה לתגובותיכם בכדי שיהיה מושלם...
אם יש תפריט או קישור שנראה למישהו כאן שהוא יכול להיות שמיש והוא אינו מופיע בפורטל, או אם מישהו כאן איתר באג טכני או שגיאה כלשהי בתרגום, ולכל הערה והארה בנושא הפורטל, נא להגיב בשרשור זה.
גולשים מניידים או מטאבלטים שימו לב - היות והאתר רספונסיבי (מתאים את עצמו אוטומטי למובייל), יש מודולים (תיבות) בפורטל שתוכלו לראות רק ע"י גלילה לאורך הדף.

קבצים מצורפים

• portal.png
    portal.png
    101.5 KB · צפיות: 259

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
ארזי ביתר אמר:
לצערי, אני לא זוכה לראות שום פורטל, כי אם את הפורום בצורתו המקורית.

יש להיכנס ל"פורטל", הוא לא הדף הראשי של הפורום
ראה תמונה

קבצים מצורפים

• פורטל.png
    פורטל.png
    41.4 KB · צפיות: 195

מבקש

משתמש רגיל
ראשית יש"כ על העבודה, זה מקפיץ את רמת הפורום.
בפורטל רצוי מאד לדעתי (וכך ראיתי בפורומים אחרים) שתכתב התגובה האחרונה בכל נושא ולא הנושא עצמו (כמובן הכותרת כן תכתב) ,את הנושא הרבה כבר קראו (או שתינתן אופציה לכל גולש לבחור כך בהגדרות)

מבקש

משתמש רגיל
עכשיו שמתי לב שמופיעים רק הנושאים החדשים ולא ההודעות החדשות, ונראה לי שצריך שיכתבו ההודעות האחרונות

מבקש

משתמש רגיל
אחד העניינים (או העניין) בפורטל הוא שמייד בכניסה לפורום יוכלו לראות את החדשות ולדעת אם יש מה להגיב וכדו', בצורה של הפורטל כרגע ניתן לראות בפירוט רק את הנושאים החדשים שנפתחו (לפעמים זה יכול להגיע כמה ימים אחורה) . בצורה שהמלצתי וראיתי במקומות אחרים, מופיעות כל ההודעות האחרונות שנכתבו (לפחות כל נושא שדובר עליו לאחרונה ההודעה האחרונה שלו), וכך גם אם אחד הגיב לדוגמא לנושא ישן, יראו מייד את תגובתו (שנכתבה כמובן לאחרונה) ויוכלו להגיב עליה, ואילו בצורה כרגע, אף אחד לא ידע שהוא הגיב (חוץ ממי שיפתח את הודעות שלא נקראו דבר שהפורטל בא למנוע את הצורך הזה)

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
מבקש אמר:
אחד העניינים (או העניין) בפורטל הוא שמייד בכניסה לפורום יוכלו לראות את החדשות ולדעת אם יש מה להגיב וכדו', בצורה של הפורטל כרגע ניתן לראות בפירוט רק את הנושאים החדשים שנפתחו (לפעמים זה יכול להגיע כמה ימים אחורה) . בצורה שהמלצתי וראיתי במקומות אחרים, מופיעות כל ההודעות האחרונות שנכתבו (לפחות כל נושא שדובר עליו לאחרונה ההודעה האחרונה שלו), וכך גם אם אחד הגיב לדוגמא לנושא ישן, יראו מייד את תגובתו (שנכתבה כמובן לאחרונה) ויוכלו להגיב עליה, ואילו בצורה כרגע, אף אחד לא ידע שהוא הגיב (חוץ ממי שיפתח את הודעות שלא נקראו דבר שהפורטל בא למנוע את הצורך הזה)

טופל, אנא עדכן אותי אם אכן כך

מבקש

משתמש רגיל
מנהל ראשי א' אמר:
מבקש אמר:

טופל, אנא עדכן אותי אם אכן כך
כן, ותודה על הטיפול הזריז

BB1234

משתמש חדש
פותח הנושא
לא הייתי בארץ כמה ימים ורק עכשיו אני רואה את השיפור העצום.
יישר כח גדול למנהלים.

BB1234

משתמש חדש
פותח הנושא
למה יש קישור של בית ופורטל ששניהם מובילים לאותו מקום?

חלק עליון תַחתִית