אנא תקדיש כמה דקות

עזרה ושיתופי מידע בנושאים שאינם קשורים במישרין לתחום התורתי

פותח הנושא
מתלבט
נתן תודה: 20 פעמים
קיבל תודה: 28 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

אנא תקדיש כמה דקות

שליחה על ידי מתלבט » 27 נובמבר 2019, 16:30

ידיד יקר !!!

מן הסתם שמעת במשך השנים האחרונות על ישוב אחיסמך, אני מאמין שגם שמעת בחדשות על העיכובים, ומן הסתם גם שמעת לאחרונה כי מתחיל סוכ"ס בס"ד מרובה שלב האכלוס,
אך כל זה היה אצלך מן הסתם בתור חדשות, אבל באותה שעה שאצלך זה היה חדשות אצל אחרים זה היה יסורים וכאבים הקזת דם, אחרי החתונה הלכו לחפש מקום לקנות דירה ואז דיברו על ישוב חדש אחרי התלבטות ארוכה ודו"ד בין כל הצדדים האם מומלץ ללכת למקום חדש, או עדיף ללכת לשכונה קיימת, ואחר התייעצות מרובה הוחלט באין ברירה ללכת לישוב חדש על אף חבלי הלידה של מקום חדש, 
זכרתי לך חסד נעורייך לכתך אחרי במדבר,
אך לא עבר זמן רב ופתאום מתחיל להשמע זמירות חדשות הפרויקט תקוע אין עם מי לדבר מה עושים עכשיו ?? כבר השקיעו חלק מהכסף רבוש"ע מה עושים,
בינתיים הזוג הצעיר חי בשכירות באיזה מחסן של ד' על ד' כעבור שנה ונולד הבן הראשון בס"ד חייבים כבר לעבור דירה ולחפש מחסן קצת יותר גדול, וכך עברו לו 10 משנים אשר בתוך 10 שנים אלו הוצרכו לעבור 4 דירות,
אני לא צריך לתאר לך את התחושה והתסכול,
אך בס"ד מרובה סוכ"ס שמענו כבר הבשורה הטובה אשר כבר הולכים להכנס לדירה בס"ד, ומתוך תקוה כי סוכ"ס נוכל להגיע אל המנוחה ואל הנחלה,
אך אני לא צריך לספר לך מה ההשלכות של ישוב חדש אין עדיין כלום לא בית כנסת לא בית מדרש לא חיידר ובית חינוך לילדים ולא כולל ולא מקום עבודה,
יעקב אבינו לימד אותנו ואת יהודה שלח לפניו להורות, כי דבר ראשון יש לקבוע מקום חינוך, כדי לקבוע מקום חינות ובית מדרש המתאים לחינוך ולרוח עליה גדלנו התאחדנו כ-80 אברכים, לבנות לנו גם את החיים הרוחנים, אך לשם כך אנחנו צריכים את עזרתך,

אנא ממך תעזור לנו לבנות בית רוחני למען נוכל להמשיך את חיינו בדרך בה חונכנו,

https://www.causematch.com/he/projects/prushim-2/ 

פותח הנושא
מתלבט
נתן תודה: 20 פעמים
קיבל תודה: 28 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

עזרו לקהילה באחיסמך

שליחה על ידי מתלבט » 28 נובמבר 2019, 16:41

חברים יקרים !!!
תתרמו בבקשה