מישהו מכיר מחשבון טהרה טוב וחינמי?

מבין ענין

משתמש ותיק
לא משהו שצריך לחשבן לבד, אלא המחשבון עושה את החשבון בעצמו.

לא אפליקציה לטלפון - אלא למחשב ביתי.
תודה

מבין ענין

משתמש ותיק
פותח הנושא
מלמד להועיל אמר:
מותר לא לחשב לבד ואפשר לסמוך על כל הטבלאות והתוכנות האלו?
ראיתי עם הסכמות של רבנים הילקו"י הגר"ש עמאר ועוד.

בר סמכא

משתמש ותיק
אני מחפש משהו שגם מחשבן וסתות, יש משהו כזה אפילו בתשלום?
אגב, אני חושב שמי שימציא כזה דבר יוכל להרויח הרבה...

מממ...

משתמש חדש
אומנם עולה כסף אבל ממש נח וברור
כולל אפשרות לבחירת פסקים וחומרות ספצפיים

ניקושלה

משתמש ותיק
אני מחפש משהו שגם מחשבן וסתות, יש משהו כזה אפילו בתשלום?
אגב, אני חושב שמי שימציא כזה דבר יוכל להרויח הרבה...
פלוני מבני ברק המציא כזה דבר, וכיון שלא מצא לזה ביקוש בציבור החרדי אתא ובא אצל מר סתיו משוהם, ושאלתו בפיו, יאמר לי מר אלו הם השיטות המקובלות לחוש להם בחשבונות הטהרה אצלך?
אף הוא נענה כנגדו ואמר לו, איננו חשים לזה כלל ועיקר. אחר שכיום ע"ד כלל אין וסת קבוע, וושא"ק אינו אלא לחוש וס"ק, ע"כ איננו חוששים לזה.

נערך לאחרונה על ידי מנהל:

דרומאי

משתמש ותיק
אתא ובא אצל מר סתיו משוהם, ושאלתו בפיו, יאמר לי מר אלו הם השיטות המקובלות לחוש להם בחשבונות הטהרה בציבורכם?
אף הוא נענה כנגדו ואמר לו, איננו חשים לזה כלל ועיקר. אחר שכיום ע"ד כלל אין וסת קבוע, וושא"ק אינו אלא לחוש וס"ק, ע"כ איננו חוששים לזה.
בהמה.

ערך רב

משתמש ותיק
פלוני מבני ברק המציא כזה דבר, וכיון שלא מצא לזה ביקוש בציבור החרדי שם יהבו אצל הציבור הדת"לי.
אתא ובא אצל מר סתיו משוהם, ושאלתו בפיו, יאמר לי מר אלו הם השיטות המקובלות לחוש להם בחשבונות הטהרה בציבורכם?

הסיפור הזה מאומת?? האם יש בו "רק" חשש לשון הרע, ולא חשש הוצאת שם רע ח"ו?
[כמובן, אינני קשור לשום חוג הקרוב אליו מכל כיוון שהוא, אבל כן קשור קצת לספרי החפץ חיים...]

אהרן פישר

משתמש ותיק
הסיפור הזה מאומת?? האם יש בו "רק" חשש לשון הרע, ולא חשש הוצאת שם רע ח"ו?
[כמובן, אינני קשור לשום חוג הקרוב אליו מכל כיוון שהוא, אבל כן קשור קצת לספרי החפץ חיים...]
פשוט שא"א להאמין שום דבר בסיפור זה. אני לא יודע במי מדובר, אבל אכן לשוה"ר טהורה, אם שבאמת אוחזים כן, ואם אמת הוא מסתמא אפשר לימצא בקל, והיינו שומעים מזה כבר.

חלק עליון תַחתִית