סקר על יעילות המערכת

האם הרגשת חיזוק ועליה בתורה וברוחניות מאז שהתחלת להשתמש בפורום הזה

• מאוד הועיל לי

קולות: 18 31.0%
  • הועיל במידה מסוימת

קולות: 23 39.7%
  • לא הועיל

קולות: 11 19.0%
  • פורום גרוע

קולות: 0 0.0%
  • אין לי דעה

קולות: 6 10.3%

• סה"כ בוחרים
    58
סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

ה' רועי

משתמש רגיל
מבקש אמר:
ואני לא הבנתי למה מי שלא רשום לא יכול להגיב, ודאי עדיף שירשמו, אך למה חייבים?
אם תהיה אפשרות כזו אנשים לא יהיו מזוהים, גם לא תהיה להם מערכת מסודרת משלהם, וגם אני חושב שכדאי כך כדי למנוע מציפים לכתוב בפורום בקלות בלי להירשם.

ה' רועי

משתמש רגיל
Untitled-1.png

אולי כדאי לשים את הסמל הזה לזמן מה עד שיירשמו עוד אנשים?
אני לא רואה עוד דרך למשוך אנשים להירשם...

השגחה פרטית

משתמש רגיל
פותח הנושא
שלום לכולם מרגיז אותי שאנשים לא עונים על הסקר למה מתוך כ150 חברי הפורום ענו בס"ה 16 אנשים האם האנשים לא מעונינים בהתפתחות הפורום והלא ידוע כמה דמים אנשים משקיעים ע"מ להגדיל תורה ולהאדירה והנה כאן יש אופציה להראות לבאי הפורום שאינם מחוברים עד כמה אנשים אוהבים פה את הפורום דבר שיכול להרבות את מעגל העמלים בתורה באמצעות פורום לתורה
וכעת דרך נוספת לפרסום הפורום דרך שאני אישית עשיתי אותה וכבר זיהיתי כמה מהחברים החדשים שהצטרפו בעקבות זה הדרך היא פשוטה וקלה בס"ה לוקחים את הטקסט שאביא להלן (אותו כתב מורי ורבי המובהק הלא הוא 'יאיר') ושולחים אותו לרשימת התפוצה/לכל אנשי הקשר שלך נוסח ההודעה הוא ברור ופשוט והרי הוא לפניכם:

...............
"בעז"ה, אחרי מאמצים מרובים, נפתח פורום תורני חדש!

פורום זה, הינו בשורה גדולה לכלל משתמשי האינטרנט המסונן.

תנאי קודם למעשה הוא, שפורום זה יהיה נקי מכל הבעיות שיש בפורומים אחרים, ויעבור סינון קפדני ועיקש, בניטור רציף על ידי חבר ת"ח שנתרמו לעניין, וכן באפשרות הדיווח המיידי על ידי המשתמשים על כל הודעה והודעה תוך הבטחת טיפול מהיר בכל פניה.
כנאה ויאה לדברי תורה, אשר נאמר בהם "אמרות ה' אמרות טהורות כסף צרוף בעליל לארץ מזוקק שבעתיים" (תהילים יב ז).

תוכלו להתרשם מהפורום בכתובת הבאה: http://www.tora-forum.co.il

לתשומת לבכם: הפורום שוחרר אך זה עתה לציבור, על כן אינו פעיל ועירני דיו, אנא תרמו את מאמציכם להפוך אותו לכזה, גייסו גם משתמשים נוספים והרבו את ספסלי ביהמ"ד! למען ישוטטו הרבים ותרבה הדעת (דניאל יב ד).
כך גם לתועלת כולנו, אל תהססו ודווחו על כל תוכן שנראה לכם בלתי הולם, הסינון הטוב ביותר מגיע ע"י המשתמשים, כך נשמור יחד על הפורום שלנו!

הפורום פתוח כעת בכל חברות הסינון, באם תתקלו בבעיה אנא בקשו מהם פתיחה, ודווחו לנו על כך".
.................

המון המון סיעתא
ובברכה שתזכו להגדיל תורה ולהאדירה
שלכם
.....

השגחה פרטית

משתמש רגיל
פותח הנושא
שלום לכולם
אני לא יודע אם זה סתם נדמה לי אבל מאז שפרסמתי את הודעתי הקודמת באשכול הזה ניכרת עליה אדירה בפורום הזה שרק החל לפול בתקופה בה כתבתי את הודעתי הקודמת אני שם לב שכל יום מצטרפים פה חברים חדשים ובמקביל כמות הנושאים והתגובות מתרבים מיום ליום
אני שמח שזכיתי לטול חלק במהפכה שקרתה כאן ושב וקורא לכולם פה כן גם לחברים החדשים פה שימו לב להודעתי הקודמת באשכול זה פשוט תדגישו את ההודעה החל מ"בעז"ה ועד ל"על כך" העתק הדבק למייל שלכם לכל אנשי הקשר שלכם והנה יש לנו חברים נוספים בפורום
המון המון סיעתא דשמיא
שבוע טוב

יונה בן יעקב

משתמש ותיק
אכן, הנה אנכי נעדרתי מן הפורום למשך שבועיים ועתה עם חזרתי אינני מכיר את הבית מדרש הענק שנוצר פה....

אין ספק שבדור כשלנו, אשר בחוצות משתוללת אש של ממש ע"י כלי הטכנלוגיה, התשובה של הפורום הזה על כל חביריו היא "מי לה' אלי"....
חזקו ואמצו.

אריך

משתמש ותיק
יונה בן יעקב אמר:
אכן, הנה אנכי נעדרתי מן הפורום למשך שבועיים ועתה עם חזרתי אינני מכיר את הבית מדרש הענק שנוצר פה....

אין ספק שבדור כשלנו, אשר בחוצות משתוללת אש של ממש ע"י כלי הטכנלוגיה, התשובה של הפורום הזה על כל חביריו היא "מי לה' אלי"....
חזקו ואמצו.

ברוך הבא! תחזקנה ידיך במלחמתה של תורה.

יהודה1

משתמש ותיק
באתי לפורום בגלל בקשה לעזור להקימו. אני מקווה שיצליח להיות כתחליף הולם לפורומים שנחסמו על ידי נטפרי. לעצמי אני לא רואה כל כך תועלת בשיטוט בכל פורום שהוא. אמנם יש לפעמים חידושים שמתחדשים לי כאן.

מלמד להועיל

משתמש ותיק
אני חושב שהקיום של הפורום הזה הוא ממש אדיר
אבל היה טוב אם היה אפשר להוסיף בו עוד דברים כמו למשל מאמרים מרתקים שיכתבו על ידי רבנים חשובים וכדו'

תלמוד-תורה

משתמש ותיק
ארזי ביתר אמר:
יצויין, כי לצערנו הרב, פורום זה עדיין ישנוני למדי. נקווה לימים עירניים ופעילים יותר.
אריך אמר:
ארזי ביתר אמר:
יצויין, כי לצערנו הרב, פורום זה עדיין ישנוני למדי. נקווה לימים עירניים ופעילים יותר.

גם אני אזוב הקיר מצטרף לדברי הארז. ולא מבין כ"כ מה הסיבה? וכי הנושאים לא מעניינים? או אין מה לומר?

אולי סתם לא פותחים את המחשב כי עסוקים בדברים יותר טובים. אם התירוץ הזה נכון, אז נחה דעתי. אבל אם לא, אז כאן המקום לעורר את הציבור של החכמים דפה, לתת דחיפה של ממש, ולהיות פעילים. אני הקטן משתדל אבל קשה להיות קול קורא במדבר.
ארזי ביתר אמר:
הפורומים התורניים שאני מכיר, תוססים ופעילים מאוד, בלי לקבוע לימודים יומיים או שבועיים מיוחדים. הבעיה העיקרית כאן, היא מיעוט החברים בפורום.
מנין אמר:
הבעיה העיקרית היא שהפורום עדיין חדש. סבלנות!
עכשיו מרוצים?
7 נושאים ליום
2 משתתפים נוספים ביום
97 הודעות ליום
אבל רוב הותיקים כבר מפסידים. נעלמו ולא כותבים עוד. רב @אריך רב @ארזי ביתר רבי @מנין והרב @ה' רועי, ששמח מהפורום.
הציעו לפרסם והלכו. חבל שלא יודעים שהפורום מתפתח.
או ששינו שם ניק?

תלמוד-תורה

משתמש ותיק
מלמד להועיל אמר:
אני חושב שהקיום של הפורום הזה הוא ממש אדיר
אבל היה טוב אם היה אפשר להוסיף בו עוד דברים כמו למשל מאמרים מרתקים שיכתבו על ידי רבנים חשובים וכדו'
עושים את זה עכשיו...
בכל ערב שבת וחג, יש הרבה מאמרים והקלטות מ- 2040 חברי הפורום.

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חלק עליון תַחתִית