דרוש עורכים

בלויא

משתמש ותיק
תלמיד הרמב''ם אמר:
בלויא אמר:
תלמיד הרמב''ם אמר:
על מה אתם מדברים? אני עובד שם שנתיים, הם משלמים לפי שעה (10 דולר למתחילים), אני קיבלתי על עמוד ברמב''ם פרנקל הרבה יותר מ10,000 ש''ח.

רק כעת ראיתי ההודעה שלכם.
לא הבנתי מה ההתקפה...
ודאי שמי שיש לו אומץ לפרוש כנפיים [ל'פרטי' וכדו'] אינו צריך למשכורת ה'נכבדה' של עוז והדר,
אבל יש הרבה מאוד אברכים מוכשרים, שאין להם עדיין האומץ לזה, והם צריכים את עוז והדר בשביל ההתחלה [כמוני למשל..].
אליהם פניתי...
לא הבנת, אני עובר בעוז והדר על הרמב"ם.
'עובר' - צ"ל כנראה 'עובד'.
עדיין לא הבנתי מה הטענה של כבודו עלי [אם ישנה כזו בכלל.. כך היה נשמע קצת].
גם אני עובד ברמב"ם עוז והדר, ואני סבור שיש אברכים שזה יכול להיות להם מאוד לעזר

בלויא

משתמש ותיק
שמואל ו אמר:
בלויא אמר:
כמבקר ברמב"ם עוז והדר כבר כמה שנים, המעוניין בפרטים בזה יכול יצור עמי קשר, כאן או באישי.

אני לא מצליח לשלוח פרטי.
אפשר ליצור קשר במייל? 

יש למעלה 'יצירת קשר'. תבקשו מהמנהל אישור חד פעמי לשלוח לי הודעה. או שתכתבו פה המייל שלכם ואשלח לכם מייל. בהצלחה !

מרחוק

משתמש רשום
אלף אמר:
לתועלת הציבור היקר, נשמח שכל מי שיודע על מכון או אדם פרטי שמחפש עורכים, וכן על מישהו שמחפש עבודות עריכה, שיעלה אותו כאן לתועלת הציבור.
אני מחפש

יצחקוב

משתמש רגיל
סליחה שלא ראיתי את הודעתכם, כן משלמים בזמן, פיגור של חודש אחד עוד מתקופת הקורונה. שמעתי אגב שיש עכשיו אפשרות להצטרף לפרויקט של הטור, שזו עבודה הרבה יותר קלה והשכר הוא לפי שעות ולא לפי הספקים. יכול לעזור מאוד למי שמחפש עבודה, אני אישית כנראה אשאר ברמב"ם בכל זאת. אפשר לפנות לדעתי באותו מייל [email protected] לכאורה מומלץ מאוד למי שמחפש עבודה קלה יחסית עם שכר לפי שעות.

יודע מחשבות

משתמש חדש
לאור אי הבנות שנוצרו, אני מדגיש: אני לא מחפש עורכים! פרסמתי את המייל שלי כמו כמה משתמשים בפורום שעשו זאת אחרי, כפניה להודעה של @מרחוק שחיפש עורכים.

בלויא

משתמש ותיק
בלויא אמר:
כמבקר ברמב"ם עוז והדר כבר כמה שנים, המעוניין בפרטים בזה יכול יצור עמי קשר, כאן או באישי.

מעלה שוב את ההודעה, לתועלת המעוניין.
חודש טוב ומבורך

שמואל ו

משתמש חדש
בלויא אמר:
בלויא אמר:

מעלה שוב את ההודעה, לתועלת המעוניין.
חודש טוב ומבורך
תוכל ליצור איתי קשר במייל [email protected]
(אני לא יכול לשלוח הודעות אישיות) 

דניאלי

משתמש ותיק
גם אני שמעתי שלא ביג דיל לעבוד שם, אך יתכן שזה כדאי בתור מקפצה וצבירת נסיון, מאלה שכתבו שם בעבר עברו למקומות אחרים יותר משתלמים אחרי שצברו נסיון וידע...
מנסיון זה די נמאס בסוף כשעובדים במכון אחד יותר מידי זמן..

סופר-סתם

משתמש רגיל
זקוק לעזרה של כמה שעות לפעולת עריכה לא מורכבת, 40 ש"ח לשעה, מי תופס? 

שי לתורה

משתמש חדש
אלף אמר:
לתועלת הציבור היקר, נשמח שכל מי שיודע על מכון או אדם פרטי שמחפש עורכים, וכן על מישהו שמחפש עבודות עריכה, שיעלה אותו כאן לתועלת הציבור.

יש לי כמה דברים על השלחן אשמח לראות דוגמאות [email protected] 

1212

משתמש רשום
שי לתורה אמר:
אלף אמר:
לתועלת הציבור היקר, נשמח שכל מי שיודע על מכון או אדם פרטי שמחפש עורכים, וכן על מישהו שמחפש עבודות עריכה, שיעלה אותו כאן לתועלת הציבור
אשמח לקבל מידע על מכון שמחפש עורך או מגיה

פינת יקרת

משתמש ותיק
אשמח אם לאחד מחו"ר הפורום יש דרך לייעץ או לתת לי מידע
איך אני יכול למצוא מכון שמחפש עורכים מתחילים או מגיהים.
תודה רבה.

סופר-סתם

משתמש רגיל
פינת יקרת אמר:
אשמח אם לאחד מחו"ר הפורום יש דרך לייעץ או לתת לי מידע
איך אני יכול למצוא מכון שמחפש עורכים מתחילים או מגיהים.
תודה רבה.
בעוז והדר, רק מותנה במבחן עריכה מעט קשה.
כמדומני פרסמו פה כמה פעמים דרכי יצירת קשר לפרויקטים השונים. 

חיבור מקיף

משתמש חדש
אשמח לקבל המלצות על בית דפוס מקצועי, אמין וזול, לצורך הדפסת ספר שנערך על ידי, הפערים במחיר הם עצומים!

לביא

משתמש ותיק
chaim אמר:
בפרט ברמב"ם - שאני לא יודע מה הקהל היעוד שלהם, שבשלמא הש"ס מתיבתא כולם אוהבים להסתכל בסוף לראות מה יש על הסוגיא, אולם רמב"ם??
האם יש קהל שלומד רמב"ם על הסדר ורוצים לדעת כל מה שיש בסוגיא? בדרך כלל לומדים את הסוגיא בתוך הגמרא ומזה מגיעים להכל גם לרמב"ם. האם בית כנסת יקציב ארון שלם לרמב"ם עוז והדר?
כבר מזמן יש תחושה שעוז והדר מוציאים ביאורים על כל ספר חשוב שהולך.
היה יותר מועיל לענ״ד אם היו מרחיבים את הפרויקט שלהם על השו״ע מאשר המתיבתא, שבנתיים הוציאו רק על נדה, וגם בשר וחלב, עשו שם עבודה מאד טובה ויותר יעילה לאברכים שלומדים הלכה, מאשר רמב״ם. לענ״ד לפחות.

יהודי

משתמש ותיק
לביא אמר:
chaim אמר:
בפרט ברמב"ם - שאני לא יודע מה הקהל היעוד שלהם, שבשלמא הש"ס מתיבתא כולם אוהבים להסתכל בסוף לראות מה יש על הסוגיא, אולם רמב"ם??
האם יש קהל שלומד רמב"ם על הסדר ורוצים לדעת כל מה שיש בסוגיא? בדרך כלל לומדים את הסוגיא בתוך הגמרא ומזה מגיעים להכל גם לרמב"ם. האם בית כנסת יקציב ארון שלם לרמב"ם עוז והדר?
כבר מזמן יש תחושה שעוז והדר מוציאים ביאורים על כל ספר חשוב שהולך.
היה יותר מועיל לענ״ד אם היו מרחיבים את הפרויקט שלהם על השו״ע מאשר המתיבתא, שבנתיים הוציאו רק על נדה, וגם בשר וחלב, עשו שם עבודה מאד טובה ויותר יעילה לאברכים שלומדים הלכה, מאשר רמב״ם. לענ״ד לפחות.
את הרמב"ם מממן מכון בראשות האדמו"ר ר' דוד (הגביר העיקרי - לפחות בהתחלה - הוא מקורב לחב"ד ודוק), ואת השו"ע, מממן עוז והדר הרגיל. 

צדיקוש

משתמש ותיק
מי שצריך עורך מפתחות מוצלח ויעיל, עם נסיון רב וכשרון גדול שיפנה אלי באישי

חלק עליון תַחתִית