מטפל רגשי מרדכי רוט

שי למורא

משתמש רגיל
בוקר טוב, יש למישהו מידע מוכר על מטפל רגשי בשם מרדכי רוט, יש לו מרכז טיפולי בשם עלומים, הוציא ספרים עם חיים ולדר, מפרסם טורים מדי שבוע באתרי אינטרנט חרדיים. אשמח מאוד לכל מידע. תודה רבה 

לעניות דעתי

משתמש ותיק
יהודי אחד אמר:
הצטרפת לפורום רק בשביל לשאול על רוט אשרי המאמין
בא נגיד שכן, יש בזה בעיה???
מרדכי רוט התפרסם מאוד בימים האחרונים בגלל פוסט שהוא כתב נגד השימוש במחשב לילדים.

זה הקבלת פנים שלכם למצטרף החדש???
עכ"פ @שי למורא ברוכים הבאים!

שי למורא

משתמש רגיל
פותח הנושא
ולא שנינו והוי דן את כל האדם וכו ובמ"ח קניינים ... ומכריעו לכף זכות וכו ??

ואפילו אם תמצי לומר שנכנסתי לפורום רק בשביל לברר אודות הנ"ל, ( וכתבתי כבר בהודעה קודמת שזה ממש לא נכון) אולי המידע אודותיו כ"כ קריטי ששווה אפילו להצטרף רק בשביל זה ? ומה רע בכך שיהודי שצריך מידע דחוף יצטרף לפורום ע"מ לבררו ?

אבל אולי באמת הבעיה הייתה בי שעוררתי ע"ע חשד זה .

ואגב, לתשומת לב, בפורום זה של "עזרה שיתופי מידע" מישהו שאל על תוכניות סוללר זולות ועניתי לו (בשעה 09:07 בבוקר) תשובה מפורטת והגונה לתועלת שלו ושל שאר חברי הפורום והאורחים.

ברוך שאמר

משתמש רשום
שי למורא היקר !!! - ברוכים הבאים !!!

יישכ' גדול על התשובה ה -

שי למורא אמר:
מפורטת והגונה

בהחלט אנו שמחים שבאת להשתתף !!!

ואגלה לך סוד קטן ...

איני מכיר את המטפל הרגשי מרדכי רוט ... אבל דבר אחד אני יכול לומר לך ...

שאתמול שלחתי לו מייל

אתה יודע למה ???

כי מגיע לו !!!!!

אנשים חושבים שמטפל רגשי צריך להיות מישהו "פתוח" ו"מתקדם" ... וכו' וכו' ....

זה נכון שבשביל לטפל בנפשות צריך "ראש גדול" דהיינו היכולת לראות מעבר למה שנראה במבט ראשון [כידוע למבינים בתחום הטיפול הנפשי] אדם מצומצם רואה רק מה שלפניו, ובתחום הזה צריך תפיסת חיים והבנה - שהרבה הרבה דברים מפעילים את כוחות הנפש של האדם הזקוק לעזרה.

אך תנאי קודם למעשה - שיהיה ירא שמים אמיתי !!!

לראת כזו תופעה נפלאה ... אדם שאינו מחפש למצוא חן בעיני העולם דרך המדיה, אלא אדרבא אומר וזועק את האמת, את האבדון של כל אלה שהיו תמימים ונפלו, ונופלים ומתרסקים ... כתב כ"כ יפה - לא יכולתי להתאפק ושלחתי לו מייל חיזוק - שידע שהוא זכה לחזק יהודי [אני הקטן] ומסתמא עוד רבים, והלואי שיתרבו עוד כמותו שאינם מפחדים לומר את האמת.

ולכן ... לגבי מה ששאלת - לצערי איני יכול לענות לך על כך [ולהחזיר לך טובה תחת טובה] אך לענ"ד היהודי הזה בהחלט שווה בדיקה - הוא מאוד מצא חן בעיני, ולענ"ד גם בעיני שאר אוהבי ד'.

שחג

משתמש חדש
לפני למעלה משנה וחצי הועלה אשכול זה, בשאלה אם מישהו מכיר מקרוב את המטפל ר' מרדכי רוט בנוגע לרמת מומחיותו בתחום הטיפול הרגשי.
אני מבקש להעלות שוב את הנושא - לא ראיתי כאן תשובה ברורה בעניין. אולם לפני התשובות, אני מעוניין להבהיר נקודה חשובה בעניין זה.

אם נקח לדוגמא רופא כירוג. למי שמתמצא, תחום הכירוגיה רחבה אולי כרמ"ח ושס"ה. למרות שהכול נכנס בתחום הכירוגי לכל סוג טיפול חשובה המומחיות.
ומעשים שבכל יום, יועצי רפואה ידועים מפנים את המטופל לרופא א' המתמחה בטיפול א', ולרופא ב' המתמחה בטיפול ב'. כאשר שניהם בתחום כירוגי.

ק"ו בתחום טיפול רגשי, שבו להצלחת הטיפול בס"ד צריך שראשית כל המטופל ירגיש שמבינים אותו, והמטפל באמת יבין למצוקתו של המטופל.
וזה עוד לפני הטיפול, מה שבמידה מסויימת קשה יותר מהכירוג העושה את מלאכתו בהצלחה מבלי להכיר את המטופל כלל. ואסתפק בזה לע"ע.

לסיום אשמח לקבל מידע על הנ"ל או אחרים המומחים בתחום.

לענ''ד

משתמש ותיק
שחג אמר:
לפני למעלה משנה וחצי הועלה אשכול זה, בשאלה אם מישהו מכיר מקרוב את המטפל ר' מרדכי רוט בנוגע לרמת מומחיותו בתחום הטיפול הרגשי.
אני מבקש להעלות שוב את הנושא - לא ראיתי כאן תשובה ברורה בעניין. אולם לפני התשובות, אני מעוניין להבהיר נקודה חשובה בעניין זה.

אם נקח לדוגמא רופא כירוג. למי שמתמצא, תחום הכירוגיה רחבה אולי כרמ"ח ושס"ה. למרות שהכול נכנס בתחום הכירוגי לכל סוג טיפול חשובה המומחיות.
ומעשים שבכל יום, יועצי רפואה ידועים מפנים את המטופל לרופא א' המתמחה בטיפול א', ולרופא ב' המתמחה בטיפול ב'. כאשר שניהם בתחום כירוגי.

ק"ו בתחום טיפול רגשי, שבו להצלחת הטיפול בס"ד צריך שראשית כל המטופל ירגיש שמבינים אותו, והמטפל באמת יבין למצוקתו של המטופל.
וזה עוד לפני הטיפול, מה שבמידה מסויימת קשה יותר מהכירוג העושה את מלאכתו בהצלחה מבלי להכיר את המטופל כלל. ואסתפק בזה לע"ע.

לסיום אשמח לקבל מידע על הנ"ל או אחרים המומחים בתחום.
מכיר מקום אחר,
מכון צמיחה
הרב ווידסלבסקי וצוות מטפלים.
052-7144789
אפשר לשאול בפרטי, מה שאדע אשיב

חלק עליון תַחתִית