קבוצה לתכנות תוכנה לזכרון הלימוד במחיר שפוי

כללי הפורום
  • פותח נושא חדש? שים לב! למען שמירת הסדר הטוב, יש לפתוח את הנושא בפורום של המסכת, ולציין בכותרת הנושא את שם המסכת והדף המדויק עליו נסוב הדיון. במידה ומדובר בנושא כללי יש לפתחו כאן.
  • אשמח לעזרה בקטלוג נושאים ישנים לפי מסכתות. הקִטלוג יתבצע בצורה פשוטה: דווחו על ההודעה הראשונה בנושא > בחרו ב"האשכול שייך לקטגוריה אחרת, נא ציין בשדה המידע את הקטגוריה הנכונה" > הזינו בשדה המידע את שם המסכת, ואני כבר אדאג להעביר את הנושא למסכת המבוקשת.
  • עקב ריבוי המדורים (=מסכתות) בפורום ש"ס ודף היומי, הוספתי אפשרות כללית בפורום "לקפל" מדורים לקטגוריה אחת (ע"י לחיצה על המינוס בצד השמאלי בראש כל קטגוריה), בכדי לאפשר גלילה מהירה במידת הצורך. הקיפול/הפתיחה יישארו כך גם בכניסות הבאות לפורום עד ללחיצה הבאה.

גבאי
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 8 פעמים
סטטוס: לא מחובר

Re: קבוצה לתכנות תוכנה לזכרון הלימוד במחיר שפוי

שליחה על ידי גבאי » 17 יולי 2020, 00:22

יוסי 2 כתב:
16 יולי 2020, 21:08
גבאי כתב:
16 יולי 2020, 20:00
חזקיהו כתב:
16 יולי 2020, 14:47
ישנה אפשרות להעביר מקובץ אנקי ישן לחדש ולהיפך ע"י שימוש בגרסא 2.0 הגרסא הישנה 1.2.8 היא לדעתי המוצלחת ביותר.
קנין לעד מפצים שאלות על כל הש"ס (השאלות אינם מוגהות לגמרי ויתכנו בהם טעויות) ומוכרים אותם במחיר סמלי לרצינות כמו כן נותנים הסבר לשימוש באנקי.
מכל מקום יוזמה זו לתכנת תוכנה שמתאימה בשלמות ללימוד יש בה מן הברכה כי עדין יש דברים שאינם מסודרים ומתאמים כל צרכם ללימוד תורה אם כי אין זה כל כך נורא
המיל של קנין לעד הוא a21454143@gmail.com
זה מאוד חשוב לי לעבור לגירסה היותר ישנה
תודה

אם הסיבה שחשוב לך לעבור לגירסה הישנה זה בגלל שהיא בעברית מלאה אז הבנתי שבגירסה הבאה יש מישהו שתירגם את התוכנה עיין פה רק צריך לחכות שתצא הגירסא הבאה.
תודה זה באמת עיקר הסיבה שאני מעדיף את הישן.

קל לזכור - מנהל רשמי
נתן תודה: 19 פעמים

שליחה על ידי קל לזכור - מנהל רשמי » 17 יולי 2020, 18:05

תוכנה לזיכרון הלימוד כתב:
16 יולי 2020, 23:33
תכל'ס אני פרסמתי בפורום לתורה את היוזמה של התוכנה לזכרון בלי לדעת שמנהל הפורום הוא אדון קל לזכור בעצמו... הוא יכל בהקשה אחת לגנוז את כל הסיפור בלי לספר לאף אחד שהיה פעם פרסום כזה... אני אגלה בסוד למשתמשים שלפני שיצאתי עם היוזמה של התוכנה פניתי אל הרב קל לזכור בעצמו וביקשתי רשות... וגם אז הוא קיבל בשקט את היוזמה ולא התנגד... אני פשוט מצדיע לך על ההתנהלות שלך... מי שחוץ מכסף מעניין אותו אנשים ערכיים אז שיוסיף עוד כמה גרושים ויקנה קל לזכור... איך בלוסטר מפרסמים... קצת יותר יקר... הרבה יותר... ערכי!!!

אני לא מנהל הפורום בסכ"ה בימים הבאים יפתח פורום עבור משתמשי קלזכור תחת הפורום המפורסם פורום לתורה ולכן קיבלתי שם של מנהל רשמי,
אני לא כזה צדיק איך שאתה מגדיר כאן אבל אני כן יודע שעולם כמנהגו נוהג ואין אדם נוקף ... ונוגע ... אפ' כמלא נימה. ובסכ"ה כולם שווים לטובה כולם אהובים ומתכוונים להרבות תורה בעם ישראל בדור החלש שלנו מי יתן לנו ויהיה לנו עוד רב וגדול בישראל כמו הדור שלפנינו ושלפני לפנינו דור דור ודרשיו.
בסוד אציין כאן שבפתיחת הפורום בימים הבאים אנו גם יוצאים עם מבצע אדיר מסובסד ע"י המרכז התורני אחוזת עולם שמחיר הערכה תהיה שווה לכל נפש.
הצלחה וגו"ש

יוסי 2
נתן תודה: 48 פעמים
קיבל תודה: 52 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי יוסי 2 » 18 יולי 2020, 22:13

יש מצב שהרעיון כבר מיותר?
viewtopic.php?f=7&t=12370&sid=4718dd3c9 ... 8d76e9f8ea

פותח הנושא
תוכנה לזיכרון הלימוד
קיבל תודה: 12 פעמים

שליחה על ידי תוכנה לזיכרון הלימוד » 18 יולי 2020, 22:48

בהחלט. הרעיון נגנז לעת עתה, כי שתי הבעיות נפתרו:
קל לזכור הודיע על סבסוד מחירים בקרוב ממש
ולתוכנת אנקי נפתח אתר שינגיש את התוכנה לכולם ובקרוב יהיו שם כרטיסים מכל הש"ס
לי רק נשאר להודות להקב"ה שכל הרעיונות היפים האלו נולדו לעולם לפני שהספקתי לסגור עם המתכנתת ולהפסיד אלפי שקלים.
נזכה כולנו לידיעת התורה בשלימות!!!

פותח הנושא
תוכנה לזיכרון הלימוד

שליחה על ידי תוכנה לזיכרון הלימוד » 18 יולי 2020, 22:54

רק בקשה קטנה:
אני קיבלתי מאות פניות מקוראי יתד נאמן בבקשה לקבל את תוכנת אנקי, ומעונין לידע את כל הפונים שלרבים אין גישה לפורום לתורה רק למייל במיזם החדש הזה, איך אני שולח הודעה אחת לכל המאות ששלחו בקשה לגימייל, איך הופכים את כל השולחים ל'אנשי קשר' בפקודה אחת כך שיהיה אפשר להחזיר הודעה לכל האנשי קשר בבת אחת?

תא שמע
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים

שליחה על ידי תא שמע » 18 יולי 2020, 23:01

תוכנה לזכרון הלימוד למיטב ידיעתי אין אפשרות כזאת, אבל יש תוסף לכרום שמוסיף במייל לחצן 'השב לכולם', כך שאפשר להדגיש 50 מיילים מהרשימה כל פעם ולהשיב להם יחד.
אם תרצה אחפש את זה במחשב אצלי.
אולי כדאי שתנסה ליצור קשר עם המנהלים של 'מחודדים בפיך' באתר או באמצעות הניק שלהם פה, ותשתפו פעולה.
אתה עושה רושם של אחד עם הרבה אנרגיה לתורה, ובמיזמים כאלה זה מאוד חשוב.

פותח הנושא
תוכנה לזיכרון הלימוד

שליחה על ידי תוכנה לזיכרון הלימוד » 18 יולי 2020, 23:40

אשמח אם תוכל למצוא את התוסף הזה אצלך ולהעלות כאן קישורית

תא שמע
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים

שליחה על ידי תא שמע » 19 יולי 2020, 14:16

תלמיד צעיר
נתן תודה: 33 פעמים
קיבל תודה: 48 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי תלמיד צעיר » 31 יולי 2020, 01:16

שלום וברכה אינני יודע מה קורה פה עם כל התוכניות אבל גם אני מצטרף לכך שאינני נהנה כ"כ מתוכנת אנקי הן בגלל העיצוב הממשק ועניין שאלות אמרקאיות שזה הדבר הכי דחוף לי לע" ע פשוט היה נורא קשה לי העניין שאני צריך לחשוב על התשובה ולא לעשות שום משהוא פיזי ואיך אמר מי שאמר בלא קשר לכאן אחר המעשים נמשכים הלבבות
ולכך דיברתי עם מתכנתת וכיון שהיא עושה לי מחיר זול מאוד אומר לכם שמדובר באזור 500 שקל בלי עיצוב יפה ו100 בעיצוב יפה ויעלה יותר כסף אם אני יוסיף יותר כסף.
כמובן אסביר את עצמי יהיה מאוד נחמד לי אם אני ארויח מאה או מאתיים שקל או שאני לפחות לא אצטרך לשלם על התוכנה כי סו"ס אני טורח.
אבל מכיון והעניין דחוף לי לתחיל זמן זה ואני רוצה גם מימון הייתי שמח אם יצטרפו כמה שיותר אנשים וכל מי שיהיה שותף בהוצאות אח" כ יבוא על שכרו כי יהיה הסכם חוזה שכל אחד יוכל למכור ולהיות משווקים של תוכנה זו בקיצור לדעתי זו הצעה מועלה.
המייל שלי ליצירת קשר הוא a0527674970@gmail.com כמובן מספר המקומות עדיף שיהיה הרבה אבל בשלב מסוים אני יסגור את הרישום כי אין אפשרות שיהיו מאה משווקים לתוכנה שרק מאתיים ירצו.

גבאי

שליחה על ידי גבאי » 31 יולי 2020, 01:23

תלמיד צעיר כתב:
31 יולי 2020, 01:16
שלום וברכה אינני יודע מה קורה פה עם כל התוכניות אבל גם אני מצטרף לכך שאינני נהנה כ"כ מתוכנת אנקי הן בגלל העיצוב הממשק ועניין שאלות אמרקאיות שזה הדבר הכי דחוף לי לע" ע פשוט היה נורא קשה לי העניין שאני צריך לחשוב על התשובה ולא לעשות שום משהוא פיזי ואיך אמר מי שאמר בלא קשר לכאן אחר המעשים נמשכים הלבבות
ולכך דיברתי עם מתכנתת וכיון שהיא עושה לי מחיר זול מאוד אומר לכם שמדובר באזור 500 שקל בלי עיצוב יפה ו100 בעיצוב יפה ויעלה יותר כסף אם אני יוסיף יותר כסף.
כמובן אסביר את עצמי יהיה מאוד נחמד לי אם אני ארויח מאה או מאתיים שקל או שאני לפחות לא אצטרך לשלם על התוכנה כי סו"ס אני טורח.
אבל מכיון והעניין דחוף לי לתחיל זמן זה ואני רוצה גם מימון הייתי שמח אם יצטרפו כמה שיותר אנשים וכל מי שיהיה שותף בהוצאות אח" כ יבוא על שכרו כי יהיה הסכם חוזה שכל אחד יוכל למכור ולהיות משווקים של תוכנה זו בקיצור לדעתי זו הצעה מועלה.
המייל שלי ליצירת קשר הוא a0527674970@gmail.com כמובן מספר המקומות עדיף שיהיה הרבה אבל בשלב מסוים אני יסגור את הרישום כי אין אפשרות שיהיו מאה משווקים לתוכנה שרק מאתיים ירצו.
נראה לי שלא הסברת את עצמך מספיק טוב. אם התיכנות יעלה רק 500 או 1000 מספיק שכל אחד יתן לך 100 שקל וכבר כיסית את ההוצאות. ולא כ"כ ברור מה אתה רוצה לעשות.
בנוגע למבחן אמריקאי אפשר גם באנקי לדעתי לעשות מאוד בקלות. 

תלמיד צעיר
יצירת קשר:

שליחה על ידי תלמיד צעיר » 31 יולי 2020, 01:29

אסביר לך התוכנה הכי בסיסית עולה 500 ולכך מספיק 5 אנשים אבל אני רוצה שהתוכנה תיהיה מעוצבת יפה ויהיה ממשק נוח זה יעלה 1000 ומכיון שאני רוצה להוסיף לתוכנה סטטיסטיקות וכן התראות וכן בקשות של כל המשקיעים וכן אני אוצה לדאוג לכך שזה לא יהיה חפרי אלא כל אחד יקבל באונקי מסודר את התוכנה כולל הוראות "מפורטת למשתמש וכן הוראות התקנה" לכך אני מעדיף כמה שיותר אנשים.
אני מדבר על תוכנית שתוך שבועיים מעכשיו זה כבר יהיה אצלנו.
אגב דיברתי עם מתכנתים זה מחיר ריצפה לכזו תוכנה
רוצו על זה!!!!
למי שחושש שאני יעשה על כך עסקים אני מוכן להעלות לכאן אח"כ את הקבלות.!

גבאי

שליחה על ידי גבאי » 31 יולי 2020, 01:32

תלמיד צעיר כתב:
31 יולי 2020, 01:29
אסביר לך התוכנה הכי בסיסית עולה 500 ולכך מספיק 5 אנשים אבל אני רוצה שהתוכנה תיהיה מעוצבת יפה ויהיה ממשק נוח זה יעלה 1000 ומכיון שאני רוצה להוסיף לתוכנה סטטיסטיקות וכן התראות וכן בקשות של כל המשקיעים וכן אני אוצה לדאוג לכך שזה לא יהיה חפרי אלא כל אחד יקבל באונקי מסודר את התוכנה כולל הוראות "מפורטת למשתמש וכן הוראות התקנה" לכך אני מעדיף כמה שיותר אנשים.
רוצו על זה!!!!

אתה מדבר על פיתוח של אנקי? או תוכנה חדשה?
אם זה אנקי לדעתי תוכל לבקש מאנשים שיתרמו כל אחד כפי יכולתו לפיתוח תוספים לאנקי נראה שהרבה ירצו. (אולי תוכל גם לבקש שאתה תתוגמל על המאמץ שלך)

תלמיד צעיר
יצירת קשר:

שליחה על ידי תלמיד צעיר » 31 יולי 2020, 01:59

אני מדבר על בניית תוכנה חדשה לחלוטין.
אולי המתכנתת תרצה לבנות את זה על אנקי. אני מקווה שלו

תלמיד צעיר
יצירת קשר:

שליחה על ידי תלמיד צעיר » 31 יולי 2020, 02:02

אם למישהוא יש איזה קבוצת מייל של אנשים שמתענינים בתוכנה זו אשמח מאוד.

תלמיד צעיר
יצירת קשר:

שליחה על ידי תלמיד צעיר » 31 יולי 2020, 14:47

מישהוא יודע איך אני מפרסם ביתד נאמן ברשות הרבים.

יהודה הנשיא
נתן תודה: 1 פעמים
קיבל תודה: 1 פעמים

שליחה על ידי יהודה הנשיא » 02 אוגוסט 2020, 01:17

תלמיד צעיר כתב:
31 יולי 2020, 14:47
מישהוא יודע איך אני מפרסם ביתד נאמן ברשות הרבים.
יש מייל שלהם לשליחה a6170800@gmail.com

תודה רבה ובהצלחה

fantian
נתן תודה: 73 פעמים
קיבל תודה: 86 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי fantian » 05 אוגוסט 2020, 19:49

תלמיד צעיר כתב:
31 יולי 2020, 01:29
רוצו על זה!!!!
הרב תלמיד צעיר, אם זה המחיר, אני בכנות מוכן לשלם את כל הכסף, ואח"כ להפיץ את זה בחינם לזיכוי הרבים, אבל רק תגיד לי מה בדיוק התוכניות.

נ.ב. לדעתי דווקא עדיף להלביש את זה על קוד המקור של אנקי, זה יהיה מאוד יעיל שיש כבר את כל הפונקציות המובנות של אנקי ואנחנו רק נוסיף עליהם, לדעתי אם מישהו פשוט יכתוב תוסף גדול שיתאים את כל אנקי ללימוד תורני בתשלום קטן זה יהיה מעולה (ואם הוא ירצה כמה גרושים אני מוכן לשלם, ואני בטוח שיהיו עוד שיהיו מוכנים להשתתף) ונוכל להפיץ את זה לכולם בחינם.

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

חזור אל “ש"ס ודף היומי”

מי מחובר

משתמש הגולש בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 1 אורח