תכנת לעולם לא אשכח- בקשת מידע

סבא

משתמש ותיק
כמו כל משתמשי אוצר החכמה,, בתוך מכתבם היה לוטה גם מודעת פרסומת לתוכנת מחשב בשם לעולם לא אשכח, וכמובן בצרוף עדויות של משתמשים שהגדיל לעשות אחד מהם [א.ז.- לך תדע] שכתב שחייב לרב את הבריאות שלו... כיוון שאני אדם מבוגר, אני כבר לא מתלהב מפרסומות, ולכן אני שואל-
האם מישהו מחברי הפורום הנכבדים ניסה את התוכנה?
מה התרשמותו? מה התוצאות אצלו?
האם צריך בשביל זה, הרבה משמעת עצמית, כושר התמדה וכו'?
תודה מראש על עזרתכם.

@סבא, לפני שאני מתחיל לשבח את התוכנה, גילוי נאות אני פיתחתי אותה, אבל אין לי אחוזים במכירות אז אני אומר בצורה כנה את חוות דעתי.

זו תוכנה נפלאה, שגורמת לחשק בלימוד, וסיפוק עצום, ידיעה בהירה וחדה של החומר. זכירה לאורך זמן של החומר.
אחרי שטועמים את זה פשוט החשק מתעורר ורוצים ללמוד עוד ולהכניס עוד שאלות ולעשות עוד חזרות וזה מעגל שמחזק את עצמו.
מומלץ ביותר!

סבא

משתמש ותיק
פותח הנושא
רחמים אמר:
@סבא, לפני שאני מתחיל לשבח את התוכנה, גילוי נאות אני פיתחתי אותה, אבל אין לי אחוזים במכירות אז אני אומר בצורה כנה את חוות דעתי.

זו תוכנה נפלאה, שגורמת לחשק בלימוד, וסיפוק עצום, ידיעה בהירה וחדה של החומר. זכירה לאורך זמן של החומר.
אחרי שטועמים את זה פשוט החשק מתעורר ורוצים ללמוד עוד ולהכניס עוד שאלות ולעשות עוד חזרות וזה מעגל שמחזק את עצמו.
מומלץ ביותר!
מצויין, אז הגעתי למקור, עכשיו, מה עם השאלות ששאלתי-
תן לנו כיוון להבין, האם זה פשוט העניין של רישום מסודר,
או מה?
בקיצור, הרי זה לא הוקוס פוקוס, אז יש כאן איזה הגיון, שאנו אמורים להבין ודרכו לשקול האם כדאי לקנות תוכנה זו, נכון?

אברך

משתמש ותיק
מלבד פרטים על התוכנה, כמו שביקש @סבא, אולי תוכל לשחרר איזו גירסה חלקית לטעימה.
ודרך אגב, שים לב לתאריך ההודעה של @סבא, איפה היית עד היום???

אברך אמר:
מלבד פרטים על התוכנה, כמו שביקש @סבא, אולי תוכל לשחרר איזו גירסה חלקית לטעימה.
ודרך אגב, שים לב לתאריך ההודעה של @סבא, איפה היית עד היום???
כמו שאמרתי אני רק פיתחתי אותה והיא לא בבעלותי כלל, אני גם לא מוסמך על ידי בעל התוכנה להיות הדובר, אבל מותר לי להגיד את חוות דעתי כמו כל לקוח ומשתמש אחר של התוכנה.

סבא אמר:
מצויין, אז הגעתי למקור, עכשיו, מה עם השאלות ששאלתי-
תן לנו כיוון להבין, האם זה פשוט העניין של רישום מסודר,
או מה?
בקיצור, הרי זה לא הוקוס פוקוס, אז יש כאן איזה הגיון, שאנו אמורים להבין ודרכו לשקול האם כדאי לקנות תוכנה זו, נכון?
אין צורך בהרבה משמעת עצמית, כי אחרי שמתחילים זה ממש נותן חשק ודי במעט משמעת כדי להתמיד בזה.
גם כושר התמדה כנ"ל, ובאופן כללי בכלל לא משנה כמה זמן תשב על התוכנה כל דקה זה רווח נקי, זה לא שאם אתה לא ממלא סך שעות אז אין לך כלום.
זה לא רק עינין של רישום מסודר, אלא יש פה תוכנית לימוד מיוחדת, שנבנתה על ידי מומחים רבים, ברמה בין לאומית שחקרו את אופן הפעולה של המח האנושי, וגילו שכאשר האדם לומד משהו ומסכם אותו בצורה של שאלה ותשובה, זה מקנה לו זיכרון לכמה ימים, ואחרי כמה ימים הוא מקבל מהתוכנה חזרה ושוב יש לו זיכרון לכמה שבועות וכן על זה הדרך, תמיד עושים חזרה בשלב כזה שהוא עדיין לא שכח ומאריכים את טווח הזיכרון.
יש פה גם אפקט נוסף, שדבר שהאדם צריך המוח שומר אותו ולא שוכח, אז כאשר האדם יודע מראש שבעוד כמה ימים יש לו חזרה אז המוח לא שוכח את זה.
המשתמש בתוכנה יכול להתפעל מעצמו כיצד מצליח לזכור ולהצליח בחזרה אחרי חזרה והלימוד לא נאבד ממנו, וזה נותן שמחה וסיפוק עצום, וחשק להוסיף עוד ועוד לימוד ועוד ועוד שאלות.
ובפרט שכל התוכנה בנויה בצורה חכמה המותאמת לימוד התורה בדווקא, עם תגיות ועם סדר, ועם חיפוש וכו' וכו', אפשר לראות כמה צילומי מסך באתר שלי בתיק העבודות.

אברך

משתמש ותיק
רחמים אמר:
אפשר לראות כמה צילומי מסך באתר שלי בתיק העבודות.
https://yakobov-dev.co.il/%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%95%D7%AA/%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%95%D7%AA.aspx#%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%AA%20'%D7%9C%D7%90%20%D7%90%D7%A9%D7%9B%D7%97'
אגב, הקישור ששמת לרכישת התוכנה torah-coach.com מחזיר הודעת שגיאה.

שמעון דוב

משתמש רשום
כמה זה עולה התוכנה
וסתם ככה אני רוצה לשאול את החברים אם אפשר ללמוד על מסך כמה שעות במחשב או טבלט בגלל העיניים

שלום עולם

משתמש ותיק
שמעון דוב אמר:
כמה זה עולה התוכנה
וסתם ככה אני רוצה לשאול את החברים אם אפשר ללמוד על מסך כמה שעות במחשב או טבלט בגלל העיניים

תכוון על מצב לילה, ובהירות נמוכה

קלוגער

משתמש חדש
אני האיש מכירות של התוכנה
זה מתאים לכל בן תורה - וזה יביא לו המון תועלת
השיטה אינה תלויה דווקא בתוכנה אבל התוכנה היא עוצמתית ביותר
אפשר לשמוע כאן - 02-6449396
היות וכבר מכרנו כמעט ל1000 ו99% היו מרוצים מאוד אנו נותנים אחריות מלאה ב100%
אני לא כ"כ מסתובב כאן בפורום אני מגיב כיון שמישהו שלח לי לינק
הצלחה רבה

מבקש1

משתמש רגיל
יש כבר מישהו שהתנסה בתוכנה ואינו קשור אליה, אשמח לקבל פרטים איך השיטה והתוכנה [ניתן בהודעה פרטית]

מבקש1

משתמש רגיל
יש למישהו מאגר שאלות בתוכנה שאפשר לקבל, בעיקר בדף היומי [חולין, מנחות]?

אליהו52

משתמש ותיק
יש לי כמה חברים שמשתמשים בתוכנה חינמית שנקראת אנקי (דומה למתואר כאן) ומאד מרוצים
עם הזמן מחכימים גם בצורת כתיבת השאלות ומפיקים תועלת מרובה.
גילוי נאות: רק בעלי כושר התמדה הצליחו להתמיד לאורך זמן

מבקש1

משתמש רגיל
אליהו52 אמר:
יש לי כמה חברים שמשתמשים בתוכנה חינמית שנקראת אנקי (דומה למתואר כאן) ומאד מרוצים
עם הזמן מחכימים גם בצורת כתיבת השאלות ומפיקים תועלת מרובה.
גילוי נאות: רק בעלי כושר התמדה הצליחו להתמיד לאורך זמן
אפשר לקבל מהם כרטיסים מוכנים? הבנתי שיש כזו אפשרות בתוכנה.

מבקש1

משתמש רגיל
אליהו52 אמר:
אני יכול לנסות לשאול
איזה מסכת אתה רוצה
כרגע אני צריך חולין [דף היומי] ומנחות, אם זו אותה עבודה להוריד על עוד מסכתות / מ"ב - עדיף [אם אין חומר סודי כמובן, אך אני לא חושב שיש]. אם אין למסכתות אלו, גם חומר תורני אחר יעזור שאוכל לנסות את התוכנה.
תודה.

מבקש1

משתמש רגיל
תודה, עדיין עדיף לי כרטיסים מוכנים לתוכנה [וכן שם במדור של שאלות עם תשובות לא הצלחתי לבצע העתקה, זיהוי הכתב שם אינו נכון {מזהה כנראה כאנגלית ומעתיק הפוך}]

אליהו52

משתמש ותיק
מבקש1 אמר:
אליהו52 אמר:
אני יכול לנסות לשאול
איזה מסכת אתה רוצה
כרגע אני צריך חולין [דף היומי] ומנחות, אם זו אותה עבודה להוריד על עוד מסכתות / מ"ב - עדיף [אם אין חומר סודי כמובן, אך אני לא חושב שיש]. אם אין למסכתות אלו, גם חומר תורני אחר יעזור שאוכל לנסות את התוכנה.
תודה.

חולין לא מושלם
https://drive.google.com/open?id=1IhwBdQH25y6aFrvhD1J7P2RarAasp-ZC

חלק עליון תַחתִית