זיכוי הרבים- WAZE כהנים

גבריאל פולארד

משתמש ותיק
יום ב' לסדר "לנפש לא יטמא"

בשנה האחרונה התחילו לצאת העלונים הנפלאים "שאל נא" ו"אמור ואמרת" ראו כאן וכאן העוסקים בעניני טהרות, ומסתבר שיש מפות של כל מיני מקומות בעייתיים לכהנים ברחבי הארץ, כמו טבריה וחיפה, וכמו איזור תל השומר, ועוד בתי חולים. [ראו שם בעלונים שאל נא -סיון, ואמור ואמרת- אב שם],
המפות בחלקם נערכו ע"י ארגון טהרת הכהנים, וחלקם ע"י עוד תלמידי חכמים המשקיעים את מרצם בזה. דא עקא, שהמפות מסובכות, ומלבד זאת מי שרוצה ליסוע עם נהג ע"פ המפות האלו צריך "לשגע" את הנהג. ומלבד זאת יש מקומות שיש עדכונים כל הזמן ודברים משתנים וכו'.

עלה רעיון מענין, שיכול לגרום זיכוי הרבים גדול [ולא רק בתחום טהרת הכהנים] והוא שהמפות האלו יהיו מובנות ב"וויז". ההתחלה של זה צריכה להיות ע"י שתהיה אופציה בוויז לכל משתמש לחסום לעצמו דרכים ע"פ התאמה אישית.
הצעד הקטן שיכול כל אחד לעשות הוא פשוט להצביע בעד הרעיון בכתובת הזו.
איך מצביעים? פשוט לוחצים על המלבן הקטן שכתוב עליו VOTE, עדיף לבחור 3 VOTES, ככה זה מוסיף 3 קולות [או מתרגמים את הדף ולוחצים על "הצבע"...]

אפשר לראות עוד פרטים כאן

מי שיכול להצביע, להפיץ וכיו"ב, יבורך מפי עליון.

הפקדתי שומרים

משתמש ותיק
מצויין.
רק שאלה. כשיש ספק הווי אומר במקרה שיש אוסרים ויש מתירים (מצד עצם מציאות הטומאה במקום, או משום כללים כאלה ואחרים בפסיקה) תהיה אופציה לסמן את שיטת הפוסק שהנהג\נוסע מסתמך עליו?..
עצם הרעיון הוא באמת גאוני.

גבריאל פולארד

משתמש ותיק
פותח הנושא
הפקדתי שומרים אמר:
מצויין.
רק שאלה. כשיש ספק הווי אומר במקרה שיש אוסרים ויש מתירים (מצד עצם מציאות הטומאה במקום, או משום כללים כאלה ואחרים בפסיקה) תהיה אופציה לסמן את שיטת הפוסק שהנהג\נוסע מסתמך עליו?..
עצם הרעיון הוא באמת גאוני.
אם זה ילך כמו שאני מדמיין את זה- אז כן.

יוסף יוסף

משתמש ותיק
אני חסום ע"י נטפרי - כנראה עפ"י הגדרות הקהילה שאני משתייך
מתנצל הייתי מצטרף

הפקדתי שומרים

משתמש ותיק
גבריאל פולארד אמר:
יום ב' לסדר "לנפש לא יטמא"

בשנה האחרונה התחילו לצאת העלונים הנפלאים "שאל נא" ו"אמור ואמרת" ראו כאן וכאן העוסקים בעניני טהרות, ומסתבר שיש מפות של כל מיני מקומות בעייתיים לכהנים ברחבי הארץ, כמו טבריה וחיפה, וכמו איזור תל השומר, ועוד בתי חולים. [ראו שם בעלונים שאל נא -סיון, ואמור ואמרת- אב שם],
המפות בחלקם נערכו ע"י ארגון טהרת הכהנים, וחלקם ע"י עוד תלמידי חכמים המשקיעים את מרצם בזה. דא עקא, שהמפות מסובכות, ומלבד זאת מי שרוצה ליסוע עם נהג ע"פ המפות האלו צריך "לשגע" את הנהג. ומלבד זאת יש מקומות שיש עדכונים כל הזמן ודברים משתנים וכו'.

עלה רעיון מענין, שיכול לגרום זיכוי הרבים גדול [ולא רק בתחום טהרת הכהנים] והוא שהמפות האלו יהיו מובנות ב"וויז". ההתחלה של זה צריכה להיות ע"י שתהיה אופציה בוויז לכל משתמש לחסום לעצמו דרכים ע"פ התאמה אישית.
הצעד הקטן שיכול כל אחד לעשות הוא פשוט להצביע בעד הרעיון בכתובת הזו.
איך מצביעים? פשוט לוחצים על המלבן הקטן שכתוב עליו VOTE, עדיף לבחור 3 VOTES, ככה זה מוסיף 3 קולות [או מתרגמים את הדף ולוחצים על "הצבע"...]

אפשר לראות עוד פרטים כאן

מי שיכול להצביע, להפיץ וכיו"ב, יבורך מפי עליון.
האמת שבתחילה חשבתי שאין בזה נפק"מ אלא לכהנים (ומכאן להצבעה) ולא היא גם לישראל שלוקח ברכבו נוסע כהן, נהג מונית או נהג אוטבוס או סתם אחד שלוקח טרמפיסט (חשוב מאד) יש צד שעל הישראל גם מוטל לברר את הענין הנ"ל, אחר שהכהן אין לו יד ורגל בכבישי ישראל, ואל"כ נמצא מכשילו. ושוב יש"כ על היוזמה המבורכת.

חיים כץ

משתמש ותיק
המדריך לכהנים אמר:
באמת הולך לצאת וויז לכהנים
ניתן להשיגו אז במייל של המדריך לכהנים
[email protected]

אני לא הבנתי 
לא צריך מכשיר וויז מיוחד, אלא עדכונים וציונים בתוכנה של רשת וויז
האם אני טועה ??!!

חלק עליון תַחתִית