האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

עזרה ושיתופי מידע בנושאים שאינם קשורים במישרין לתחום התורתי

סופר
משתמש ותיק
נתן תודה: 90 פעמים
קיבל תודה: 136 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי סופר » 26 ינואר 2019, 23:03

שאר לעמו כתב: אם יש קוי נייעס שמהם ניתן להגיע לאתרי חדשות חילוניים ברור שייחסמו, אלא שכמדומה שזה מעט שבמעט, זה לא הנושא שעליו מתרעמים עליהם
רובם של קווי הנייעס נותנים אפשרות לשמוע את כל ערוצי הרדיו והטלוויזיה.

שאר לעמו
משתמש ותיק
נתן תודה: 284 פעמים
קיבל תודה: 538 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי שאר לעמו » 26 ינואר 2019, 23:13

מעל במה זו תצא הקריאה לכל החברים שבידם לפעול בדבר, להפקיע את סמכות ועדה פושעת זו מכל וכל, טרם יתקבל היתר מרבנים לעזוב את הקומה הכשרה לגמרי!!!
אני לא חושב שיעלה על הדעת לעזוב את הקומה הכשרה. היא הצילה את היהדות החרדית מרדת שחת.
אפשר ואפשר למגר את עובדי הוועדה בשכר, ולמנות חדשים (אפילו שזה מאוד קשה בעידן הפוליטי הנוכחי).
וזה פתאום גם ימות המשיח תתייעל פלאים.

משולש
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 13 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 00:10

חכימא דיהודאי כתב:
משולש כתב: א. אתה לא מעודכן במספר: 40,141.
ב. האם יש חברה בעולם שמחזיקה במספר ענק כזה של מאוכזבים משירותיה? בעשירית מזה כבר היו מעיפים את כל הקודקודים של החברה לצמיתות. ופה יש שקט ועולם כמנהגו נוהג. מצפצפים על ארבעים אלף לקוחות כאילו היו אבק.
א. למעלה מ60% מהחותמים הם מתחת לגיל 18 בוודאות [מסתבר שיותר], זה כאלה שלא נותנים להם ללכת לרופא שיניים לבד...
ב.בכל ווצאפ משפחתי או קהילתי הם מכניסים בפתיח הודעה על העצומה שבשביל לצאת ממנה צריך להקיש כך וכך עד שאתה חותם ואתה משוחרר לחיים ולשלום.
ג.יש מספר גדול יותר של לקוחות ימות המשיח שזועמים על ההתנהלות שלהם.
א. מנין לך המידע הזה? ושנית, אתה "מודה במקצת" שיש עשרים אלף חותמים מעל גיל שמונה עשרה. האם עשרים אלף איש זה כלום? לא מגיע להם שירות? מה הם חטאו? תן להם לפחות להקים ועדה משלהם ואתה תשאר בשמחה עם ועדת החסימות שיחסמו לך את כל התוכן בטלפון.
ב. ברור שהם ידרשו להצטרף לעצומה, בקשה מינימלית ביותר. הרי זו חוצפה שאין כדוגמתה להשתמש וליהנות משירות חינמי של ווצפים בחברת ימות המשיח, בשעה שהם מבקשים ממך להקדיש עשר שניות בשביל הווצאפ שאתה בעצמך מאזין לו, שלא יחסם, ואתה לא חותם!! אם אתה חושב שימות המשיח לא צודקים, אל תתקשר לווצפים שלהם.
ג. קודם כל תעשה עצומה נגד ימות המשיח נראה כמה יצטרפו. שנית, אין קשר בין זה לזה, זה שתי חברות נפרדות. וכי בגלל שיש לקוחות שכועסים על חברת חשמל לכן לא תתבע את בנק הפועלים אם גרמו לך נזק?? מי שכועס על ימות המשיח שיטפל בהם, (אני כועס) ובמקביל יטפל גם בבעיה של הועדה.

בנוסף:
ד. אני יודע על רבים שלא רוצים לחתום כי חושבים שזה "ועדת רבנים", ואם היו יודעים שזה סתם חברה מסחרית לגריפת הון בטוח היו חותמים.

משולש
יצירת קשר:

שליחה על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 00:11

שאר לעמו כתב:אני לא חושב שיעלה על הדעת לעזוב את הקומה הכשרה. היא הצילה את היהדות החרדית מרדת שחת.
אפשר ואפשר למגר את עובדי הוועדה בשכר, ולמנות חדשים (אפילו שזה מאוד קשה בעידן הפוליטי הנוכחי).
וזה פתאום גם ימות המשיח תתייעל פלאים.
הכי פשוט להקים ועדה חדשה שקופה ויעילה עם קריטריונים ברורים ועם שירות לקוחות. ומי שרוצה להשאר בישנה ולדבר לקירות שיבושם לו.

משולש
יצירת קשר:

שליחה על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 00:15

סופר כתב:
שאר לעמו כתב: אם יש קוי נייעס שמהם ניתן להגיע לאתרי חדשות חילוניים ברור שייחסמו, אלא שכמדומה שזה מעט שבמעט, זה לא הנושא שעליו מתרעמים עליהם
תדייק: הרבה קוי נייעס (לא מאמין שרובם) מעלים הקלטות מכלי תקשורת חילוניים על נושאים פוליטיים.
וכמו שאמר הכותב הנ"ל: אם זה לא בסדר אז שיחסמו אותם. אף אחד לא בא להגן על קוי נייעס מקולקלים. וחבל שכל הזמן מערבים אותם כאילו הועדה חוסמת רק בגללם.

סמל אישי של משתמש

דוד ריזל (הפרסומאי)
משתמש ותיק
נתן תודה: 177 פעמים
קיבל תודה: 199 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: מחובר

שליחה על ידי דוד ריזל (הפרסומאי) » 27 ינואר 2019, 00:18

יש לי עוד שאלה, למה חסמו את 'מידע לכל', במשך שנים הוא היווה תחליף לקווי הנייעס, כשהביא דיווח על המתרחש בעולם, פעם בחצי שעה, שעה, בשפה נקיה בלי פוליטיקה.
גם בזה מצאו בעיות ?
אני לא חושב שהקו הזה ממכר לשמוע אותו. זה משהו אינפורמטיבי גרידא למי שאין לו רדיו ואין לו עיתון.

משולש
יצירת קשר:

שליחה על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 00:26

דוד ריזל (הפרסומאי) כתב:יש לי עוד שאלה, למה חסמו את 'מידע לכל', במשך שנים הוא היווה תחליף לקווי הנייעס, כשהביא דיווח על המתרחש בעולם, פעם בחצי שעה, שעה, בשפה נקיה בלי פוליטיקה.
גם בזה מצאו בעיות ?
אני לא חושב שהקו הזה ממכר לשמוע אותו. זה משהו אינפורמטיבי גרידא למי שאין לו רדיו ואין לו עיתון.
מתי חסמו אותו?

סמל אישי של משתמש

דוד ריזל (הפרסומאי)
משתמש ותיק
נתן תודה: 177 פעמים
קיבל תודה: 199 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: מחובר

שליחה על ידי דוד ריזל (הפרסומאי) » 27 ינואר 2019, 00:54

משולש כתב:
דוד ריזל (הפרסומאי) כתב:יש לי עוד שאלה, למה חסמו את 'מידע לכל', במשך שנים הוא היווה תחליף לקווי הנייעס, כשהביא דיווח על המתרחש בעולם, פעם בחצי שעה, שעה, בשפה נקיה בלי פוליטיקה.
גם בזה מצאו בעיות ?
מתי חסמו אותו?
אז עכשיו בדקתי והוא פתוח. אבל לפני כחודשיים היה הפעם האחרונה שניסיתי והוא היה חסום.

פרלמן משה
משתמש ותיק
נתן תודה: 192 פעמים
קיבל תודה: 107 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי פרלמן משה » 27 ינואר 2019, 01:30

הגיע הזמן שכולם יפנימו שהציבור הכשר דורש קומה כשרה
לא מרתף חשוך וחנוק!

אהרן דוד
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אהרן דוד » 27 ינואר 2019, 09:18

דבר אחד כדאי שיהי ברור לכולם ברגע שיהיה עוד ועדה וכד' תם עידן מכשירי הפלאפון והמסלולים הכשרים, וכפי שקרה בתחום הסמרטפונים שכל אחד הקים לעצמו כשרות [מושגח, מפוקח, מוגן, מוכשר, ועוד] לאט לאט כ"א יעשה לעצמו קולות משחקים מצלמות וכו' עיקר הצלחת הדבר עד היום בציבור החרדי היה שיש כאן גוף אחד בלעדי שנותן כשרות ומפקח, לטעמי לא כדאי לשרוף את המועדון, מה שכן צריך לעשות שינויים בכל המבנה ולתקן את הקלקולים בועדה הקימת שתיהיה אכן ועדה שמפוקחת ע"י רבנים.
אך בנוגע למערכה המתנהלת מול ימות המשיח אני חוזר שוב לטעמי חשוב שוועדת הרבנים נלחמת בהם כל עוד שהם לא פותרים את הדבר שנקרא קויי נייעס ופריצות שמתקשרים לקו הכשר. ואני מאמין שגם אם תקום ועדה המורכבת מרבנים כולם פה אחד יסכימו לכך.
ולכל הבוכים ניתן איני חוזר שוב תקימו קו חדש בחברות קוי התוכן שעומדים תחת פיקוח והכל יבוא על מקומו בשלום, במשפחתינו יש כמה קויים כאלו והכל מתנהל באופן מיוחד, לקו יש מנהלים שיכולים לאשר את ההודעות המושמעות בו כך שאני לא מבין את גודל הזעקה.

davd
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 19 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי davd » 27 ינואר 2019, 10:30

לאחר שיחה עם אחד ממנהלי חברת ימות המשיח

הצלחתי להשיג קשר עם אחד מהנהלת חברת ימות המשיח (בדרך אגב, זה לא היה כ"כ קשה להשיג אותו, ומצד שני לפני כשבוע הפכתי עולמות בכדי להשיג את אחד מחברי הוועדה, ולא הצלחתי עד עכשיו....), היה לי שיחה ארוכה וגלויה איתו, ואני רוצה לשתף אתכם עם כמה תגליות (לפחות בשבילי).

א. הוא טוען שחברת ימות המשיח היתה תמיד מוכנה להקים קומה כשרה לפי דרישות וועדת הרבנים, וגם כעת היא מוכנה להקים קומה כשרה כזו, כולל מספרים מיוחדים (כן, קומה כשרה לקווי תוכן, נשמע מעניין....).
ב. הוא טוען שחברת ימות המשיח כבר ניסו כמה וכמה פעמים לדבר עם הוועדה, ולבקש להם שיתנו להם כללים ברורים, מה יכול להיות פתוח ומה לא, (ואם הבנתי נכון, הכוונה היא לכל קווי הנייעס, וגם ההפניות, וכו'), אולם הוועדה אף פעם לא סיפקו להם מידע כזו, (וגם אם פעם כבר היה חצי קריטרניון, אז עד מהרה התברר שהוועדה אינה עומדת מאחורי דבריה, והקריטריון שנתנה, או רמזה, לא חייבה אותה בכלום), ואי לכך היות ובסופו של דבר מדובר בחברה רגילה המחפשת לעשות את רווחיה, היא הבינה שאין עם מי לדבר, והחליטה ללכת ע"פ הקריטריון, שרק מה שנוגד את ההלכה או החוק, יש לחסום, וכך היא נוהגת, (וכמובן שקריטריון זה, לא תמיד מתאים עם הציבור שלנו), והוא הדגיש לי שגם כעת אם הוועדה תתיישב איתה מסביב לשולחן אחד, וידברו כמו בני אדם, והוועדה תיתן כללים ברורים, וכן הוועדה ייתן מענה נורמלי למה שהם כן חסמו, ושיהיה אל מי לדבר, כמובן שהם יעשו את הכל על מנת להתאים את עצמם לצרכי הציבור החרדי!!!! (כך ע"פ דבריו).
ג. (כמו שכבר דובר כאן) ישנה אפשרות של וואצפ ללא שום הפנייה לקווי נייעס.
ד. חידוש עצום, שמי ששלח טופס לוועדת הרבנים דרך ימות המשיח, הקו שלו נכנס לקטגוריה מיוחדת, שא"א לבצע הפניה מתוך הקו הזה לקווים שלא שלחו טופס לוועדה!!!

אנחנו רואים קודם כל שמדובר באנשים שמתנהגים כמו בני אדם, אנחנו רואים שמדובר שחברה שעשתה ועושה ומצהירה שתעשה, הכל למען הציבור שלנו (והוכיחה את עצמה ביכולת הפיתוח, ובמיוחד בזירה הזו), אז למה דווקא איתה להילחם?????????, האם לא טוב יותר לסדר את הכל כמו בני אדם?!?!?!, ומי יודע אולי זה כל ייעודה של חברה זו, כדי שיהיה מענה דווקא לציבור שלנו.

שאר לעמו
משתמש ותיק
נתן תודה: 284 פעמים
קיבל תודה: 538 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי שאר לעמו » 27 ינואר 2019, 12:08

ראשית יש לי ביקות למה החברה לא מונעת מעצמה קוים בעייתים ככל שבהם יודעים מכך.
שנית בוועדה הזו חייב לבא ריענון. לא הם יחליטו מה כשר ומה לא. או שיש רבנים מכל החוגים והעדות - או שכלום !

פרלמן משה
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי פרלמן משה » 27 ינואר 2019, 12:14

אהרן דוד כתב:דבר אחד כדאי שיהי ברור לכולם ברגע שיהיה עוד ועדה וכד' תם עידן מכשירי הפלאפון והמסלולים הכשרים, וכפי שקרה בתחום הסמרטפונים שכל אחד הקים לעצמו כשרות [מושגח, מפוקח, מוגן, מוכשר, ועוד] לאט לאט כ"א יעשה לעצמו קולות משחקים מצלמות וכו' עיקר הצלחת הדבר עד היום בציבור החרדי היה שיש כאן גוף אחד בלעדי שנותן כשרות ומפקח, לטעמי לא כדאי לשרוף את המועדון, מה שכן צריך לעשות שינויים בכל המבנה ולתקן את הקלקולים בועדה הקימת שתיהיה אכן ועדה שמפוקחת ע"י רבנים.
אך בנוגע למערכה המתנהלת מול ימות המשיח אני חוזר שוב לטעמי חשוב שוועדת הרבנים נלחמת בהם כל עוד שהם לא פותרים את הדבר שנקרא קויי נייעס ופריצות שמתקשרים לקו הכשר. ואני מאמין שגם אם תקום ועדה המורכבת מרבנים כולם פה אחד יסכימו לכך.
ולכל הבוכים ניתן איני חוזר שוב תקימו קו חדש בחברות קוי התוכן שעומדים תחת פיקוח והכל יבוא על מקומו בשלום, במשפחתינו יש כמה קויים כאלו והכל מתנהל באופן מיוחד, לקו יש מנהלים שיכולים לאשר את ההודעות המושמעות בו כך שאני לא מבין את גודל הזעקה.
מה שכתבתי טרם יתקבל היתר מרבנים לעזוב את הקומה הכשרה, לא התכוונתי שזה מה שצריך לקרות, זה מה שעלול לקרות.
(כמו שיש התרים על המוגן והמפוקח, והפרצה הולכת ומתרחבת רח"ל, בעלי רכב חרדים משתמשים בו לצורך ווייז, אבל רואים אותם מדפדפים...)

משולש
יצירת קשר:

שליחה על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 12:18

אהרן דוד כתב:דבר אחד כדאי שיהי ברור לכולם ברגע שיהיה עוד ועדה וכד' תם עידן מכשירי הפלאפון והמסלולים הכשרים, וכפי שקרה בתחום הסמרטפונים שכל אחד הקים לעצמו כשרות [מושגח, מפוקח, מוגן, מוכשר, ועוד] לאט לאט כ"א יעשה לעצמו קולות משחקים מצלמות וכו' עיקר הצלחת הדבר עד היום בציבור החרדי היה שיש כאן גוף אחד בלעדי שנותן כשרות ומפקח, לטעמי לא כדאי לשרוף את המועדון, מה שכן צריך לעשות שינויים בכל המבנה ולתקן את הקלקולים בועדה הקימת שתיהיה אכן ועדה שמפוקחת ע"י רבנים.
אני דווקא חושב שזה בסדר שיהיה תחרות, ואפילו עדיף. תראה בתחום המזון איך ההכשרים העלו את כל הרמה של הכשרות, והיום אנשים מחפשים הכשרים טובים ומהודרים למרות שצריכים לשלם על זה יותר.
והאמת שגם בסמרטפונים נראה לי שיש תחרות בריאה בין חברות המוגנים/שמורים/עסקנים/מושגחים/הדרנים שכל אחד מתהדר בחסימה שלו לתכנים גרועים.

davd
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 19 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי davd » 27 ינואר 2019, 12:28

שאר לעמו כתב:ראשית יש לי ביקות למה החברה לא מונעת מעצמה קוים בעייתים ככל שבהם יודעים מכך.
שנית בוועדה הזו חייב לבא ריענון. לא הם יחליטו מה כשר ומה לא. או שיש רבנים מכל החוגים והעדות - או שכלום !
כמו שכבר כתבו כאן עשרות פעמים, לחברה יש השגחה ופיקוח, וכשהם יודעים על קו בעייתי, הם מורידים את הקו.
השאלה היא מהי קו בעייתי?
אז התשובה היא, שתלוי למי שואלים, אם שואלים לחרדי - דתי, אז יקבלו תשובות אחרות מאם ישאלו לאיש משלנו (אני חסידי, מאחד החסידיות האדוקות), ולכן, כמו שכתבתי בהודעה הקודמת, אם הוועדה (שבעצם מייצגת את הציבור שלנו), הייתה נותנת כללים ברורים לימות המשיח, אז ממש היה לנו "ימות המשיח", ומה שאנחנו רוצים שיהיה חסום, כנראה היה חסום (גם בחברת ימות המשיח, או לפחות ללא הפניות מהקווים שלנו), אבל היות והוועדה אינה משתפת פעולה, ולא מבהירה מה היא בדיוק רוצה, לכן ימות המשיח נאלצת להחליט לבד מה אמור להיות פתוח ומה אמור להיות חסום, וכמובן שהחלטה כזו, תתייחס בדרך כלל לציבור הכללי, ולאו דווקא לציבור שלנו...
ובאמת חבל שזה כך, ככה אנחנו מפסידים משני הצדדים, גם חוסמים לנו את הקווים, גם יש לנו קווי נייעס שאינם לפי רוחנו !!!!

סמל אישי של משתמש

אאד
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 5 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אאד » 27 ינואר 2019, 12:56

סופר כתב:
לי יש מערכת - שאין שם שום אפשרות להגיע לשום קו נייעס כלשהו
והוא חסום!!!
אתה יכול אולי להסביר לי למה?
מה עשיתי?
סה"כ אני מפעיל מערכת מכירות בפריסה ארצית
שאין שום חברה אלטרנטיבית שבה אוכל לנהל כזה סוג מערכת
שיש שם מכירות, הזמנות, מענה אנושי עם תור, ועוד ועוד ועוד

סמל אישי של משתמש

אאד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אאד » 27 ינואר 2019, 13:21

davd כתב:
שאר לעמו כתב:ראשית יש לי ביקות למה החברה לא מונעת מעצמה קוים בעייתים ככל שבהם יודעים מכך.
כמו שכבר כתבו כאן עשרות פעמים, לחברה יש השגחה ופיקוח, וכשהם יודעים על קו בעייתי, הם מורידים את הקו.
השאלה היא מהי קו בעייתי?
אז התשובה היא, שתלוי למי שואלים, אם שואלים לחרדי - דתי, אז יקבלו תשובות אחרות מאם ישאלו לאיש משלנו (אני חסידי, מאחד החסידיות האדוקות), ולכן, כמו שכתבתי בהודעה הקודמת, אם הוועדה (שבעצם מייצגת את הציבור שלנו), הייתה נותנת כללים ברורים לימות המשיח, אז ממש היה לנו "ימות המשיח", ומה שאנחנו רוצים שיהיה חסום, כנראה היה חסום (גם בחברת ימות המשיח, או לפחות ללא הפניות מהקווים שלנו), אבל היות והוועדה אינה משתפת פעולה, ולא מבהירה מה היא בדיוק רוצה, לכן ימות המשיח נאלצת להחליט לבד מה אמור להיות פתוח ומה אמור להיות חסום, וכמובן שהחלטה כזו, תתייחס בדרך כלל לציבור הכללי, ולאו דווקא לציבור שלנו...
ובאמת חבל שזה כך, ככה אנחנו מפסידים משני הצדדים, גם חוסמים לנו את הקווים, גם יש לנו קווי נייעס שאינם לפי רוחנו !!!!
נכון מאוד
ולא רק זה
האם פעם שאלתם את עצמכם איך יתכן שהקווים המשפחתיים חסומים ומאידך הקווים הבעייתיים פתוחים, הא?

לדעתי זה נטו בשביל כביכול 'להוכיח' שיש לימות המשיח קווים פסולים
כי אחרת - למה הם באמת לא חסומים?

סמל אישי של משתמש

אאד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אאד » 27 ינואר 2019, 13:37

נקודה למחשבה

להוי ידוע שחברת בזק למשל מפעילה ג"כ מערכות תוכן (וירטואליים) ללא שום פיקוח ובקרה
אשר ע"כ אולי שהוועדה תחסום את הקו הביתי שלך היות ואתה לקוח של חברה פסולה

מה אני אשם שלימות המשיח יש צרכנים בעייתיים???

פותח הנושא
666
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 3 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי 666 » 27 ינואר 2019, 21:43

חכימא דיהודאי כתב:
משולש כתב:
ג. קודם כל תעשה עצומה נגד ימות המשיח נראה כמה יצטרפו. שנית, אין קשר בין זה לזה, זה שתי חברות נפרדות. וכי בגלל שיש לקוחות שכועסים על חברת חשמל לכן לא תתבע את בנק הפועלים אם גרמו לך נזק?? מי שכועס על ימות המשיח שיטפל בהם, (אני כועס) ובמקביל יטפל גם בבעיה של הועדה.
עצומה בעד ימות

עצומה נגד ימות

מִספַּרִים מְסַפּרִים לעצמם. וזה רק באינטרנט חוץ מהקרוב ל45,000 חתימות בטלפון!

חכימא דיהודאי
משתמש ותיק
נתן תודה: 68 פעמים
קיבל תודה: 48 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי חכימא דיהודאי » 27 ינואר 2019, 22:28

666 כתב:
חכימא דיהודאי כתב:
משולש כתב:
עצומה בעד ימות

עצומה נגד ימות

דבר ראשון שים לב לתאריך פתיחת העצומה, חוצמיזה אברכים לא מכירים צורת אינטרנט!!!
ג.97% מחותמי העצומה נגד ועדת הרבנים באינטרנט באמת מחזיקים קו שאינו כשר, אין להם זכות להביע דעה.

אהרן דוד
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אהרן דוד » 27 ינואר 2019, 22:54

אאד כתב:נקודה למחשבה

להוי ידוע שחברת בזק למשל מפעילה ג"כ מערכות תוכן (וירטואליים) ללא שום פיקוח ובקרה
אשר ע"כ אולי שהוועדה תחסום את הקו הביתי שלך היות ואתה לקוח של חברה פסולה

מה אני אשם שלימות המשיח יש צרכנים בעייתיים???
חבל שהטענות ממוחזרים, תראה בהודעות למעלה את ההדל הברור, בזק לא מפנה לטלפון בקו הביתי שלי מספרי טלפון שאינם לרוחי משא"כ ימות המשיח משתמשת במאגרי הטלפונים שבידה להעביר לקומות הכשרות שיחות וצינטוקים מכל קווי התוכן, וכפי שנאמר לעיל ימות המשיח מוכרת מידע על מספרי טלפון בציבור החרדי וזה הבעיה הגדולה וההבדל הגדול.

דרדקי
נתן תודה: 6 פעמים

שליחה על ידי דרדקי » 27 ינואר 2019, 23:07

חכימא דיהודאי כתב:
666 כתב:
חכימא דיהודאי כתב:
משולש כתב:
עצומה בעד ימות

עצומה נגד ימות

דבר ראשון שים לב לתאריך פתיחת העצומה, חוצמיזה אברכים לא מכירים צורת אינטרנט!!!
ג.97% מחותמי העצומה נגד ועדת הרבנים באינטרנט באמת מחזיקים קו שאינו כשר, אין להם זכות להביע דעה.
קודם אתה מוציא דיבה על עם ישראל. לפי דעתי בעלי סמרטפונים לא מעוניינים בזה. ו98% מחותמי העצומה נגד ועדת הרבנים באינטרנט מחזיקים קו כשר
ואם 45 אלף קולות בטלפון לא רלוונטי ועצומה שב7 הימים הראשונים כבר הצטבר קרוב לאלף חתימות בניגוד להעצומה בעד הועדה שעכשיו - 7 יום אחר שנפתחה לא זכה ליותר מ68 אף לא - אז מה כן מדבר לך?

משולש
יצירת קשר:

שליחה על ידי משולש » 28 ינואר 2019, 16:27

מישהו יכול לפרט לי מה נמצא בתוך הקישורים על העצומות שהובאו לעיל מאתר "עצומה"? כי זה חסום בנתיב.
תודה מראש

סמל אישי של משתמש

אאד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אאד » 28 ינואר 2019, 16:32

נגד הוועדה:

חסימת קוים ע"י ועד הרבנים לעניני חסימות
מספר חתימות: 1,533 שזה 153% אחוז ביחסית ליעד שהוא 1,000 חתימות

לכולם נמאס מועד הרבנים לעניני תקשורת שבגלל שאין להם מתחרה שמציע רק שיחות. אז חופרים לאנשים בצורה מזעזעת ע"י חסימת קוים משפחתים חברתים וכדו' ופוגעים בכל באחדות המשפחתית כיתתית ע"י חסימת קוים [ובגללם הרבה עברו לסים לא כשר ] לכן אנו פונים לועד הרבנים הפסיקו אם החסימות התפקיד שלכם זה רק שיהיה שיחות ולא לחסום שיחות נמאססססססססס חתמו ושתפו אחרים

ב"ה הגענו לאלף חתימות ותודה רבה לכל אלו שחתמו וצריך להמשיך לשתף את העצומה עם עוד אנשים

לעזרה ופרטים AP0583226134@gmail.com

נגד ימות:

נאמנים לועדת הרבנים לענייני תקשורת
מספר חתימות 70 שהם 70% ביחסית ליעד שזה 100 חתימות

כולנו מודאגים נוכח ההתנכלות המתמשכת לועדת הרבנים לענייני תקשורת העושים עבודת קודש ועומדים ללא חת כחומה בצורה נגד מהרסי ומחריבי הדת ומחדירי קוי הנייעס בציבור החרדי הפועלים למען בצע כסף,
מי יחזיר לנו את אלפי השעות המבוזבזות ב'קוי התוכן'???
מי יודע כמה צרות כבר באו על כלל ישראל באלפי שעות לשה"ר ורכילות???
כמה אנו משקיעים בחינוך ילדינו והכל נהרס בשיחות הטלפונים???
האם אפשר לשבת ללמוד את אותיות הגמרא הקדושה אחרי שעות של ברברת וחשיפה לכל דבר אסור???
האם אנו יכולים לתת לילדינו טלפון כשר בלב שקט???
והכל מתוך הטלפון הכשר ובאיצטלא של קירוב משפחות (ואצאפון וכדו') וחינם אין כסף!!!
עסקנים נכבדים עולם התורה מאחוריכם!!!
נציין שהעצומה הינו מיזם פרטי בלבד,

משולש
יצירת קשר:

שליחה על ידי משולש » 28 ינואר 2019, 16:37

תודה רבה

חכימא דיהודאי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי חכימא דיהודאי » 31 ינואר 2019, 15:40

זהו, נגמר? הלכנו על עצומות וזהו, כבר יש הכרעה לאיזה עצומה מותר להצטרף ואני לא מעודכן?!

פרלמן משה
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי פרלמן משה » 31 ינואר 2019, 16:36

שהזוועה מתחילה להתגלות.jpeg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

פרלמן משה
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי פרלמן משה » 31 ינואר 2019, 16:42

העתק נוסח המכתב:
עמרם אופמאן
...
חבר ועדת הרבנים לעניני תקשורת
יום ה' כ"ה שבט ע"ט

הנדון: מכירת מכשירים מאושרים ע"י חברת יגיל,
אע"פ שועד הרבנים עכבו את מכירת המכשירים של הנ"ל מ"מ כיון שהבד"ץ הטילו עקול על איסור ועהר"ב החברה הנ"ל יכולה למכור את המכשירים הנ"ל.
ובאתי על החתום
עמרם אופמן

חכימא דיהודאי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי חכימא דיהודאי » 31 ינואר 2019, 16:44

פרלמן משה כתב:
בינתיים אני רק רואה שמדובר בגוף מפוקח עם רבנים שלא נותנים לעסקנים לעשות ככל העולה על רוחם.

סמל אישי של משתמש

אאד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אאד » 31 ינואר 2019, 16:49

חכימא דיהודאי כתב:
פרלמן משה כתב:
בינתיים אני רק רואה שמדובר בגוף מפוקח עם רבנים שלא נותנים לעסקנים לעשות ככל העולה על רוחם.
אתה מתלוצץ?
הבד"ץ צריך להטיל "עיקול"?????
לאן הגענו?

נעול הנושא הקודםהנושא הבא
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

מי מחובר

משתמש הגולש בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 1 אורח