"כושרות". מי יודע מה טיבם ואמינותם?

כל מה שקשור לכשרות, בצורה ענינית בלבד
כללי הפורום
כל אשכול שיסטה מענינו, ימחק לאלתר. כל משתמש שידון לגופם של אנשים או יכנס לענינים פוליטים וכיוצ"ב יורחק לצמיתות.

אמונת אומן
משתמש ותיק
נתן תודה: 72 פעמים
קיבל תודה: 180 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: "כושרות". מי יודע מה טיבם ואמינותם?

שליחה על ידי אמונת אומן » 04 אוקטובר 2019, 13:08

יהודי כתב:
04 אוקטובר 2019, 01:27
זה לא מדויק, בסיס ההשגחה הוא של הרב לנדא.

ייתכן מאוד שהבעיות בשארית הם לא בפסיקה אלא בביצוע, שבזה הרב לנדא הוא ברמה מס' 1 בעולם כולו, ואין כאן שום חשש. 

ערכים:

אמונת אומן
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אמונת אומן » 04 אוקטובר 2019, 13:10

ראיתי ראשי ישיבות נודעים ששותים בטיסות חלב עכו"ם כפשוטו... אז מכאן להשליך על קהילה שלמה רחוקה הדרך

ברל
משתמש ותיק
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 67 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי ברל » 04 אוקטובר 2019, 13:43

אולי אני טועה אבל לדעתי אם מישהוא יבוא לבדוק הכשר לפי הפסקים שלהם. לא יכול לאכול בשום הכשר!!!
מהסיבה הפשוטה שבכל מערכת כשרות יש מאות ואני לא מגזים של שאלות שיש סביבם מחלוקת ועל הרב של ההכשר לפסוק ולהחליט כך שאין לדבר סוף.
בסופו של יוםישצאת קוי היסוד של הכשר בשביל שיהיה ברמה והן א. עד כמה הם מסתמכים על "התרים וקולות". ב. רמת ההקפדה והפיקוח על הוראות וכללי הכשרות.

אמונת אומן
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אמונת אומן » 06 אוקטובר 2019, 03:15

ברל כתב:
04 אוקטובר 2019, 13:43
אולי אני טועה אבל לדעתי אם מישהוא יבוא לבדוק הכשר לפי הפסקים שלהם. לא יכול לאכול בשום הכשר!!!
מהסיבה הפשוטה שבכל מערכת כשרות יש מאות ואני לא מגזים של שאלות שיש סביבם מחלוקת ועל הרב של ההכשר לפסוק ולהחליט כך שאין לדבר סוף.
בסופו של יוםישצאת קוי היסוד של הכשר בשביל שיהיה ברמה והן א. עד כמה הם מסתמכים על "התרים וקולות". ב. רמת ההקפדה והפיקוח על הוראות וכללי הכשרות.
ממש לא הבנתי את דבריך. 
הם דורשים לראות סטנדרטים מחייבים ושיטות פיקוח של ההכשר. אם אין כאלו אין ההכשר מופיע במומלצים. מה יותר פשוט? 
אפשר גם לראות שהם ממליצים על חלק מההכשרים בשחיטת עופות ולא בשאר דברים, כך שזה עושה רושם נטול פניות לגמרי. 

ברל
משתמש ותיק
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 67 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי ברל » 06 אוקטובר 2019, 09:06

אמונת אומן כתב:
06 אוקטובר 2019, 03:15
ברל כתב:
04 אוקטובר 2019, 13:43
ממש לא הבנתי את דבריך. 
הם דורשים לראות סטנדרטים מחייבים ושיטות פיקוח של ההכשר. אם אין כאלו אין ההכשר מופיע במומלצים. מה יותר פשוט? 
אפשר גם לראות שהם ממליצים על חלק מההכשרים בשחיטת עופות ולא בשאר דברים, כך שזה עושה רושם נטול פניות לגמרי. 

לא חולק אליך בשום דבר 

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

מי מחובר

משתמש הגולש בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 1 אורח