וזאת הברכה ל... עצמי!

איש גמזו

משתמש רגיל
אבל לגופו של ענין, במחכ"ת - כמדומה שכ"ק אדמו"ר מליובאוויטש זי"ע שלל הדבקת מספר זה לכל ענין הקיים בעולמנו...
כמדומה שכוונת הרב @אריק לגחך על אותם אנשים שמדביקים מספר זה לכל דבר הקיים בעולמינו, כך שבקשת המחילה ממנו מיותרת, וכעת ראוי למר לבקש את מחילתו על שחשדו בכך.

לבי במערב

משתמש ותיק
כמדומה שכוונת הרב @אריק לגחך על אותם אנשים שמדביקים מספר זה לכל דבר הקיים בעולמינו,
אם כך, הרי שהצטרפתי לדבריו...
כך שבקשת המחילה ממנו מיותרת, וכעת ראוי למר לבקש את מחילתו על שחשדו בכך.
לא הבנתי מדוע התייתרה הבקשה, אך בכל אופן - הריני לבקש כנ"ל.

אריק

משתמש ותיק
ל @אריק על 1000 IMG_0445.jpeg תודות שקיבלתי מהרבנים המשתמשים שליט״א.
ושמחה היא לי שלא יגעתי לריק, ואלף פעמים אמרו לי ״ישר כח״, למרות שלא היה דבר מיוחד ב 770 ההודעות שכתבתי כאן. ולמרות שלא זכור לי שמישהוא כתב פעם בצורה מפורשת שהועלתי לו וכדומה, עדיין שואב אני חופניים נחת מהושטת האצבע. 👍🏻
ויהי רצון שאלף התודות הבאות, יגיעו גם הם על 770 הודעות נוספות.

לבי במערב

משתמש ותיק
ולמרות שלא זכור לי שמישהוא כתב פעם בצורה מפורשת שהועלתי לו וכדומה
ח"ו!
ולדוגמא בעלמא:
ר' @אריק, תודה רבה לך שהעלית את הדברים הנפלאים של הנכד ר"ד קניבסקי, מאד מאד נהניתי, לפעמים דווקא הסיפורים הפשוטים מתוך הבית פנימה, מכניסים לאוירה הקדושה והמרוממת של מרן שר התורה זצוק"ל, מאד נהניתי והתחזקתי! אם יש לך עוד סרטוני וידאו של הספדים תעלה לפה.

וַיַּ֥רְא בָּלָ֖יְּיק

וזאת הברכה לעצמי, על שהייתי הפטפורמה לחו''ר הפורום לקיום מצוות 'משקנו חלב' זה 9000 לייקים. במונחים כמותיים, מדובר ב2.16 מ"ק חלב (מְלֹ֥א בֵית֖וֹ של זו''צ בני ברקי ממוצע).
תודה וברכה מרובה.

חיים ר

משתמש ותיק
וַיַּ֥רְא בָּלָ֖יְּיק

וזאת הברכה לעצמי, על שהייתי הפטפורמה לחו''ר הפורום לקיום מצוות 'משקנו חלב' זה 9000 לייקים. במונחים כמותיים, מדובר ב2.16 מ"ק חלב (מְלֹ֥א בֵית֖וֹ של זו''צ בני ברקי ממוצע).
תודה וברכה מרובה.
רוב ברכות, בעקבות הודעתך, הבחנתי שהקדמתיך במעט...

פרי הארץ

משתמש ותיק
באצבע.

עַד כ"ט בעומר תשפ"ד לָקוּ [=לִיְּקוּ] בְּאֶצְבַּע בִּשְׁלֹשֶׁת אֲלָפִים מַכּוֹת, לְשָׁנָה הַבָּאָה יַלְקוּ בַּיָּד, בַּחֲמִשָּׁה עָשָׂר אֶלֶף מַכּוֹת.

רוח מצויה

משתמש ותיק
וזאת הברכה ל... הרב @מריח שיחי'
לרגל מלאת 500 תודות שהתקבלו!
בברכה שיסתפק במה שיש לו וישמח תמיד בחלקו הטוב.
ברכה כפולה ומכופלת, להרב ה @מריח שיחי',
שתוך חודש וחצי, כבר הגיע ל 900!!
הלוא דבר הוא זה!

לשכן בה

משתמש ותיק
תשואות חן אשיא בזה לכבוד עצמי, לרגל הגיעי כהיום הזה ג' בחודש הי' למניין מאתיים הודעות חסר י''ג, וכן לרגל הגיעי בשעטו''מ לסך ת''מ לייקים כמניין ג' פעמים לייק חסר י'. כן יעזרני השי''ת להגיע להודעות וללייקים אחרים הבאים לקראתנו לשלום אכי''ר.

יהודה יעקבזון

משתמש ותיק
תשואות חן אשיא בזה לכבוד עצמי, לרגל הגיעי כהיום הזה ג' בחודש הי' למניין מאתיים הודעות חסר י''ג, וכן לרגל הגיעי בשעטו''מ לסך ת''מ לייקים כמניין ג' פעמים לייק חסר י'. כן יעזרני השי''ת להגיע להודעות וללייקים אחרים הבאים לקראתנו לשלום אכי''ר.

יש תכונה רבתית בפורום אקטואלי' לקראת הודעתך ה-200

לשכן בה

משתמש ותיק
יש תכונה רבתית בפורום אקטואלי' לקראת הודעתך ה-200
עדיף לא לעורר... מרבצם.

כמובן שבאתי לכאן אך ורק להתעלות בתורה ועבודת ה' ולא בכדי לעסוק בשיחת חולין ופטפוטי סרק שאין בהם שום תועלת לשום דבר מלבד רדיפת לייקים מאוסה ואם היה תלוי בי הייתי מבטל בכלל את הדבר הזה ששמו לייקים מי צריך את זה בכלל סתם דבר מיותר למה זה תורם.

ישיב לרבות

משתמש ותיק
ואם היה תלוי בי הייתי מבטל בכלל את הדבר הזה ששמו לייקים
אתה עדיין יכול לבטל את התראתם כידוע
אגב, עצה טובה:
קיבלתי מרבינו הלזת"ל שהרוצה למנוע התמכרות [שנעשית ע"י הפרשת דופמין למראה ההתראה האדומה] יכול לבטל את ההתראות על תודות שהתקבלו. הדבר מפחית את המתח מול המשוב של "הרשת החברתית" המקבילה לפורום התורני.
מניסיוני הדבר ישים ויעיל, ממליץ בחום!

תפארת התורה

משתמש ותיק
מלבד רדיפת לייקים מאוסה ואם היה תלוי בי הייתי מבטל בכלל את הדבר הזה ששמו לייקים מי צריך את זה בכלל סתם דבר מיותר למה זה תורם.
וכן לרגל הגיעי בשעטו''מ לסך ת''מ לייקים כמניין ג' פעמים לייק חסר י'. כן יעזרני השי''ת להגיע להודעות וללייקים אחרים
?

לשכן בה

משתמש ותיק
אין סתירה. הראשון מיירי בשאיפה הנרצית והשני היכן מדרגתי כעת...

וע''ד הפשט... הראשון נכתב כדי שלא יחשדוני
המנהלים שליט''א
שמטרת ביאתי לכאן היא
לעסוק בשיחת חולין ופטפוטי סרק שאין בהם שום תועלת.
ההסבר הראשון בהודעה הזו נכתב כדי שלא יחשדוני באמירת שקר ח''ו..

ולכל מי שקיבל את דברי כפשוטן לא התכוונתי ברצינות!!! אני עדיין נורא אוהב צומי וחשוב לי מאוד לקבל הרבה לייקים!!! אם יהיה שינוי אני אודיע באשכול המתאים..

נערך לאחרונה:

יהודה יעקבזון

משתמש ותיק
וזאת הברכה לעצמי שלאחר כ8.5 שנים מיום הצטרפותי לפורום זכיתי להגיע לדרגת משתמש ותיק.

נ.ב. היו מס' שנים באמצע שהייתי מנותק לגמרי מהרשת.

הנ.ב. הזה שווה אשכול בנפרד!

אלף בית גימל

משתמש ותיק
העדפות > קבל התראה כאשר מישהו... > העניק 'תודה' להודעה שלך (להסיר את הסימון).
עובד 10 . תודה על העצה .
אני לא מתלהב מתודות . רוצה להגיב למי שהגיב להודעות שלי .
חוסך לי זמן . יישר כוח
יש להם בג . כאשר נותנים לי תודה בפרטי זה מקפיץ לי התראה . אבל זה שולי

נפקא מינה

משתמש ותיק
יש להם בג . כאשר נותנים לי תודה בפרטי זה מקפיץ לי התראה . אבל זה שולי
זה צריך אישור בנפרד אבל אפשר לבטל את זה (אני אישית השארתי את ההתראה על תודה בשיחה כדי לדעת שהתגובה נקראה)

שמעון ל

משתמש ותיק
וזאת הברכה לעצמי שלאחר כ8.5 שנים מיום הצטרפותי לפורום זכיתי להגיע לדרגת משתמש ותיק.

נ.ב. היו מס' שנים באמצע שהייתי מנותק לגמרי מהרשת.
מעניין מאוד, עוד כמה יש כאלו משנת 2015
ודרך אגב מתי הפורום נפתח?
וגם האם תוכל לספר קצת האיך היה ההלוך ילך משך כ''כ הרבה שנים? קצת סקירה ממשך השנים?

חלק עליון תַחתִית