להצביע למפלגה לא חרדית משום פיקוח נפש

נושאים שונים

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
נתן תודה: 9 פעמים
קיבל תודה: 96 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

להצביע למפלגה לא חרדית משום פיקוח נפש

שליחה על ידי יהושע » 25 פברואר 2019, 21:29

האם יש היתר להצביע למפלגה לא חרדית שמתחייבת להכניס תרופה מצילת חיים לסל התרופות. משום פיקוח נפש ומחירו סכנת א מאיסורא?

איש פשוט מאד
נתן תודה: 24 פעמים
קיבל תודה: 22 פעמים
יצירת קשר:

Re: להצביע למפלגה לא חרדית משום פיקוח נפש

שליחה על ידי איש פשוט מאד » 25 פברואר 2019, 22:44

ראשית כל כידוע פיהם דיבר שוא וימינם ימין שקר. ידוע ומפורסם כי מה שמבטיחים לא מבטיחים לקיים כך שאין כאן איזה התחייבות לכך.
שנית אם אכן נאמר שיש איזה התחייבות ע"ז (למשל מפלגה שכל המצע שלה ותכליתה הוא זה, בלו יצויר) לכאו' ניסוח השאלה צריך להיות מדוע לא חייבים להצביע לכזו מפלגה משום פקו"נ.
עוד יל"ד שכיון שמפלגה חילונית גורמת להרבה אביזרייהו דג"ע א"כ אולי יש חיוב של יהרג ואל יעבור. אבל זה לא נראה כ"כ. ואדרבה אשמח לשמוע הגדרה בזה.

אחד התלמידים
משתמש ותיק
נתן תודה: 88 פעמים
קיבל תודה: 325 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אחד התלמידים » 25 פברואר 2019, 23:38

אם אתה מאמין שע"י הצבעה למפלגה התומך בהתרת קנאבס יצא משהו ממשי, אתה חי בעולם הדמיון.

יהודי
משתמש ותיק
נתן תודה: 379 פעמים
קיבל תודה: 462 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 26 פברואר 2019, 00:01

גם לו יצויר שלהצביע ל'עלה ירוק' יתיר את הקאנביס הנחשק, מכל מקום צריך 4-5 מנדטים כדי לעבור את אחוז החסימה.

דורדיא
משתמש ותיק
נתן תודה: 225 פעמים
קיבל תודה: 194 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי דורדיא » 26 פברואר 2019, 00:11

לא כ"כ הבנתי מאיפה ידעתם שכוונתו לקנאביס...

אם זה אכן זה.. הרי שאין בזה משום פיקו"נ אלא 100 ש"ח בלבד...

נחפשה דרכינו
משתמש ותיק
נתן תודה: 29 פעמים
קיבל תודה: 49 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי נחפשה דרכינו » 26 פברואר 2019, 04:36

אם היה מדובר בפיקוח נפש ודאי, גם המפלגות החרדיות היו עומדים על זה, וכיון שזה לא ברור שוב אין דין פיקו"נ

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 26 פברואר 2019, 08:46

נחפשה דרכינו כתב:אם היה מדובר בפיקוח נפש ודאי, גם המפלגות החרדיות היו עומדים על זה, וכיון שזה לא ברור שוב אין דין פיקו"נ
אני לא חושב שזה המצב, אצל המפלגות החרדיות כסף לישיבות יש לו קדימה על פני תרופה מצילת חיים בסל הבריאות, והחברי כנסת לא כאלה צדיקים גדולים ולא כל דבר מספרים לגדולים.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 26 פברואר 2019, 08:52

דורדיא כתב:לא כ"כ הבנתי מאיפה ידעתם שכוונתו לקנאביס...

אם זה אכן זה.. הרי שאין בזה משום פיקו"נ אלא 100 ש"ח בלבד...
וודאי שלא התכוונתי לקנאביס, וכי קנאביס זה תרופה מצילה חיים? הרי זה סם מסוכן, אם זה היה מציל חיים ליצמן לא היה דואג להכניס את זה בסל תרופות?
אגב מאה שח זה לגרם אחד, אני לא יודע כמה גרם צורכים החולים שצריכים את זה, וגם זה בשוק השחור, באופן חוקי גם באלף שח אי אפשר לקבל בלי רשיון.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 26 פברואר 2019, 08:54

איש פשוט מאד כתב:ראשית כל כידוע פיהם דיבר שוא וימינם ימין שקר. ידוע ומפורסם כי מה שמבטיחים לא מבטיחים לקיים כך שאין כאן איזה התחייבות לכך.
שנית אם אכן נאמר שיש איזה התחייבות ע"ז (למשל מפלגה שכל המצע שלה ותכליתה הוא זה, בלו יצויר) לכאו' ניסוח השאלה צריך להיות מדוע לא חייבים להצביע לכזו מפלגה משום פקו"נ.
עוד יל"ד שכיון שמפלגה חילונית גורמת להרבה אביזרייהו דג"ע א"כ אולי יש חיוב של יהרג ואל יעבור. אבל זה לא נראה כ"כ. ואדרבה אשמח לשמוע הגדרה בזה.
זאת אומרת פשוט לך שלא, מניין הפשטות הזאת?

כרם
משתמש ותיק
נתן תודה: 27 פעמים
קיבל תודה: 107 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי כרם » 26 פברואר 2019, 09:04

דורדיא כתב:לא כ"כ הבנתי מאיפה ידעתם שכוונתו לקנאביס...

...
כנראה מכאן ואילך:

viewtopic.php?f=8&t=1470#p12778

חגי פאהן
משתמש ותיק
נתן תודה: 115 פעמים
קיבל תודה: 110 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי חגי פאהן » 26 פברואר 2019, 09:46

יהושע כתב:
איש פשוט מאד כתב:ראשית כל כידוע פיהם דיבר שוא וימינם ימין שקר. ידוע ומפורסם כי מה שמבטיחים לא מבטיחים לקיים כך שאין כאן איזה התחייבות לכך.
היכן הוא טען שפשוט לו?

ובעצם אתה בא לטעון שכל ישראל מחוייבים מדין פיקוח נפש להכניס את כל התרופות מצילות החיים לסל התרופות, בעלות מליארדי שקלים לשנה?

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 26 פברואר 2019, 11:12

חגי פאהן כתב:
יהושע כתב:
היכן הוא טען שפשוט לו?

ובעצם אתה בא לטעון שכל ישראל מחוייבים מדין פיקוח נפש להכניס את כל התרופות מצילות החיים לסל התרופות, בעלות מליארדי שקלים לשנה?
״ניסוח השאלה צריך להיות מדוע לא חייבים להצביע לכזו מפלגה משום פקו"נ.״

אם לא היקרות לפחות הזולות.

איש פשוט מאד
נתן תודה: 24 פעמים
קיבל תודה: 22 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי איש פשוט מאד » 26 פברואר 2019, 15:09

יהושע כתב: ״ניסוח השאלה צריך להיות מדוע לא חייבים להצביע לכזו מפלגה משום פקו"נ.״

אם לא היקרות לפחות הזולות.
זו היתה כוונתי, טעיתי בניסוח, תודה על התיקון.

חגי פאהן
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי חגי פאהן » 26 פברואר 2019, 15:34

למה לא היקרות? הרי זה פיקוח נפש.
והסברא אומרת שכבר דאגו שהזולות תהיינה בפנים. אא"כ יש לך נתונים אחרים.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 26 פברואר 2019, 16:00

חגי פאהן כתב:למה לא היקרות? הרי זה פיקוח נפש.
אתן דוגמא אחת, אם עד עכשיו חולי סרטן שלמו ארבע מאות שקל לקנאביס רפואי בחודש, דאג ליצמן וחבריו שמעכשיו ישלמו שלש אלפים שקל בחודש.

חגי פאהן
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי חגי פאהן » 27 פברואר 2019, 09:11

יהושע כתב:
אתן דוגמא אחת, אם עד עכשיו חולי סרטן שלמו ארבע מאות שקל לקנאביס רפואי בחודש, דאג ליצמן וחבריו שמעכשיו ישלמו שלש אלפים שקל בחודש.
דיברנו על תרופות מצילות חיים, הלא כן?

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 27 פברואר 2019, 09:28

אפשר להוסיף לביקורות על הח"כים שיתכן שלא כולם מקפידים על זמן ר"ת ואף אוכלים פטם, וממילא הוי מחללי שבת ואוכלי נבילות וטריפות ר"ל.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 27 פברואר 2019, 11:33

חגי פאהן כתב:
יהושע כתב:
חולי סרטן הם לא בסכנת חיים? ומה עם חולי אפילפסיה?

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 27 פברואר 2019, 11:49

חגי פאהן כתב:
יהושע כתב:
פרופסור רפאל משולם :

מה דעתך על הטענות ששמן RSO מחסל סרטן?

מטופלים רבים טענו לאורך השנים שמינונים גבוהים של קנאביס הם בעלי פעילות אנטי-סרטנית חזקה. הם עשויים להיות צודקים. ישנם דיווחים רבים על הטיפול בסוגי סרטן שונים בעכברים; למרבה הצער ניסויים מתוכננים היטב בני אדם לא נעשו על כל סוג של סרטן.

זה לא ייאמן שלא גורמי ממשל ולא קרנות פרטיות בשום מקום בעולם לא קידמו או עודדו ניסויים קליניים – אבל זו עובדה! עד היום לא פורסמו ניסויים קליניים אמיתיים עם קנבינואידים נגד סרטן!

נראה כי THC – המולקולה הפסיכואקטיבית בקנאביס – היא תרכובת אנטי-סרטנית וכך גם קנבידיול (CBD) – חומר לא פסיכואקטיבי – אך הנתונים חייבים להיות מאושרים בחולים בניסויים קליניים.

פרסמנו אמנם בעבר כי בניסויים (בעכברים) CBD נמצא כאנטי סרטני מצטיין במודל סרטן המוח. קבוצות אחרות דיווחו על מחקרים מקבילים. עם זאת, בשל חוסר נתונים קליניים רק מעט רופאים ירשמו קנאביס כתרופה נגד סרטן. זה בעיקר נרשם עבור הכאב.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 27 פברואר 2019, 11:55

הנה מה שדר גוני גרינפלד אומר:

"מכיר מטופלים שחל מפנה במחלתם בעזרת שמן קנאביס"
ד"ר יונתן (ג'וני) גרינפלד, נוירולוג מבית החולים "אסף הרופא", מציין מנגד כי הוא מכיר מספר מקרים שבהם השימוש בשמן קנאביס צמצם את הגידול הסרטני "לא ניתן לומר באופן מבוסס מדעית ששמן הקנאביס הוא שהביא לריפוי, אך יש לי כמה מטופלים עם גידולי מוח שחל מהפך מבחינת המחלה שלהם בעקבות הטיפול במיצוי קנאביס", מתאר הרופא.

"יש לי מטופל שסבל מכאבי ראש שהשביתו אותו לחלוטין. הוא לא היה יכול לעבוד וחיי החברה שלו ניזוקו בצורה בלתי רגילה", מוסיף ומתאר ד"ר גרינפלד. "השיפור שלו בתפקוד היה גדול מאוד בעקבות הטיפול בשמן. הוא חזר לעבודה, ואחרי סימנים שהגידול גדל, הגידול התייצב ואף הצטמצם מעט. אני מכיר מקרה נוסף של מטופל במיצוי קנאביס שהמחלה עברה ממצב של החמרה למצב של איזון ואף נסיגה".

המסתייגים מהטיפול מציינים שבכל המקרים שבהם יש טענה כי שמן קנאביס היטיב עם החולה, החולה טופל גם באמצעים קונבנציונליים.

"זה נכון, אבל קשה להתווכח עם מראה עיניים. במקרים שציינתי הטיפול הקונבנציונלי נמצא לא אפקטיבי עבור החולה. אלו מטופלים שמקבלים במשך שנים טיפול במיצוי קנאביס ללא טיפולים אחרים, והמצב שלהם נותר יציב ואף משתפר. מבחינתנו כקליניים, מה שחשוב הוא כיצד אנו עוזרים ככל האפשר למטופלים שלנו. אני מכיר מקרים רבים שבהם שמן קנאביס תרם רבות לאיכות החיים של המטופלים וגם למאבק שלהם במחלה. לגידולים אין התנהגות ליניארית. לעיתים הם אף יכולים לסגת באופן ספונטני. אותי זה מפתיע שהמקרים של צמצום ספונטני של הגידול מתרחש דווקא אצל מי שמטופל בשמן קנאביס. אלו תצפיות שלא מאפשרות לבסס מסקנה מדעית, אבל הן כן מחייבות אותנו להעמיק את המחקר בנושא. בעיניי יש הצדקה בנסיבות של מבוי סתום לאפשר לחולה גישה לטיפול. בטיחות השימוש בשמן קנאביס וכן העדויות שהוא מיטיב עם איכות חייהם של מטופלים גם מצטרפים לשיקולים של מתן הטיפול, אם כי חשוב להזהיר מטופלים שלא יפתחו ציפיות לא מציאותיות ביחס לשמן קנאביס".

הנה סיפור אחד מיני רבים:

אמא שלי מטופלת בקאנביס רפואי כבר 8 שנים , ורק לאחר שהיא הגיע למינון של 200, מדבקות מורפיום , וחיזוק של כל שעה מהסם הכי מסוכן שיש אוקסיקוד , היא סובלת מאסוטרופורוזיס קשה העצמות שלה מתפוררות , בנוסף חלתה בעבר 2 במחלה ונמצאת במעקב אונקולוגי , אמא שלי עד לפני 6 חודשים הייתה נרקומונית של משכי כאבים , היא הייתה מקבלת שקיות של אוקסיקוד ומדבקות שעזרו לה לשעה ולא יותר , קריזים של חום וקור , מצבים מסויימים היא בקשה למות בגלל שלא יכלה לסבול את הכאבים והקריזים , היא השתמשה בקאנביס תוך כדאי שהיא משתמשת בכל משכך כאבים אפשרי , עד שיום אחד הגוף קרס , והיא הורדמה לחודש שלם מונשמת ומורדמת , הבעיה הייתה שמשכי הכאבים היו מורידים לה את הלחץ דם , והדופק , מולווה בקריזים קשים גם שהיא הייתה מתחילה להתעורר מהרדמה , אמא שלי במשך 10 שנים רוב הזמן הייתה במיטה , לא יכלה לשבת אפילו 5 דקות , לא ארוחות חגים , לא ארועים משפחתיים פשוט 24 שעות סביב האוקסיקוד ושמן שהיה עוזר לה להרדם ,
בזמן שהיא הייתה מונשמת ומורדמת היא עברה תהליך גמילה קשה שבמהלכו 3 פעמים בקשו מאתנו לקרוא למשפחה להפרד הקריזים היו יותר מידי לגוף הצנום שלה ששקל 45 קילו בגלל שהיא לא הייתה אוכלת כלום!
החלטנו שאנחנו לא מוותרים , ובכל פעם שהיא הייתה בקריז נתנו לה כמות גדולה של שמן שפשוט הייתה מרגיעה אותה עד שהיא הייתה נרדמת , לאחר 8 חודשים של אשפוז מתוכם 3 חודשים בהרצפלד שיקומי שבמהלכו נתנו לה רקקק שמן כי היא גם לא יעלה לעשן בגלל שהייתה בשיקום נשימתי , שמן הקאנביס החזיר את אמא שלי לחיים , מה הוא עשה ...
הוא העלים לה כל תלות של כל תרופה כלל אוקסיקוד ומדבקות מורפיום, היא אוכלת , מבשלת , עטשה קניות , יורדת עם הנכדים לגן השעשועים , ישנה וחייה ואוכלת ללא שום תרופה מסוכנת שאמורה לכאורה " לעזו"ר לה ,
היא היום קיבלה את החיים שלה בחזרה אין תרופות אין כאבים אין קריזים והיא לא מרותקת למיטה , היא חייה !! היא חזרה 8 שנים אחורה , למרות שהיא משותקת חצי גוף עקב ארוע מוחי היא מסרבת להיות בחדרה או במיטה היא נהנהת מכל רגע מהתרופה שאלוהים נתן לה ע"י השליח שלו שהציל את אמא שלי המלאך ד"ר ג'וני גרינפלד שלא האמין שהוא מדבר איתה לאחר קריאת הסיכומים של בית חולים ברצפלד וברזילי , אמא שלי חייה בזכות הקאנביס הרפואי!!!!!!

היום נלקח מד"ר ג'וני ע"י משרד "הבריאות" לכוארה האחריות לטפל באמא שלי לאחר 9 שנים
הוא כבר לא יכול לחדש לאמא שלי את האישור , בנוסף קיבלה רישיון זמני ל3 חודשים והורידו לה את הכמות למרות ההמלצות של ד"ר גוני להעלות לה את המינון , בנוסף שלחו אותנו לאסוף שוב מחדש אישורים למצב הרפואי של אמא שלי למרות שי.ק.ר קיבלו את כל הסיכומים והדיווח על מצבה הרפואי ואיך שהקאנביס מסייע לה לחיות ולתפקד , הם החליטו פשוט לזרוק אותנו מבלי לכוון אותנו לרופא אחר מוסמך , לטענתם אין להם רופאים שהם עובדים איתם וצריך דעת מומחה ..
אני יודע שזה סיפור אחד מיני רבים
אבל אם מישהו קורא את זה ויכול לעזור לאמא שלי ובעצם לכל המשפחה שאמא שלנו היא הכל בשבילנו בבקשה אשמח לעזרה בנושא.
שהייתי הולך לרופא משפחה ואמא שלי הייתה מבקשת שנעלה את המינון של האוקסיקוד והמדבקות , כל מה שהיתי צריך לעשות זה רק לבקש, לא צריך מומחים ולא צריך מעקבים פשוט תבקש וירעילו אותך למוות בכיף ..

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 27 פברואר 2019, 12:13

יהודי כתב:אפשר להוסיף לביקורות על הח"כים שיתכן שלא כולם מקפידים על זמן ר"ת ואף אוכלים פטם, וממילא הוי מחללי שבת ואוכלי נבילות וטריפות ר"ל.
כשנגמר הטיעונים ההגיוניים משתמשים בהומור.

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 27 פברואר 2019, 12:21

כשיהיו טיעונים הגיוניים הם יענו בהתאם.

מנצפך
נתן תודה: 67 פעמים
קיבל תודה: 8 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי מנצפך » 27 פברואר 2019, 12:37

יהושע כתב:הנה מה שדר גוני גרינפלד אומר:

"מכיר מטופלים שחל מפנה במחלתם בעזרת שמן קנאביס"
ד"ר יונתן (ג'וני) גרינפלד, נוירולוג מבית החולים "אסף הרופא", מציין מנגד כי הוא מכיר מספר מקרים שבהם השימוש בשמן קנאביס צמצם את הגידול הסרטני "לא ניתן לומר באופן מבוסס מדעית ששמן הקנאביס הוא שהביא לריפוי, אך יש לי כמה מטופלים עם גידולי מוח שחל מהפך מבחינת המחלה שלהם בעקבות הטיפול במיצוי קנאביס", מתאר הרופא.

"יש לי מטופל שסבל מכאבי ראש שהשביתו אותו לחלוטין. הוא לא היה יכול לעבוד וחיי החברה שלו ניזוקו בצורה בלתי רגילה", מוסיף ומתאר ד"ר גרינפלד. "השיפור שלו בתפקוד היה גדול מאוד בעקבות הטיפול בשמן. הוא חזר לעבודה, ואחרי סימנים שהגידול גדל, הגידול התייצב ואף הצטמצם מעט. אני מכיר מקרה נוסף של מטופל במיצוי קנאביס שהמחלה עברה ממצב של החמרה למצב של איזון ואף נסיגה".

המסתייגים מהטיפול מציינים שבכל המקרים שבהם יש טענה כי שמן קנאביס היטיב עם החולה, החולה טופל גם באמצעים קונבנציונליים.

"זה נכון, אבל קשה להתווכח עם מראה עיניים. במקרים שציינתי הטיפול הקונבנציונלי נמצא לא אפקטיבי עבור החולה. אלו מטופלים שמקבלים במשך שנים טיפול במיצוי קנאביס ללא טיפולים אחרים, והמצב שלהם נותר יציב ואף משתפר. מבחינתנו כקליניים, מה שחשוב הוא כיצד אנו עוזרים ככל האפשר למטופלים שלנו. אני מכיר מקרים רבים שבהם שמן קנאביס תרם רבות לאיכות החיים של המטופלים וגם למאבק שלהם במחלה. לגידולים אין התנהגות ליניארית. לעיתים הם אף יכולים לסגת באופן ספונטני. אותי זה מפתיע שהמקרים של צמצום ספונטני של הגידול מתרחש דווקא אצל מי שמטופל בשמן קנאביס. אלו תצפיות שלא מאפשרות לבסס מסקנה מדעית, אבל הן כן מחייבות אותנו להעמיק את המחקר בנושא. בעיניי יש הצדקה בנסיבות של מבוי סתום לאפשר לחולה גישה לטיפול. בטיחות השימוש בשמן קנאביס וכן העדויות שהוא מיטיב עם איכות חייהם של מטופלים גם מצטרפים לשיקולים של מתן הטיפול, אם כי חשוב להזהיר מטופלים שלא יפתחו ציפיות לא מציאותיות ביחס לשמן קנאביס".

הנה סיפור אחד מיני רבים:

אמא שלי מטופלת בקאנביס רפואי כבר 8 שנים , ורק לאחר שהיא הגיע למינון של 200, מדבקות מורפיום , וחיזוק של כל שעה מהסם הכי מסוכן שיש אוקסיקוד , היא סובלת מאסוטרופורוזיס קשה העצמות שלה מתפוררות , בנוסף חלתה בעבר 2 במחלה ונמצאת במעקב אונקולוגי , אמא שלי עד לפני 6 חודשים הייתה נרקומונית של משכי כאבים , היא הייתה מקבלת שקיות של אוקסיקוד ומדבקות שעזרו לה לשעה ולא יותר , קריזים של חום וקור , מצבים מסויימים היא בקשה למות בגלל שלא יכלה לסבול את הכאבים והקריזים , היא השתמשה בקאנביס תוך כדאי שהיא משתמשת בכל משכך כאבים אפשרי , עד שיום אחד הגוף קרס , והיא הורדמה לחודש שלם מונשמת ומורדמת , הבעיה הייתה שמשכי הכאבים היו מורידים לה את הלחץ דם , והדופק , מולווה בקריזים קשים גם שהיא הייתה מתחילה להתעורר מהרדמה , אמא שלי במשך 10 שנים רוב הזמן הייתה במיטה , לא יכלה לשבת אפילו 5 דקות , לא ארוחות חגים , לא ארועים משפחתיים פשוט 24 שעות סביב האוקסיקוד ושמן שהיה עוזר לה להרדם ,
בזמן שהיא הייתה מונשמת ומורדמת היא עברה תהליך גמילה קשה שבמהלכו 3 פעמים בקשו מאתנו לקרוא למשפחה להפרד הקריזים היו יותר מידי לגוף הצנום שלה ששקל 45 קילו בגלל שהיא לא הייתה אוכלת כלום!
החלטנו שאנחנו לא מוותרים , ובכל פעם שהיא הייתה בקריז נתנו לה כמות גדולה של שמן שפשוט הייתה מרגיעה אותה עד שהיא הייתה נרדמת , לאחר 8 חודשים של אשפוז מתוכם 3 חודשים בהרצפלד שיקומי שבמהלכו נתנו לה רקקק שמן כי היא גם לא יעלה לעשן בגלל שהייתה בשיקום נשימתי , שמן הקאנביס החזיר את אמא שלי לחיים , מה הוא עשה ...
הוא העלים לה כל תלות של כל תרופה כלל אוקסיקוד ומדבקות מורפיום, היא אוכלת , מבשלת , עטשה קניות , יורדת עם הנכדים לגן השעשועים , ישנה וחייה ואוכלת ללא שום תרופה מסוכנת שאמורה לכאורה " לעזו"ר לה ,
היא היום קיבלה את החיים שלה בחזרה אין תרופות אין כאבים אין קריזים והיא לא מרותקת למיטה , היא חייה !! היא חזרה 8 שנים אחורה , למרות שהיא משותקת חצי גוף עקב ארוע מוחי היא מסרבת להיות בחדרה או במיטה היא נהנהת מכל רגע מהתרופה שאלוהים נתן לה ע"י השליח שלו שהציל את אמא שלי המלאך ד"ר ג'וני גרינפלד שלא האמין שהוא מדבר איתה לאחר קריאת הסיכומים של בית חולים ברצפלד וברזילי , אמא שלי חייה בזכות הקאנביס הרפואי!!!!!!

היום נלקח מד"ר ג'וני ע"י משרד "הבריאות" לכוארה האחריות לטפל באמא שלי לאחר 9 שנים
הוא כבר לא יכול לחדש לאמא שלי את האישור , בנוסף קיבלה רישיון זמני ל3 חודשים והורידו לה את הכמות למרות ההמלצות של ד"ר גוני להעלות לה את המינון , בנוסף שלחו אותנו לאסוף שוב מחדש אישורים למצב הרפואי של אמא שלי למרות שי.ק.ר קיבלו את כל הסיכומים והדיווח על מצבה הרפואי ואיך שהקאנביס מסייע לה לחיות ולתפקד , הם החליטו פשוט לזרוק אותנו מבלי לכוון אותנו לרופא אחר מוסמך , לטענתם אין להם רופאים שהם עובדים איתם וצריך דעת מומחה ..
אני יודע שזה סיפור אחד מיני רבים
אבל אם מישהו קורא את זה ויכול לעזור לאמא שלי ובעצם לכל המשפחה שאמא שלנו היא הכל בשבילנו בבקשה אשמח לעזרה בנושא.
שהייתי הולך לרופא משפחה ואמא שלי הייתה מבקשת שנעלה את המינון של האוקסיקוד והמדבקות , כל מה שהיתי צריך לעשות זה רק לבקש, לא צריך מומחים ולא צריך מעקבים פשוט תבקש וירעילו אותך למוות בכיף ..
וואו
נוסטלגיה לגמרי
אני נזכר מהטרול יהושעבנמי מפורום אוצה"ח, מהימים שלפני נטפרי..

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 27 פברואר 2019, 12:38

יהודי כתב:כשיהיו טיעונים הגיוניים הם יענו בהתאם.
כפי הנראה אתה בכל דבר הולך אחרי העדר עד כדי כך שמי שחושב אחרת הוא בלתי הגיוני, אז מה לך ולהגיון.

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 27 פברואר 2019, 13:20

מי דיבר על עדר, לא כל טענה לא מקובלת היא הגיונית ונגד העדר.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 27 פברואר 2019, 14:06

יהודי כתב:מי דיבר על עדר, לא כל טענה לא מקובלת היא הגיונית ונגד העדר.
בכל דבר נוגד דעת העדר אתה שולל על הסף דעה מנוגדת, זה מראה שאתה סתם הולך אחרי העדר ודעות קדומות בלי לחשוב כלל.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 27 פברואר 2019, 15:55

עוד מה שאשה חולת סרטן כתבה לי היום.

‬: הורידו אותי מ 180 ל 90

בזכותם !! אני מחוברת לבלון חמצן
[2/27, 3: PM] ‪+ 57‬: יש לי מחלת ריאןת קטלנית...שאל נא רפא לה...אלסקה ..עז... ושירה הרדימו!
27, 3:07PM]
7‬: נעלמה המחלה !!
7 PM] 7‬: חזרה.. חודש וחצי אחרי ההורדה

יהודי
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 27 פברואר 2019, 17:13

יהושע כתב:
יהודי כתב:מי דיבר על עדר, לא כל טענה לא מקובלת היא הגיונית ונגד העדר.
בכל דבר נוגד דעת העדר אתה שולל על הסף דעה מנוגדת, זה מראה שאתה סתם הולך אחרי העדר ודעות קדומות בלי לחשוב כלל.
זאת טענתם של כל המתחכמים המשונים למיניהם, רק הם חכמים רק הם חושבים, כולם עדר טפשים.
אז לא. רק הם מתחכמים ומחפשים יחס מכולם. רק הם מתחכמים והוזים שמישהו יכבד אותם למרות שאין על מה. ובדר"כ רק הם אינם חושבים משהו ורק אומרים הפוך כדי לומר הפוך וכדי לומר שכל השאר הם סתם עדר.

נדיב לב
משתמש ותיק
נתן תודה: 82 פעמים
קיבל תודה: 192 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי נדיב לב » 27 פברואר 2019, 17:49

יהושע כתב:האם יש היתר להצביע למפלגה לא חרדית שמתחייבת להכניס תרופה מצילת חיים לסל התרופות. משום פיקוח נפש ומחירו סכנת א מאיסורא?
אם אכן זה פיקוח נפש מה שייך לשאול אם יש היתר?
ובהכרח גם השואל מבין שאין כאן הצלת נפש של ממש מפני טעמים מובנים כמו של - הבטחתי אבל לא הבטחתי לקיים..

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 27 פברואר 2019, 18:22

נדיב לב כתב:
יהושע כתב:האם יש היתר להצביע למפלגה לא חרדית שמתחייבת להכניס תרופה מצילת חיים לסל התרופות. משום פיקוח נפש ומחירו סכנת א מאיסורא?
אם אכן זה פיקוח נפש מה שייך לשאול אם יש היתר?
ובהכרח גם השואל מבין שאין כאן הצלת נפש של ממש מפני טעמים מובנים כמו של - הבטחתי אבל לא הבטחתי לקיים..
וכי תמיד לא מקיימים? אל תשכח שהם גם לא מבטיחים לא לקיים, וגם אם כדבריך מה ההיתר בכלל להיכנס לממשלה כשידוע מראש שלא יקיימו הבטחות, אלא מאי גם המשיב מבין שיש סיכוי שכן יקיימו, אז אם בפיקוח נפש דברים עסקינן יש לחשוש גם לסיכוי קטן שכן יקיימו.

נעול הנושא הקודםהנושא הבא
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

מי מחובר

משתמש הגולש בפורום זה: Google [Bot] | 1 אורח