איך מצרפים להודעה, תמונה או קובץ שיופיעו בתוך ההודעה?

• Thread starter Anonymous
  • תאריך התחלה
A

Anonymous

Guest
רציתי לשאול איך מצרפים צילום של קובץ להודעה, שיופיע הצילום על המסך, ולא רק כקובץ שניתן להורדה.

אחד התלמידים

משתמש ותיק
תצטרף קובץ של תמונה, ויופיע על המסך. רק כמצטרפים קובץ פדף או של מעבד תמלילים כגון וורד, יהיה רק קובץ שאפר להוריד.

נבשר

משתמש ותיק
מתחזק אמר:
רציתי לשאול איך מצרפים צילום של קובץ להודעה, שיופיע הצילום על המסך, ולא רק כקובץ שניתן להורדה.
אם רצית לשאול אענה לך, עליך קודם כל להפוך את הקובץ לתמונה, היינו לשמור אותו כתמונה, ואחרי שהוא תמונה, אפשר לגוררו לריבוע הכתיבה.

A

Anonymous

Guest
פותח הנושא
נבשר אמר:
מתחזק אמר:
אם רצית לשאול אענה לך, עליך קודם כל להפוך את הקובץ לתמונה, היינו לשמור אותו כתמונה, ואחרי שהוא תמונה, אפשר לגוררו לריבוע הכתיבה.
ייש"כ. וכעת לשאלה הבאה, איך הופכים קובץ לתמונה, ווארד או פי די אף.
סליחה על ההטרדה.

נבשר

משתמש ותיק
מתחזק אמר:
נבשר אמר:
מתחזק אמר:
ייש"כ. וכעת לשאלה הבאה, איך הופכים קובץ לתמונה, ווארד או פי די אף.
סליחה על ההטרדה.
אינך צריך להתנצל, ואני נהנה מזה, תחכום שלי אולי ידוע, אתה פותח את הקובץ במסך מלא, פותח וורד יש שם "הוספה", יש אפשרות צילום מסך, לוחץ עליו, והנה לפניך מופיע הקובץ בתור תמונה, עדיין א"א לגרור לתיבת הטקסט, לחוץ לחצן ימני, יש שם אפשרות שמירה כתמונה, לאחר שנשמר, אתה יכול לגרור את התמונה, היינו הקובץ כתמונה לפי זכרוני, באם תצליח, אשמח שתודיעני, ותראה לי מה רצית להעלות, "אין מברכים על הנר עד שיאותו לאורו".

חלק עליון תַחתִית