רעיון לשיעבוד עצמי ללימוד הדף מידי יום ביומו | לרגל פתיחת מחזור י"ד בדף היומי

כללי הפורום
  • פותח נושא חדש? שים לב! למען שמירת הסדר הטוב, יש לפתוח את הנושא בפורום של המסכת, ולציין בכותרת הנושא את שם המסכת והדף המדויק עליו נסוב הדיון. במידה ומדובר בנושא כללי יש לפתחו כאן.
  • אשמח לעזרה בקטלוג נושאים ישנים לפי מסכתות. הקִטלוג יתבצע בצורה פשוטה: דווחו על ההודעה הראשונה בנושא > בחרו ב"האשכול שייך לקטגוריה אחרת, נא ציין בשדה המידע את הקטגוריה הנכונה" > הזינו בשדה המידע את שם המסכת, ואני כבר אדאג להעביר את הנושא למסכת המבוקשת.
  • עקב ריבוי המדורים (=מסכתות) בפורום ש"ס ודף היומי, הוספתי אפשרות כללית בפורום "לקפל" מדורים לקטגוריה אחת (ע"י לחיצה על המינוס בצד השמאלי בראש כל קטגוריה), בכדי לאפשר גלילה מהירה במידת הצורך. הקיפול/הפתיחה יישארו כך גם בכניסות הבאות לפורום עד ללחיצה הבאה.

פותח הנושא
שיקול דעת
הודעות: 68
הצטרף: 03 אוקטובר 2019, 09:44
נתן תודה: 98 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

רעיון לשיעבוד עצמי ללימוד הדף מידי יום ביומו | לרגל פתיחת מחזור י"ד בדף היומי

שליחה על ידי שיקול דעת » 05 ינואר 2020, 17:06

ישנה חשיבות גבוהה ברישום ולעשות 'חשבון נפש' יומי (בכל דבר...) אם למד הדף או לא, זה מייצר שיעבוד, כאשר 'חייב' לרשום כל יום, אם למד, וכאשר יכול לראות 'בעיניים' כמה ימים החסיר ח"ו.
כ"ש וק"ו כאשר החשבון הנפש הזה נעשה באופן פומבי וציבורי...
אז העלינו רעיון שקרם עור וגידים, ונוצר פלטפורמה דיגיטלית איפה שכל אחד צריך לרשום כל יום אם למד הדף, וכל יום שעבר ולא למד נצבע המשבצת באדום. בפטפורמה מופיעים כל מי שרוצה בניק שהוא מופיע כאן בפורום או בפורום אחר. וכך יש לו גם שיעבוד לעצם הרישום, וגם שיעבוד לעצם הלימוד.
כמובן עדיף להופיע בניק שמכירים אותו בפורום, כדי שיהיה לי איזה סוג של שיעבוד שאנשים 'שמכירים אותו' יידעו מה מצבו בעקביות...
כאן ישנו לינק לדף המקורי של הרעיון. או לינק ישיר לדף האקסל שיטס.
בהצלחה!!!

  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

חזור אל “ש"ס ודף היומי”

מי מחובר

משתמש הגולש בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 1 אורח