"דורות עילית" - מה דעתכם?

עזרה ושיתופי מידע בנושאים שאינם קשורים במישרין לתחום התורתי

פותח הנושא
דורדיא
משתמש ותיק
נתן תודה: 216 פעמים
קיבל תודה: 183 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

"דורות עילית" - מה דעתכם?

שליחה על ידי דורדיא » 29 יולי 2019, 12:28

כבר תקופה שיש מבול אינסופי מתוחכם של מודעות הקוראות להשקיע בדורות עילית (ובדומיהם כמו באלעד וכו')
כל העסק הזה נראה לי מסריח מאד משום כמה וכמה סיבות...

אך אולי באמת זה שווה..

מישהו מכיר? מישהו יודע?

יהודי
משתמש ותיק
נתן תודה: 376 פעמים
קיבל תודה: 451 פעמים
יצירת קשר:

Re: "דורות עילית" - מה דעתכם?

שליחה על ידי יהודי » 29 יולי 2019, 12:33

כבר העלו כאן חוות דעת מהרב ברוורמן אב"ד ביתר בענין.
וכבר תמהו על עיתון המפלגה שמשתף פעולה עם כל אלה תמורת בצע כסף.

פותח הנושא
דורדיא
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי דורדיא » 29 יולי 2019, 12:38

הרב ברוורמן בעד?

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 29 יולי 2019, 12:50

ודאי שלא.

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 29 יולי 2019, 13:07

הנה הקישור לדברי הרב ברוורמן וחברי בית דין צדק בני ברק:
viewtopic.php?f=15&t=1687&p=18133&hilit ... %AA#p15128

מודים דרבנן
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 1 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: מחובר

שליחה על ידי מודים דרבנן » 29 יולי 2019, 13:22

אני למדתי להתרחק לא רק מדורות עילית, אלא גם מהגמ"ח המרכזי. וד"ל.

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 29 יולי 2019, 13:41

תסביר בבקשה

מודים דרבנן
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 1 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי מודים דרבנן » 29 יולי 2019, 13:49

פשוט מאד.
מנהל הגמ"ח המרכזי הצטרף לצוות השיווק של דורות עילית.
מבחינתי, מי שנותן יד לפשע שכזה שעתיד לאמלל משפחות רבות, לא ראוי לשום אמון גם בכובע האחר שלו.

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 29 יולי 2019, 14:33

יש פה דררא, השאלה אם מוכרחת.

אמונת אומן
משתמש ותיק
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 57 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אמונת אומן » 29 יולי 2019, 15:52

יהודי כתב:
29 יולי 2019, 12:33
כבר העלו כאן חוות דעת מהרב ברוורמן אב"ד ביתר בענין.
וכבר תמהו על עיתון המפלגה שמשתף פעולה עם כל אלה תמורת בצע כסף.

זה כלום לעומת השיתוף פעולה עם החברה המרכזית לזכויות' באופן גלוי וסמוי. 
שומו שמים על זאת

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 29 יולי 2019, 15:55

מה זה החברה המרכזית לזכויות? האי"ז גוף פרטי העובד לפרנסתו בהוצאת ממון מהרשויות? אם כן, אין מה להלין עליו יותר מאשר על המוכרים (אם אפשר לכנותם כן) עצמם.
מה שאין כן העיתון לא אמור לפרסם סוג זה.

יעקב שלם
משתמש ותיק
נתן תודה: 169 פעמים
קיבל תודה: 138 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי יעקב שלם » 02 אוגוסט 2019, 09:41

מודים דרבנן כתב:
29 יולי 2019, 13:22
אני למדתי להתרחק לא רק מדורות עילית, אלא גם מהגמ"ח המרכזי. וד"ל.

בתור אחד שכבר נהנה מהגמ"ח  צ"ע אם זה חכם

שמעיה
משתמש ותיק
נתן תודה: 214 פעמים
קיבל תודה: 217 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי שמעיה » 02 אוגוסט 2019, 11:29

יעויין בprog.co.il בארוכה שדנו על כל שלושת הנזכרים. לתועלת העניין, יש לחפש על פי שמות הקוד כדלהלן: בורות לילית; חזירי; גמ''ח המרכזי.
השינויים באיות של השמות הם מחמת מחיקה אוטומטית של כל דיון ברשת אודות דורות עילית והחברה המרכזית.
יתכן מאוד ובקרוב יגיעו המצנזרים עם כיסיהם העמוקים ו/או איומיהם הגלויים לכאן.

איש פשוט מאד
נתן תודה: 24 פעמים
קיבל תודה: 21 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי איש פשוט מאד » 02 אוגוסט 2019, 11:33

המלצה שלי למתעניינים בהשקעות.
בקול הלשון יש שלוחה לזה, אני חושב שלוחה 7 אחרי בחירת עברית, ושם ישנם כנסים שעשו בענין השקעות, שמעו קצת ותבינו מה עומד מאחורי כל זה.
משפט אחד שאמר שם אחד המנוסים בענין. מהכירות של שנים רבות עם הרבה אנשים, מעולם לא שמעתי על אחד שהשקיע במה שהתפרסם בעיתון והרויח... וד"ל.

אמונת אומן
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אמונת אומן » 02 אוגוסט 2019, 13:07

יהודי כתב:
29 יולי 2019, 15:55
מה זה החברה המרכזית לזכויות? האי"ז גוף פרטי העובד לפרנסתו בהוצאת ממון מהרשויות? אם כן, אין מה להלין עליו יותר מאשר על המוכרים (אם אפשר לכנותם כן) עצמם.
מה שאין כן העיתון לא אמור לפרסם סוג זה.

החברה המרכזית מקבלת גיבוי תמוה ביותר של היומונים החרדיים, ע"י פרסום סמוי ומרושע במכתבים למערכת באופן יומיומי, וכן ע"י מתן חסות בהבאתם כשרות לציבור לשם שמים' בבתי המפלגות החרדיות ובעיריות, זאת כאשר הם מפעילים בפח אין סוף אנשים תמימים שמגיעים בחלק גדול להוצאה לפועל במקום לקצבה חודשית. 

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 02 אוגוסט 2019, 13:10

אם כך, הצדק עמכם.

פותח הנושא
דורדיא
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי דורדיא » 02 אוגוסט 2019, 14:54

מחילה,
אבל מה רע בחברה המרכזית למימוש זכויות
ואיך זה קשור\ דומה לדורות עילית המוכרים קרקע חקלאית במחיר מופקע עם סיכוי של 0.0001%??

אמונת אומן
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אמונת אומן » 02 אוגוסט 2019, 16:03

מדובר בחברה שכובלת את הלקוח הפוטנציאלי בחוזה דרקוני וכשהוא מגלה את זה אין דרך חזרה, רק הוצלפ

אמונת אומן
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אמונת אומן » 02 אוגוסט 2019, 16:04

אם יש לך ספיקות תוכל לשאול אצל העסקנים של קופות הצדקה די בכל אתר ואתר. הדברים ידועים וחד משמעיים

נבשר
משתמש ותיק
נתן תודה: 181 פעמים
קיבל תודה: 230 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי נבשר » 02 אוגוסט 2019, 16:58

שמעיה כתב:
02 אוגוסט 2019, 11:29
יעויין בprog.co.il בארוכה שדנו על כל שלושת הנזכרים. לתועלת העניין, יש לחפש על פי שמות הקוד כדלהלן: בורות לילית; חזירי; גמ''ח המרכזי.
השינויים באיות של השמות הם מחמת מחיקה אוטומטית של כל דיון ברשת אודות דורות עילית והחברה המרכזית.
יתכן מאוד ובקרוב יגיעו המצנזרים עם כיסיהם העמוקים ו/או איומיהם הגלויים לכאן.
לא יאומן מה שכתוב שם.

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 02 אוגוסט 2019, 17:49

מה כתוב שם? לא מצאתי שם. (או שתשלחו לי קישור באישי)

יעקב שלם
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יעקב שלם » 03 אוגוסט 2019, 23:27

יהודי כתב:
02 אוגוסט 2019, 17:49
מה כתוב שם? לא מצאתי שם. (או שתשלחו לי קישור באישי)

https://www.prog.co.il/threads/%D7%9E%D ... 91.418725/

יעקב שלם
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יעקב שלם » 04 אוגוסט 2019, 00:03

מקריאה באשכול הנ"ל עולים דברים מחרידים
מצוה לפרסם

אמונת אומן
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אמונת אומן » 04 אוגוסט 2019, 00:23

החברה ל (------------ צונזר) של רמאי חזירי תובעת אותי בבית דין  אני רוצה לשתף אתכם ולבקש את עזרתכם בסחיטה מקוממת מצד "החברה וכו' ------------" של רמאי חזירי. יש לנו ילד שמתנהג בצורה מעט שונה וחריגה יחסית לחבריו. והילד למד ולומד ב"תלמוד תורה". כאשר הילד היה בכתה א', נאמר לנו ע"י המורה ומנהל התלמוד תורה שהם חושדים כי הילד לוקה בתסמונת אספרגר. לקחנו את הילד לאבחון אצל ד"ר רוברט זימין, שערך לילד אבחון וקבע שאינו לוקה בתסמונת. במקביל, הילד קיבל סדרת מפגשים אצל עובדת סוציאלית וקלינאית תקשורת במסגרת קופת החולים. . לפני כשנתיים , בעקבות שיחות שהיו לנו עם פסיכולוגית הבנו שבשנים האחרונות השתנו הקריטריונים והאבחונים, וייתכן שלפי המקובל היום הילד כן יאובחן כאספרגר. מכיון שאני לא ממש מבין בתחום, פניתי לעזרת החברה הנ"ל, שפרסמה ומפרסמת באגרסיביות, בעיקר במגזר החרדי, בשיתוף עם עמותות צדקה וחסד, על סיוע והכוונה במימוש זכויות רפואיות. המוטו שלהם הוא "לא שילמת לא קיבלת" וללא עמלת פתיחת תיק. לאחר שיחת טלפון קצרה הוזמנתי לפגישה במשרדי החברה בבני ברק. עוד לפני תחילת השיחה הוחתמתי על ערימת טפסים והתחייבויות. אני אמנם משתדל לקרוא את מה שאני חותם עליו, אבל על פני השטח החוזה נראה לי סביר. אמנם אחוזי התשלום לחברה נראו לי מוגזמים מעט, אבל מכיון שמדובר על תשלום שאשלם רק אם וכאשר שאקבל כסף מביטוח לאומי, הסכמתי לשלם אותו. למזלי, הבחנתי שבין הטפסים מסתתר גם "שטר חוב" פתוח לטובת החברה שאני אמור לחתום עליו, וכאן כבר נדלקה אצלי נורה אדומה והוספתי עליו את המילים "בהתאם לחוזה". לאחר מכן הופניתי ע"י נציגת החברה לפסיכיאטרית מסויימת. הביקור הוגדר כ"ייעוץ" ושילמתי עליו 150 ₪ לאחר השתתפות הביטוח המשלים בקופ"ח. קיוויתי שהביקור הזה ייתן לי אינדיקציה ראשונית אם לבצע את האבחונים היקרים של לקויות תקשורת, אבל לאכזבתי הביקור אצל הפסיכאטרית נמשך דקות בודדות והרופאה בעיקר הציעה לי לעשות את האבחונים בעלויות של אלפי שקלים. בשלב זה החלטתי להמתין עם האבחון, וזאת משילוב של מספר סיבות. הילד שהוא חכם מאוד, ודאי יחסית לגילו, הבין שמדובר בתיוג שלו כחריג וגילה התנגדות לכך, ובקושי שכנעתי אותו לבוא לביקור אצל הפסיכיאטרית, כאשר שמע שמדובר על אבחונים נוספים זה הרגיז אותו מאוד. והוצאה של אלפי שקלים כאשר לא ברור בכלל אם נקבל על כך החזר לא היה בהישג ידנו. גם זמן מיותר להתרוצצויות לא היה לנו בשל הלימודים של אשתי והטיפול בילדינו האחרים, התייעצתי עם מספר בעלי נסיון בתחום וקראתי יותר חומר באינטרנט והתרשמנו שאף שלכאורה התסמינים דומים לאספרגר הם לא עוברים את הרף הרפואי. עם זאת, בהחלט חשבתי שייתכן ובעתיד נרצה לעשות את האבחון דיברתי עם נציגת החברה ואמרתי לה שאני רוצה לחכות בינתיים עם האבחון. היא כנראה תופסת את תפקידה כקאוצ'רית של הלקוחות והיתה לוחצת אותי להסכים על תאריכי יעד שונים שבהם אטפל ו"אקדם את התיק". בשלב מסויים הבהרתי לה שאין בדעתי להתקדם בשלב זה ואני לא רוצה לקבוע תאריך יעד או שתתקשר אלי, ואני אפנה אליה אם ארצה להתקדם. הנציגה ענתה לי שהם "לא יכולים להשאיר את התיק פתוח" עניתי לה שאם כך היא יכולה לסגור את התיק. היא ענתה שאם כך הם יגבו ממני חמשת אלפים ₪ על "הפרת חוזה". כביכול אני "לא משתף פעולה". לאחר זמן קיבלתי מכתב מהחברה בו הם דורשים חמשת אלפי ₪ בשל הפרת חוזה. התקשרתי לחברה והבהרתי שלא הפרתי שום חוזה, אין לי מסמכים או כל חומר אחר להעביר להם, ואני פשוט לא רוצה ולא יכול לשלם אלפי שקלים לחינם ועל הדרך לגרום לבני סבל ואי נעימות. לאחר זמן מה קיבלתי מכתב מעו"ד , ובו דרישה לתשלום כנ"ל. לדעתי מדובר בסחטנות מקוממת. ואפרט יותר. החברה בנויה כולה על הקונפסט של אי תשלום על פתיחת תיק, פרסום מסיבי בעיתונים החרדים, והמסר הוא בעצם "אין לך מה להפסיד, תוכל רק להרוויח." כאמור, הוחתמתי על החוזה, שהוא חוזה אחיד ולדעתי גם מקפח, עוד לפני שדיברו איתי מילה. אילו היו מציגים בפני את התמונה כולה, סיכויי ההצלחה והסיכון הכספי, ואז מציגים בפני את האפשרויות ומבהירים שפתיחת תיק כרוכה בהסכמה לביצוע כל פעולה שהחברה תדרוש, ובכל מחיר, זה אולי היה הוגן. למעשה מדובר במלכוד 22- הפרסומות מפתות כל מי שאולי חושב שמגיע לו כסף להגיע לפגישה חינם לפתיחת תיק חינם, הכל חינם, רק שלפני שתקבל ייעוץ אתה חייב לחתום על חוזה, ואחרי שהוצגו בפניך האפשרויות אתה כבר חתום על חוזה המחייב אותך "לשתף פעולה". לצד זאת כמובן שאם הייתי רואה בחוזה סעיף המחייב אותי לבצע כל פעולה בכל עלות שהיא, או שהדבר היה נאמר בעל פה, לא הייתי חותם בכל מקרה, אבל כל החוזה מוצג כמשהו טכני שימומש רק אם וכאשר יכנס הכסף מביטוח לאומי, והסעיף של "אי שיתוף פעולה" משתמע כמשהו שנוגע למי שכבר עבר תהליכים ויש בידו מסמכים שונים שאינו משתף בהם את החברה או שמחליט משום מה לא להגיע לוועדה של ביטוח לאומי. כך שלדעתי מדובר בסעיף מקפח ובכל מקרה הוא צריך להתפרש בצורה מצמצמת ולא מרחיבה. אציין עוד נקודה – לכאורה האינטרסים שלי ושל החברה הם זהים, על כל שקל שהם יקבלו אני אקבל ארבעה שקלים ולמה לי "לעשות בעיות"?   התשובה היא שלהם לא אכפת שאזרוק אלפי שקלים על בדיקות מיותרות, אגיש תביעות סרק לביטוח לאומי, והם יוכלו רק להרוויח במקרה שכן אקבל כסף איכשהו. כך שבאופן מובנה שיקול הדעת והאינטרס שלי פועל יותר בתום לב. אחזור ואדגיש שעצרתי את ההליך בשלב ראשוני מאוד, ולא הושקע ע"י החברה מאומה מלבד פגישה ראשונית קצרה (אותה פגישת היכרות שבה חתמתי על החוזה) שבה ניתן לי שם של פסיכיאטרית מסוימת ותו לא. ומכאן שגם לא היו לי כל מסמכים וכדומה להעביר לידי החברה, ו"אי שיתוף הפעולה" הוא בכך שלא בזבזתי כספים ולא ניסיתי בכוח את הסיכוי הקלוש להוציא כסף מביטוח לאומי. בחוזה מופיע סעיף התנית בוררות, לפיו דיונים בקשר אליו יערכו בבית הדין דרכי משפט מרחוב נחל דולב 38 בבית שמש. עכשיו קיבלתי טלפון ממזכיר בית הדין הנ"ל שהחברה תובעת אותי בבית הדין. ביקשתי לקבל את מהות פרטי התביעה שלהם בכתב כדי שאדע כיצד להגיב. כמבואר בפוסקים שהנתבע יכול לומר לתובע פרש תביעתך לפני שאבוא לבית דין. בתשובה קיבלתי את הטקסט הבא: עילת התביעה: 1 .הפרת חוזה- בין הצדדים נערך חוזה, הנתבע בחר להפר את החוזה ובכך גרם לחברה לנזק כלכלי. בברכה, החברה המרכזית ל ----------- (צונזר). הא ותו לא. כעת אני מבקש את עזרת הציבור במידע, הן לגבי בית הדין הנ"ל, שאין לי סיבה חלילה לפקפק בו, אבל עצם זה שמר שזירי בחר בית דין אלמוני יחסית בעיר שאינה מקום עיסוקו אומר דרשיני, האם הוא יודע משהו שאני לא. כמו"כ אשמח לקבל מידע מבעלי נסיון, כיון שידוע לי שאיני הראשון שנתקל בתביעת סחיטה כזו, כיצד הסתיים העניין.   ובכל מקרה כדאי להזהיר את הציבור שיהיה מודע למשמעות החוזה וכיצד הוא מתפרש בעיני "החברה המרכזית -------- " ובמיוחד לא להסכים לחתום על שטר חוב פתוח לטובת אותה חברה סחטנית, שלולא הייתי מוסיף עליו את המילים "בהתאם לחוזה" היה כבר מוגש למימוש בהוצאה לפועל וממולא לפי שיקול דעתה הבלעדי והסחטני של אותה חברה, שבאופן מובנה מתעסקת עם אנשים קשי יום שאינם מתמצאים בנבכי הבירוקרטיה והחוקים והם טרף קל מבחינתם 

יעקב שלם
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יעקב שלם » 04 אוגוסט 2019, 00:25

אמונת אומן כתב:
04 אוגוסט 2019, 00:23
חסום לי, יש אפשרות להעלות?

מדובר על אשכול בן 19!! עמודים

שאר לעמו
משתמש ותיק
נתן תודה: 259 פעמים
קיבל תודה: 515 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי שאר לעמו » 04 אוגוסט 2019, 02:24

הבעיה שיכולה להיות בדורות עילית וחבריהם. בדר"כ מדובר על קרקע שאין לה תב"ע מאושרת או לפני הכנת תב"ע.
וזה יכול לקחת שנים רבות עד שיאושר אם בכלל וכמה.
המשווקים מוכרים במחיר מקסימלי, אבל ינטשו את המערכה אחרי שהכסף בכיסם. אילו היו חותמים חוזה 10% כעת ו-90% עם תב"ע מאושרת - היה מקום להתייחס.
סיפור דומה היה בקרקעות שליד גבעת זאב החדשה.. המשווקים פירסמו על קרקע ללא הכנת תב"ע.. אחד מהם היה אף אדריכל עיר ידועה חרדית..

אמונת אומן
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אמונת אומן » 04 אוגוסט 2019, 03:12

אם בנוגע לבורות עילית עוד יש טענה של זה וזה גורם, כי הנופלים בפח הם אנשים פזיזים שמחפשים השקעה וקונים קרקע בלי בדיקה נאותה, הרי הפרסום המסיבי ל'חברה למיסוי זכויות' מיועד ליצור מראית עין של עסקנות לשם שמים ומפילה אנשים קשי יום, תוך שימוש קבוע במכתבי תודה מזויפים ופלטפורמה של מפלגות חרדיות, גועל נפש ושערוריה שמנויי היומונים החרדיים מממנים אותה מכיסם.

יעקב שלם
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יעקב שלם » 04 אוגוסט 2019, 07:55

מופיע בפרוג הורד משם
אין המערכת אחראית לתוכן המודעות....
תביעה יצוגית נגד יתד נאמן.pdf
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

אוהב אמת
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אוהב אמת » 04 אוגוסט 2019, 09:55

מאחר שהשתתפתי בכנס של דורות עילית זוהי המסקנא שלי.

דורות עילית זו תרמית גדולה!!!
שמעתי מעו"ד דורון ניר צבי את כל הבעיות שיש במקום והוא "שכנע" את הציבור ע"י שאמר שאחרי שלמאות משפחות חרדיות יהיה קרקע בדורות עילית חברי הכנסת החרדים  יפעילו לחץ  כדי שהממשלה תאשר.
מהכנס יצא כך:
אם המדינה תפשיר את הקרקעות,
ואם ישנו את יעוד הקרקעות למגורים,
ואם יאשרו בניה לגובה,
ואם יצליחו לדחוס בכל דונם את כמות האנשים שקנו קרקע,
ואם ימצאו קבלן שלא יפשוט את הרגל (כי זה קבוצת רכישה ללא ערבות בנקאית כלשהיא)
ואם הדירה בסוף לא תתיקר לשני מיליון שקלים(כנ"ל בקבוצת רכישה א"א לדעת כמה תעלה הדירה) אלא במחיר סביר
ואם כל זה יקרה בפחות מ10 שנים אז זה עסק משתלם
וחבל שאנשים חרדים מתפתים ליפול בפח, אני אישית מנעתי מחבר שכמעט קנה שם
ודרך אגב במרחק 5 דקות נסיעה יש את העיר עמנואל ששם בונים כאלף דירות חדשות עם ערבות בנקאית מלאה במחירים של 600000 ש"ח ואני לא מבין למה לא רצים לקנות שם, ובמקום זה מחפשים דירות על הקרח

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 04 אוגוסט 2019, 19:58

חלום העושר, לרוב האנשים יש חלום בו יתעשרו בערב אחד (האם גם חולמים להיות ת"ח בערב אחד?), ומפני כן הולכים על דברים הזויים ומפנימים את השאלות ומקווים היטב בלב שהכל יהיה בסדר.
קרוב משפחתי רכש דירה בי-ם מנוכל מתועב שגנב באזור 30 מיליון ש"ח מחרדים תמימים, וכמובן שמרו ע"ז בסוד. לאחר שקצת נכנסתי לענין שאלתי עו"ד, ואמר לי שהיה די בבדיקה של חמש דקות בשביל להבין את התרמית. אבל אנשים אוהבים לחיות בתקוה.

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 2 אורחים