אוצר החכמה או אוצרות התורה אוצרות השו"ת

עזרה ושיתופי מידע בנושאים שאינם קשורים במישרין לתחום התורתי

אחד התלמידים
נתן תודה: 249 פעמים
קיבל תודה: 801 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: אוצר החכמה או אוצרות התורה

שליחה על ידי אחד התלמידים » 03 יוני 2021, 23:44

נערך לאחרונה על ידי מנהל ו' ב 04 יוני 2021, 07:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: האשכולות מוזגו

אחד התלמידים
יצירת קשר:

Re: אוצר החכמה או אוצרות התורה

שליחה על ידי אחד התלמידים » 03 יוני 2021, 23:52

yaaakov כתב:
03 יוני 2021, 20:00
כהן כתב:
03 יוני 2021, 15:09
וצרות התורה כבר 5 שנים לא עדכנו את התוכנה, אני מתקשר אליהם מידי פעם וכל פעם דוחים אותי בעוד מעט ועובדים על זה וכו', אולם בינתיים אין שינוי.
באתר שלהם כותבים שיש להם גירסה חדשה 19.0 - זה הגירסא שיש לך מכבר 5 שנים או באמת גירסה חדשה הוא?

כנראה כוונתך לאוצר החכמה. אוצרות התורה תקוע בגירסא 8, הגם שע"פ מידע פנימי שיש לי, יש לקוות שבעתיד הקרוב [במושגי אוצה"ת] נזכה לעוד עדכון.

yaaakov
נתן תודה: 6 פעמים

Re: אוצר החכמה או אוצרות התורה אוצרות השו"ת

שליחה על ידי yaaakov » 04 יוני 2021, 09:02

אחד התלמידים כתב:
03 יוני 2021, 23:52
הגם שע"פ מידע פנימי שיש לי, יש לקוות שבעתיד הקרוב
כמה קרוב?

אחד התלמידים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אחד התלמידים » 04 יוני 2021, 09:09

yaaakov כתב:
04 יוני 2021, 09:02
אחד התלמידים כתב:
03 יוני 2021, 23:52
הגם שע"פ מידע פנימי שיש לי, יש לקוות שבעתיד הקרוב
כמה קרוב?

א"א להגיד משום שלא שמעתי להדיא. וזה גם רק ניחוש שלי. אני מכיר אחד המעורב בפרוייקט גדול המפותח יחד עם אוצרות התורה, והניחוש שלי הוא שכאשר הפרוייקט יצא לשוק הם יוציאו גרסה חדשה.
זה כבר כמה שנים שהוא אמר לי שזה עומד להסתיים, ותמיד נתעכב מחמת סיבות שונות. אבל לפי הדיבורים שלו לאחרונה כנראה עכשיו זה יותר רציני. לאו דוקא בימים הקרובים, אבל כנראה בחודשים הקרובים.
בכלל יש מקום לקוות שבאוצרות התורה יחזרו לשדרוגים כסדרם. כנראה הם הזניחו את זה משום שהם עבדו על מאגר עיתונאות, שהוא דבר שאין להם מתחרים ועולה יותר מפי שלוש מאוצרות התורה, וכמובן ריווחי להם הרבה יותר. אבל הם כבר הוציאו את זה, ואין להם ענין להזניח אוצרות התורה. הם המשיכו לסרוק בספרים כל הזמן, ובל"ס דעתם להוציא גרסה חדשה. ואם מאגר העיתואנים ואוצרות התורה משתמשים בעיקר עם תוכנה משותפת, זה מבטיח שהם ימשיכו לפתח התוכנה, ולא ירימו ידים נגד אוצר החכמה שבינתיים מוכר יותר מפי חמש מהם.

מלכיצדק
נתן תודה: 107 פעמים
קיבל תודה: 43 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי מלכיצדק » 06 יוני 2021, 00:01

אחד התלמידים כתב:
04 יוני 2021, 09:09
בכלל יש מקום לקוות שבאוצרות התורה יחזרו לשדרוגים כסדרם. כנראה הם הזניחו את זה משום שהם עבדו על מאגר עיתונאות, שהוא דבר שאין להם מתחרים ועולה יותר מפי שלוש מאוצרות התורה,
יותר מפי חמש

yaaakov

שליחה על ידי yaaakov » 08 יוני 2021, 08:43

אחד התלמידים כתב:
04 יוני 2021, 09:09
א"א להגיד משום שלא שמעתי להדיא. וזה גם רק ניחוש שלי. אני מכיר אחד המעורב בפרוייקט גדול המפותח יחד עם אוצרות התורה, והניחוש שלי הוא שכאשר הפרוייקט יצא לשוק הם יוציאו גרסה חדשה.
זה כבר כמה שנים שהוא אמר לי שזה עומד להסתיים, ותמיד נתעכב מחמת סיבות שונות. אבל לפי הדיבורים שלו לאחרונה כנראה עכשיו זה יותר רציני. לאו דוקא בימים הקרובים, אבל כנראה בחודשים הקרובים.
בכלל יש מקום לקוות שבאוצרות התורה יחזרו לשדרוגים כסדרם. כנראה הם הזניחו את זה משום שהם עבדו על מאגר עיתונאות, שהוא דבר שאין להם מתחרים ועולה יותר מפי שלוש מאוצרות התורה, וכמובן ריווחי להם הרבה יותר. אבל הם כבר הוציאו את זה, ואין להם ענין להזניח אוצרות התורה. הם המשיכו לסרוק בספרים כל הזמן, ובל"ס דעתם להוציא גרסה חדשה. ואם מאגר העיתואנים ואוצרות התורה משתמשים בעיקר עם תוכנה משותפת, זה מבטיח שהם ימשיכו לפתח התוכנה, ולא ירימו ידים נגד אוצר החכמה שבינתיים מוכר יותר מפי חמש מהם
תודה רבה על כל המידע.
אני עומד עכשיו לקנות דיסק של אוצרות התורה אבל פקפקתי בו מאחר שלא עדכנו אותו ל5 שנים. האם אתה יודע שום עוד מידעות לענין אם הם עמדו לעדכן, אם הוא דבר כמעט מובטח או לא, ואיזה סוג ספרים הם עמדו להוסיף, ואם היינו יכולים לעדכן הדיסק ישן, ועוד שום פרטים שאתה יודע לענין זה.
תודה רבה
[אם אתה רוצה יכול להתקשר לי במאייל מיוחד yaakovlevy@hotmail.com]

אחד התלמידים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אחד התלמידים » 09 יוני 2021, 00:17

תודה רבה על כל המידע.
אני עומד עכשיו לקנות דיסק של אוצרות התורה אבל פקפקתי בו מאחר שלא עדכנו אותו ל5 שנים. האם אתה יודע שום עוד מידעות לענין אם הם עמדו לעדכן, אם הוא דבר כמעט מובטח או לא, ואיזה סוג ספרים הם עמדו להוסיף, ואם היינו יכולים לעדכן הדיסק ישן, ועוד שום פרטים שאתה יודע לענין זה.
תודה רבה
[אם אתה רוצה יכול להתקשר לי במאייל מיוחד yaakovlevy@hotmail.com]
[/quote]

שמעתי כעת מעוד אחד ששמע ממה שכנראה הוי' מקור אמינה [הוא הגיד לי יותר פרטים, אבל מחמת מחויבות שלו, ביקש שלא אפרסם אותם ברבים], וכנראה אוצרות התורה מאד רציני בקשר לעדכון חדש, הגם שמסתמא לא יהיה לפני מרחשון תשפ"ב.
לפי מה שהוא שמע, אוצרות התורה עובדים על הוספה חדשה, שאם הם יצליחו, יתכן שבעתיד יהיה שובר שוויון בהתחרות בינם ובין אוצר החכמה.

yaaakov

שליחה על ידי yaaakov » 10 יוני 2021, 20:10

אחד התלמידים כתב:
09 יוני 2021, 00:17
שמעתי כעת מעוד אחד ששמע ממה שכנראה הוי' מקור אמינה [הוא הגיד לי יותר פרטים, אבל מחמת מחויבות שלו, ביקש שלא אפרסם אותם ברבים], וכנראה אוצרות התורה מאד רציני בקשר לעדכון חדש, הגם שמסתמא לא יהיה לפני מרחשון תשפ"ב.
לפי מה שהוא שמע, אוצרות התורה עובדים על הוספה חדשה, שאם הם יצליחו, יתכן שבעתיד יהיה שובר שוויון בהתחרות בינם ובין אוצר החכמה.
תודה רבה. יכול לגלות שום עוד פרטים, שעדיין אין אני בטוח ששוה לי לקנות אוצרות התורה עכשיו.
עם המידע שאתה יודע, האם אתה חושב ששווה לי לקנותו עכשיו?
תודה רבה

אחד התלמידים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אחד התלמידים » 10 יוני 2021, 21:18

yaaakov כתב:
10 יוני 2021, 20:10
אחד התלמידים כתב:
09 יוני 2021, 00:17
תודה רבה. יכול לגלות שום עוד פרטים, שעדיין אין אני בטוח ששוה לי לקנות אוצרות התורה עכשיו.
עם המידע שאתה יודע, האם אתה חושב ששווה לי לקנותו עכשיו?
תודה רבה

קשה להמליץ, היות שלמרות שכפה"נ המידע שבידי אמין, זה אינו סופי.
באופן כללי מש"כ כבר בעבר על המעלות וחסרונות של אוצה"ח ואוצה"ת נכון, אולם בשנים האחרונות אוצה"ת הזניחו המשך הפיתוח בעוד שאוצה"ח התקדם הרבה, וזה התחיל להחשיד שאוצה"ת הזניחו התוכנה לגמרי, ואין לה עתיד. כפי המסתמן, זה לא מה שקרה, אלא שהם השקיעו קודם בארכיון היהודי, שזה הרבה יותר ריווחי עבורם, אבל כעת הם חוזרים לטפל באוצרות התורה.
למרות הנ"ל, כפמ"ש בעבר עד היום באופן כללי אוצה"ח טוב יותר, למרות שלדעתי אוצה"ת נותן יותר תמורת המחיר, וגם יש להם יתרונות לעומת אוצה"ח. ואם הכל יתנהל כמו בעבר זה לא ישתנה הרבה.
אבל יתכן שיהיה מהפך. היום יש לאוצה"ח יתרון מסוימת, שהיא כ"כ חשובה שיש אנשים שקנו אוצה"ח רק עבור זה. אבל יתכן שבעתיד הקרוב זה ישתנה, והיתרון בתחום הזה תעבור לאוצה"ת. אם זה יקרה לדעתי זה ישנה המגמה. בפרט שיש לאוצה"ת עוד פרויקט גדול שהם עובדים עליו. ויחד עם מפתח אוצר הפוסקים שיחודי שיש להם [אכן אפשר לקנות בנפרד, אבל זו יתרון גדולה שזה משתלב באוצה"ת] ועוד דברים שאפשר להוסיף אצלם [נהוראי, אינדקס מפורט לשאלות רפואיות, מקושר להספרים. 'שמות גיטין'. ו'מתוק מדבש'] יתכן שישתנה המגמה, ומסתמא זה יתכן להם תנופה גדולה עם השלכות על המשך פיתוח אוצה"ת לאומת אוצה"ח.
אבל למרות שזה התקדם הרבה, פעם אחרונה שזה שהגיד לי עליו שמע, זה לא נגמר סופי.
לדעתי, אם לא בוער הייתי ממתין כמה חודשים לראות מה יהיה.

yaaakov

שליחה על ידי yaaakov » 10 יוני 2021, 21:53

אחד התלמידים כתב:
10 יוני 2021, 21:18
ואם יש לי אפשרות לקנותו עכשיו בזול הרבה, מה אתה חושב?

אחד התלמידים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אחד התלמידים » 10 יוני 2021, 22:54

yaaakov כתב:
10 יוני 2021, 21:53
אחד התלמידים כתב:
10 יוני 2021, 21:18
ואם יש לי אפשרות לקנותו עכשיו בזול הרבה, מה אתה חושב?

מה זול הרבה? תמיד יש מבצעים. אוצה"ח יש להם מבצע כעת עם הנחה של %30, אבל בד"כ זה חוזר על עצמו כל שנה. אוצה"ת יש להם מבצע ומוכרים ב-2,850 ש"ח, במקום 6,780 באופן רגיל. אבל מסתמא גם זה מבצע שיחזור על עצמו מפעם לפעם.
אם יש לך מיד שנייה בהוזלה ניכרת, מסתמא זה כדאי.

yaaakov

שליחה על ידי yaaakov » 10 יוני 2021, 23:25

אחד התלמידים כתב:
10 יוני 2021, 22:54
כן, אפשרות לקנותו לכמו 1600 ש"ח.
אפילו אם אינום נגמרים סופי זה פריוקט גדול, האם עדיין הם עושים סריקות של דפוסים חדשים של ספרים?

אחד התלמידים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אחד התלמידים » 10 יוני 2021, 23:49

yaaakov כתב:
10 יוני 2021, 23:25
אחד התלמידים כתב:
10 יוני 2021, 22:54
כן, אפשרות לקנותו לכמו 1600 ש"ח.
אפילו אם אינום נגמרים סופי זה פריוקט גדול, האם עדיין הם עושים סריקות של דפוסים חדשים של ספרים?

אם זה גרסה שמונה מסתמא זה כדאי, בפרט אם זו גרסה המלאה וכולל אוצר הפוסקים. בכל אופן, אפשר לברר אצל אוצרות התורה כמה יעלה לעדכן גרסה ישנה.
עד כמה שידוע לי הם עדיין מוסיפים ספרים.

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

חזור אל “עזרה ושיתופי מידע בנושאים כלליים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: במבי | 2 אורחים