טיפול אלטרנטיבי

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
נתן תודה: 9 פעמים
קיבל תודה: 96 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: טיפול אלטרנטיבי

שליחה על ידי יהושע » 07 דצמבר 2017, 20:08

אברומי כתב:הייתי פעם אצל הגראי"ל שליט"א שמישהו בה ושאל אותו על אמו שחולה בזה רח"ל ואין תרופה ברורה לרופאים, רק שיש כל מיני שטוענים שיש להם דברים שמועילים ואמו לא רוצה להשתמש בכל אותם דברים ושאל את הגראי"ל לדעתו מה לעשות.
והוא ענה "לא שום דבר רק לומר תהילים" [אני לא זוכר את לשונו המדוייקת אבל זה היה תוכן התשובה]
האם זה היה דברים שמבוססים על מחקרים ותמיכה של אלפי רופאים בעולם?

תיובתא
משתמש ותיק
נתן תודה: 179 פעמים
קיבל תודה: 128 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי תיובתא » 07 דצמבר 2017, 20:29

יהושע כתב:
תיובתא כתב:
יוספזון כתב:לא קראתי את תוכן ההודעות, אבל הבנתי שהוא מדבר על טיפול אלנטרטיבי במחלה הארורה ל"ע.
כמי שיש לי לדאבוננו נסיון רב בענין, כאשר גם אבי ז"ל נפטר לפני כמה שנים ממחלה זו, וגם א"מ ע"ה הכ"מ נפטרה בשנה האחרונה ממגיפה ארורה זו. אני מוכרח להודיע שבדקתי קצת וביררתי, אין אף אחד שיכול להעיד שזה עזר לו. לעומת זה, הטיפול הכימי, עוזר לרבבות אנשים בכל רחבי תבל, המציאות היא, שרוב האנשים שחלו במחלה נוראה זו, בסוף יוצאים מזה, אם חלקי אם לגמרי.
לדעתי מי שמנסה למכור שעדיף טיפול אלנטרטיבי, שיקח בחשבון שבעיקיפין יכול להיות רוצח רח"ל. כאשר חולה שיוכלו לרפאותו ברפואה המקובלת לא ירצה לקבל טיפול אשר תגרום חלילה למותו ה"י, ודין גרמא בנזקין. אפשר להשפיע שינסו 'גם' רפואה אלנטרטיבי, אבל לא לשכנע נגד הטיפול הכימוטרפי.

ועל מפתן השנה החדשה נאחל לכולכם, שלא תדעו לא מטיפול קובנציונלי, ולא מאלנטרטיבי, והסיר ה' ממך כל חולי וכל מדוי, לא ישימם בך ונתנם בכל שונאיך!

כתיבה וחתימה טובה
גא"מ. קרובתי חלתה ל"ע במחלה ובמהלך הבירורים על הטיפולים, יצא לי לדבר עם אחד שגם לו היה קרוב שחלה (ונפטר). תקציר דבריו היה שאין רפואה אלנטרנטיבית ככל שהשיגה ידו (הוא שיעבד את ביתו לצורך הצלת קרובו) שלא ניסה, ושום דבר לא עזר. כשרצו להתחיל בכימו כבר היה מאוחר מידי לכל הדעות (ולא שיש הבטחה שהכימו עובד תמיד). לגבי קרובתי לא הקשבנו כדרכם של אנשים במצוקה, וניסינו גם אנו נסיונות שונים שכמעט והביאו למותה מחוסר תזונה. ברגע האחרון הפגיש הקב"ה בינינו לבין רופא יהודי מפורסם מחו"ל, שטיפל בה וב"ה כיום לאחר מספר שנים היא לא יצאה מזה לגמרי, אבל המצב פחות או יותר בשליטה. רובא דרובא של המשחקים האלנטרנטיביים אינם מועילים, אך גם אם יש תועלת כל שהיא, במצב של גידולים אלימים זהו פיקוח נפש להסתמך על כך.
ואולי להסתמך על כימו זה פיקוח נפש?
לכימו יש מנגנון פעולה ידוע אשר נחקר - הכימו הורס תאים רעים ועל הדרך גם טובים. לומר לך שזה הפיתרון הכי טוב?! ודאי שלא! אבל כנראה שזה הפיתרון הכי טוב הידוע כיום. הרפואות האלנטרנטיביות הן ברובן (אם לא כולם) תיאורטיות ולא מבוססות על מחקרים, (ומחקרים רציניים אין הכוונה לכך שדוד של סבתי אמר שהתרופה עשתה פלאים)

ר' יונה
נתן תודה: 20 פעמים
קיבל תודה: 27 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי ר' יונה » 07 דצמבר 2017, 20:33

אגב: מנכ"ל טבע נפטר ל"ע מסרטן, ואם הוא שהוא לכאו' שותף לכל הרמאויות וכו' של חברת התרופות העדיף להקריב את חייו ולא לגלות לעולם את השקר הגדול שישנו תרופה אלטרנטיבית שמצילת חיים, כנראה שאין כזה דבר באמת....

יהודי
משתמש ותיק
נתן תודה: 379 פעמים
קיבל תודה: 461 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהודי » 07 דצמבר 2017, 20:34

לא חסרים סיפורי זוועה בגנות האלטרנטיבית, השאלה אם יש מישהו שיכול להעיד נאמנה שחייו ניצלו מחמת זה.

ר' יונה
יצירת קשר:

שליחה על ידי ר' יונה » 07 דצמבר 2017, 20:37

יהודי כתב:לא חסרים סיפורי זוועה בגנות האלטרנטיבית, השאלה אם יש מישהו שיכול להעיד נאמנה שחייו ניצלו מחמת זה.
הבעיה היא שהאנשים האלה בד"כ מוסיפים עוד דברים, כמו תרומה לקופת העיר, נסיעה לאומן, ברכה אצל הבאבא, התנדבות במשמרת השלום, גוערים במי שמדבר בביהכנ"ס, ומחליפים מפאה למטפחת, ולך תדע מה בסוף עזר.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 07 דצמבר 2017, 22:14

תיובתא כתב:
יוספזון כתב:לא קראתי את תוכן ההודעות, אבל הבנתי שהוא מדבר על טיפול אלנטרטיבי במחלה הארורה ל"ע.
כמי שיש לי לדאבוננו נסיון רב בענין, כאשר גם אבי ז"ל נפטר לפני כמה שנים ממחלה זו, וגם א"מ ע"ה הכ"מ נפטרה בשנה האחרונה ממגיפה ארורה זו. אני מוכרח להודיע שבדקתי קצת וביררתי, אין אף אחד שיכול להעיד שזה עזר לו. לעומת זה, הטיפול הכימי, עוזר לרבבות אנשים בכל רחבי תבל, המציאות היא, שרוב האנשים שחלו במחלה נוראה זו, בסוף יוצאים מזה, אם חלקי אם לגמרי.
לדעתי מי שמנסה למכור שעדיף טיפול אלנטרטיבי, שיקח בחשבון שבעיקיפין יכול להיות רוצח רח"ל. כאשר חולה שיוכלו לרפאותו ברפואה המקובלת לא ירצה לקבל טיפול אשר תגרום חלילה למותו ה"י, ודין גרמא בנזקין. אפשר להשפיע שינסו 'גם' ואולי להסתמך על כימו זה פיקוח נפש?
לכימו יש מנגנון פעולה ידוע אשר נחקר - הכימו הורס תאים רעים ועל הדרך גם טובים. לומר לך שזה הפיתרון הכי טוב?! ודאי שלא! אבל כנראה שזה הפיתרון הכי טוב הידוע כיום. הרפואות האלנטרנטיביות הן ברובן (אם לא כולם) תיאורטיות ולא מבוססות על מחקרים, (ומחקרים רציניים אין הכוונה לכך שדוד של סבתי אמר שהתרופה עשתה פלאים)
אני מדבר על דברים שעברו מחקרים על חיות לפחות ויש הרבה רופאים מומחים שתומכים בהם, והמון עדיות מאנשים שנרפאו ורופאים שריפאו, והרפואה הקונבנציונאלי לא טוענת שיש להם הוכחות שזה לא עובד רק אומרים שצריך לעשות מחקרים קליניים ורק אז זה יהיה מוכח, אז תסביר בבקשה, מה ההגיון שבן אדם שאין לו סיכוי להתרפאות ברפואה הקונבנציונלית שלא ינסה את הרפואה האלטרנטיבית? וגם אם הוא במצב שיש לו סיכוי טוב ברפואה הקובנציונלית למה שהרופאים לא ימליצו לו לנסות לשלב גם דברים שהוכח כמועיל בחיות ואלפי אנשים ורופאים אלטרנטיבים בכל העולם טוענים שהם עדים שהדברים האלה ריפאו?

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 07 דצמבר 2017, 22:24

ר' יונה כתב:אגב: מנכ"ל טבע נפטר ל"ע מסרטן, ואם הוא שהוא לכאו' שותף לכל הרמאויות וכו' של חברת התרופות העדיף להקריב את חייו ולא לגלות לעולם את השקר הגדול שישנו תרופה אלטרנטיבית שמצילת חיים, כנראה שאין כזה דבר באמת....
אני לא אמרתי שבעלי חברות התרופות מומחים לרפואה אלטרנטיבית, אני אומר שהם משחדים את הממשלות ובתי ספר לרפואה לא להכיר ברפואה אלטרנטיבית, ולא תמיד הרפואה האלטרנטיבית עובד, אבל הסיכויים הרבה יותר גבוהים מאשר כימו ברוב המכריע של סוגי הסרטן אם עושים את הדברים הנכונים ובזמן ולא משלבים תרופות הרעל של הרפואה הקונבנציונאלית, והרבה מבני משפחותיהם של בעלי חברות התרופות מגיעים באופן סמוי לקליניקות של מרפאים טבעיים במקסיקו ובגרמניה.

סיפרה לי אשה שעבדה במחלקה אונקולוגית באחד הבתי חולים בארץ, ומנהל המחלקה חלה בסרטן ולא עשה לעצמו טיפול כימו מה שעשה לאלפי אנשים, כי הוא יודע מה זה, והיה כמה סקרים שהראו שרוב האונקולוגים אמרו שלא יעשו טיפול כימו לעצמם או לבני משפחותיהם אם יחלו בסרטן.

תיובתא
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי תיובתא » 08 דצמבר 2017, 00:05

יהושע כתב:
תיובתא כתב:
לדעתי מי שמנסה למכור שעדיף טיפול אלנטרטיבי, שיקח בחשבון שבעיקיפין יכול להיות רוצח רח"ל. כאשר חולה שיוכלו לרפאותו ברפואה המקובלת לא ירצה לקבל טיפול אשר תגרום חלילה למותו ה"י, ודין גרמא בנזקין. אפשר להשפיע שינסו 'גם' ואולי להסתמך על כימו זה פיקוח נפש?
אני מדבר על דברים שעברו מחקרים על חיות לפחות ויש הרבה רופאים מומחים שתומכים בהם, והמון עדיות מאנשים שנרפאו ורופאים שריפאו, והרפואה הקונבנציונאלי לא טוענת שיש להם הוכחות שזה לא עובד רק אומרים שצריך לעשות מחקרים קליניים ורק אז זה יהיה מוכח, אז תסביר בבקשה, מה ההגיון שבן אדם שאין לו סיכוי להתרפאות ברפואה הקונבנציונלית שלא ינסה את הרפואה האלטרנטיבית? וגם אם הוא במצב שיש לו סיכוי טוב ברפואה הקובנציונלית למה שהרופאים לא ימליצו לו לנסות לשלב גם דברים שהוכח כמועיל בחיות ואלפי אנשים ורופאים אלטרנטיבים בכל העולם טוענים שהם עדים שהדברים האלה ריפאו?
"ויש הרבה רופאים מומחים שתומכים בהם" - יש לך דוגמה לתרופה שעומדת בפרמטר הזה?. לגבי עדויות אנשים, יש גם 800,000,000 מאמינים בהינדו. היינו דאמרי אינשי "עוילם גוילם".

ר' יונה
יצירת קשר:

שליחה על ידי ר' יונה » 08 דצמבר 2017, 00:31

אני רוצה להבין על מה הדיון.
כשהרופאים הקונבנציונלים מאשרים להוסיף גם את האלטרנטיבי אז למה לא, אם לא יועיל לא יזיק. וכשטוענים שזה מזיק אז מה פתאום לשמוע לאלטרנטיבי ולא לקונבנציונלי, נראה לי שצריך להיות שוטה בשביל להאמין להם, במיוחד שישנם סיפורים שהם מזיקים ממש.
אגב, הרבה פעמים השיטה של האלטרנטיבי בלתי ניתנת למימוש, כגון לשתות 10 כוסות גזר, לרסק סלט פירות, ולבלוע אבוקדו שלם בלי הגרעין, ללכת 3 שעות ביום, להתקלח עם בוץ מים המלח, לא להתקרב לנתרן, ולא לשהות יותר מ2 דקות ליד אוטבוסים ועוד כיד דמיון, ואז כשזה לא עוזר כצפוי, זה כמובן כי לא הקפידו על כל התנאים שהם הכי הכי הכרחיים.

ר' יונה
יצירת קשר:

שליחה על ידי ר' יונה » 08 דצמבר 2017, 00:43

תיובתא כתב: "ויש הרבה רופאים מומחים שתומכים בהם" - יש לך דוגמה לתרופה שעומדת בפרמטר הזה?. לגבי עדויות אנשים, יש גם 800,000,000 מאמינים בהינדו. היינו דאמרי אינשי "עוילם גוילם".
אל תהיה בטוח שלא חלק גדול מהרופאים שאתה מאמין בהם הם לא חלק מה-800,000,000 מאמיני הינדו, ה'עוילם גוילם' נאמר גם עליהם.

אברומי
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אברומי » 08 דצמבר 2017, 00:47

יהושע כתב:
אברומי כתב:הייתי פעם אצל הגראי"ל שליט"א שמישהו בה ושאל אותו על אמו שחולה בזה רח"ל ואין תרופה ברורה לרופאים, רק שיש כל מיני שטוענים שיש להם דברים שמועילים ואמו לא רוצה להשתמש בכל אותם דברים ושאל את הגראי"ל לדעתו מה לעשות.
והוא ענה "לא שום דבר רק לומר תהילים" [אני לא זוכר את לשונו המדוייקת אבל זה היה תוכן התשובה]
האם זה היה דברים שמבוססים על מחקרים ותמיכה של אלפי רופאים בעולם?
כמדומני שהשאלה היתה על כל מיני דברים שהם לא וודאים אלא רק נסיונות שמנסים וכדומה אולי מועיל.

יושב בין חכמים
נתן תודה: 40 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי יושב בין חכמים » 08 דצמבר 2017, 00:57

ר' יונה כתב:אגב: מנכ"ל טבע נפטר ל"ע מסרטן, ואם הוא שהוא לכאו' שותף לכל הרמאויות וכו' של חברת התרופות העדיף להקריב את חייו ולא לגלות לעולם את השקר הגדול שישנו תרופה אלטרנטיבית שמצילת חיים, כנראה שאין כזה דבר באמת....
מייסד אפל סטיב ג'ובס היה לו את המחל בצורה מאד קלה ואלו שמטפלים בכימו בד"כ נרפאים והוא הלך על רפואה האלטרנטיבית ומת מזה

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 01:01

"ויש הרבה רופאים מומחים שתומכים בהם" - יש לך דוגמה לתרופה שעומדת בפרמטר הזה?. לגבי עדויות אנשים, יש גם 800,000,000 מאמינים בהינדו. היינו דאמרי אינשי "עוילם גוילם"

כן, קנאביס רפואי, dca, דיאטת גרסון, דיאטת בודוויג, ויטאמין בי 17, סידן, כורכום, gcmaf, דיאטת ענבים, ועוד, וחלקם עברו מחקרים בחיות והראו הצלחה גדולה, גם הרופאה הקובנציונלית מודה שיש בסיס לעשות מחקרים קליניים על רוב הדברים האלה.
מה אתה משווה אמונה שבן אדם התחנך לזה. לאלפי אנשים שלא מכירים אחד את השני ומספרים אותו דבר.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 01:03

יושב בין חכמים כתב:
מייסד אפל סטיב ג'ובס היה לו את המחל בצורה מאד קלה ואלו שמטפלים בכימו בד"כ נרפאים והוא הלך על רפואה האלטרנטיבית ומת מזה
שקר המחלה לא היה אצלו קלה בכלל, היה לו את זה בלבלב שבדרך כלל מתים מ זה תוך חצי שנה, והוא משך את זה הרבה שנים, ברפואה הקובנציונלית לא היה לא שום סיכוי לשרוד.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 01:10

בקריינא דאיגרתא מביא סיפור על אחד שחלה בסרטן, ואיזה אדמור לפני מאתיים שנה אמר לו לשתות הרבה מי סיד והתרפא, והיום יש רופאים אלטרנטיבים שטוענים שהסידן במינונים גבוהים מרפא סרטן, וגם הרפואה הקובנציונלית לא מכחישה את זה לגמרי, רק טוענים שאין עדיין מספיק הוכחות, לפני כמה שנים התפרסם בתקשורת על בן אדם בשם כושי רימון שחלה בסרטן וגילו את זה במצב מתקדם, והתרפא על ידי סידן, גם לי סיפר בן אדם שהסידן העלים אצלו שתי גידולים בגב.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 01:18

ד"ר ג'ון וירפן התחיל את הקריירה הרפואית ב- 1968. למד רפואה בבריטניה. עבד בחברת התרופות אליי לילי בשוודיה. היום הוא מסתובב עם שומרי ראש.
היה כוכב פופ בשוודיה לפני כ- 40 שנה, מ- 1964 עד 1968. להקת אבא הקליטה איתו שיר שהיה במצעד הפזמונים.
להלן דבריו :
" אין לי חשבון בנק גדול, אך יש לי אוצר בראש. אני רוצה לחלוק את האוצר הזה איתכם. אני שמח לראות הרבה ילדים בקהל. אני מקדיש את חיי או מה שנשאר מהם לילדים. ילדי העתיד. הילדים שלכם. ביליתי 34 שנים מחיי בעבודה בתעשיית התרופות, הם אינם חותרים לדבר מלבד צמצום אוכלוסיית העולם. למה? כי הם רוצים לעשות כסף, כסף, כסף, כסף. החיים שלכם לא מעניינים אותם. רק הארנקים שלכם מעניינים אותם.
מה שאני עומד לספר לכם היום אינו משהו שחלמתי או ששמעתי עליו. זהו משהו שביצעתי בעצמי. ביצעתי פשעים. ידיי מלוכלכות כמו ידיהם.
פונה אל הקהל באולם: ענו לי על השאלה, כאשר אתם הולכים לרופא והוא בודק אתכם עם סטטוסקופ, שולח אתכם לבדיקות מעבדה, לבדיקות ממוכנות, ואז הוא טוען שאתם חולים, ורושם לכם תרופה ואומר לכו לבית המרקחת קחו את התרופה, כדור אחד שלוש פעמים ביום. מה אתם עושים?
אינכם זורקים את המרשם. כולכם, כל הנוכחים פה אתם הולכים לבית המרקחת וקונים את התרופה. כמו אזרחים טובים.
אך כאשר אתם נכנסים לחברת מכוניות כדי לקנות מכונית חדשה, אתם שואלים את המוכר שאלות. בודקים מפרט טכני. יש חלונות חשמליים? יש זה? יש זה? אם אינכם מרוצים - אינכם קונים.
אז למה אינכם שואלים את הרופא מה זה הדבר הזה שהוא נותן לכם?
אני פונה אליכם כי לכם יש הכוח לעצור את הפושעים האלה מתעשיית התרופות.
אתם אינכם חולים אתם צרכנים. חברות התרופות עושות כסף מזה שהן משכנעות אתכם שאתם חולים.
תשאלו אותי למה עשיתי את זה.
יש כמה סיבות. אני לא מחפש תירוצים.
הייתי צעיר, הייתי שחור (הצבע נשאר) בעולם של אנשים לבנים והייתי צריך לשרוד.
תעשיית התרופות העסיקה אותי במשרה טובה. והייתה לי תחושה שאני נשאר בתוך התחום המקצועי שלי, תחום הרפואה אותו למדתי.
התחלתי כאיש מכירות. הייתה לי משכורת גבוהה, מכונית, חשבון הוצאות, התקדמתי בקריירה והפכתי להיות מנהל חברת תרופות בשוודיה.
זוהי אחת החברות המושחתות ביותר בעולם, חברת איליי ליליאן. ייתכן ששמעתם עליה. הם מרושעים. אני יכול להעיד על כך. לקחתי חלק ברשע.
בימים ההם הייתי מסתובב בעולם בבתי המלון המפוארים ביותר בעולם, בכל שדות התעופה הגדולים, מסעדות גורמה, היה לי מפתח זהב למרתף היינות של האופרה בשבדיה. מרתף היינות של האופרה הינו המקום בו סועדים חתני פרס נובל. הנסיכה כריסטינה ישבה על ידי במסעדה.
כל זה הוגש לי על מגש כסף.
כמו שחווה הגישה את התפוח לאדם. לי היה תפוח משלי.
הייתה לי קריירה ועשיתי הרבה דברים רעים. הם פיטרו אותי.
הקמתי חברה משלי. עבדתי עבור כמה חברות תרופות, חברות גדולות.
ואז פגשתי אישה גרמניה לפני 15 שנה. היא רצתה שנגור בגרמניה. פרשתי. שיחקתי גולף, נהניתי מחיי. ואז היו לי שני התקפי לב. עכשיו לא אקבל יותר התקפי לב יש לי בטרייה מטיטניום בחזה. אם אתפגר כאן, הלב ימשיך לעבוד (זאת הייתה בדיחה).
איזה שהוא כוח עליון, תקראו לו אלוהים, תקראו לו ישו. הכוח הקוסמי - ברך אותי בילד. הייתי אז בן 62. הילד שלי היום בן 4.5.
כאשר נולד התינוק לקחנו אותו לבדיקה שגרתית הנעשית לילודים בני חצי שנה. הרופאה בדקה את התינוק ואמרה הוא בריא. אני צריכה לתת לו עכשיו חיסון (אינפקוקטייל). אמרתי לאשתי: אף אחד לא ייתן לתינוק שלי שום תרופה, אלא אם כן נועץ בי תחילה וקיבל אישור ממני.
הרופאה הזאת זרקה את אשתי והתינוק מהקליניקה. היא אמרה: " אנחנו מטפלים רק בתינוקות שחוסנו ".
כשאשתי באה הביתה וספרה לי את זה, חשבתי לעצמי שלרופאה הזאת היה מזל שלא נכחתי במקום. כי אם הייתי שם, האמינו לי, הייתי חונק אותה.
איך היא מעזה להפר את שבועת היפוקראטס. איך היא מעזה לסרב לתת טיפול? שבועת היפוקראטס אומרת: החולה בעדיפות עליונה.
התחלתי לחקור אודות הגברת הרופאה, התברר לי, שהיא ישבה בוועדה עם פוליטיקאי ונציגים של חברת התרופות שייצרו את החיסון אינפקוקטייל. הם מתעמלנים את התרופה עבור ממשלת גרמניה כדי לקדם את החיסון על פי חוק.
ואז התחלתי לחקור מה קורה בגרמניה. לא עבדתי בגרמניה מעולם, רק חייתי שם. קיבלתי את הפנסיה שלי משבדיה.
גיליתי שרופאים כלליים כמו אותה רופאה ורופאים אחרים רשמו תרופות פסיכיאטריות לילדים.
מאוחר יותר קראתי שהוועדה הרפואית האירופאית עומדת לאשר את מתן הפרוזק לילדים. בשוויץ נקראת התרופה פלוקטין. הם כבר אישרו את הריטלין.
התחלתי לראות אדום.
צפו זיכרונות מהיום הראשון שבו הצטרפתי לתעשיית התרופות כאיש מכירות. היו לי סיוטם בלילה. אנשים מתים מהתרופות המאושרות.
כי אני שיחדתי את ממשלת שבדיה כדי לקבל את אישורה לפרוזק. אתם מבינים? שבדיה היא המדינה הנקייה והשקופה ביותר בעולם. יש להם פרס נובל לרפואה.
האמריקאים אוהבים את היוקרה של פרסי נובל. זו הייתה הסיבה שהיה להם חשוב לקבל את אישור ממשלת שבדיה לפרוזק.
שיחדתי את ממשלת שבדיה כי החברה אמרה לי: " הקריירה שלך תלויה בזה ".
לא אוכל לפרט כאן את כל מעשי השחיתות שהייתי מעורב בהם. זה יותר מידי. אצטרך לבלות כאן על הבמה כמה שבועות.
אך תוכלו לקרוא על כל מעללי בספרי. הגרסה האנגלית למכירה באינטרנט.
מה מעוללת לנו תעשיית התרופות
תעשיית התרופות היא התעשייה החזקה ביותר בעולם.
אנשי חברות התרופות ישנים באותה מיטה עם הממשלות. הם משתמשים בשיטות נפשעות כדי לקבל מה שהם רוצים. שחיתות שמעורב בה הרבה הרבה מאוד כסף.
הם הורגים אנשים.
תעשיות התרופות הורגות יותר אנשים מכל המלחמות שהיו בעולם במשך תקופות ארוכות.
הם מענישים אותך ואח"כ הורגים אותך.
הם אינם רוצים לרפא מחלות הם רוצים להפוך אותנו לחולים.
הם מעוניינים לתת טיפולים סימפטומטיים. הם רוצים חולים. סוכרתיים, חולי לב, חולי פרקינסון, חולי מחלות ראומטיות- כי אלה חולים תקופה ארוכה והתרופות ניתנות כל החיים.
האם מישהו כאן יכול להגיד לי מתי פעם האחרונה שמעתם על חברת תרופות שפיתחה תרופה המרפאת מחלה?
לפני 3 שבועות קיבלתי מייל. מעדכנים אותי במה שקורה בתעשיית התרופות בכל העולם. חברת איליי לילי שיחדה בסכום של 1.4 מיליארד דולר, שכתבתי עליו בספרי. מוצר זה מיועד לסכיזופרנים, נותנים אותו לזקנים בבתי אבות, כי אז הם ישנים כל הלילה והעובדים אינם צריכים לטפל בהם בלילה.
להלן תופעות הלוואי של התרופה שהועלמו מידיעת הציבור: בעיות לב, מחלת כליות, סכרת. החולים טופלו בסוכרת, חברת איליי לילי שמכרה את התרופה שיווקה גם את התרופה לחולי הסוכרת.
ישנן עוד חברות תרופות שמשחדות את הגורמים העשויים לקדם את שיווק התרופות, אך הם אינם מתפרסמים בתקשורת.
הסיבה לכך: התקשורת משתפת פעולה עם חברות התרופות, כמו שהממשלות משתפות פעולה עם חברות התרופות.
אתם העיתונאים, אם יש כאן באולם עיתונאים, תפסיקו לכתוב את הכתבות שלכם ממילא לא תקבלו פרס פוליצר.
אל תקבלו ככזה ראה וקדש מה שאומרים לכם הרופאים. הרופאים אינם יודעים דבר ברפואה. החולים לא מעניינים אותם. הם חושבים על המשכורת, על תגמולים כספיים. חברות התרופות קונות את הרופאים.
בשנה הרביעית או החמישית בבתי הספר לרפואה, הם מקבלים את כל המידע מחברות התרופות בלבד. חברות התרופות מדברות איתם על FBA . (איפיונים, יתרונות, תועלת). לא על תופעות לוואי. תופעות לוואי הס מלהכיר. זה טאבו.
אני יודע את זה כי בזבזתי מחצית מימי חיי על עולם הרפואה.
התעשייה הזאת משתמשת ברופאים כדי להחדיר לשוק את התוצרת המזוהמת שלה.
אתם אינכם זוכים לדעת את האמת. אתם יודעים אותה כאשר מאוחר מידי.
עליכם להעלות את רמת המודעות והידע שלכם.
כשעבדתי כסוכן מכירות של חברת התרופות, אמרו לי אל תדבר על תופעות הלוואי.
הייתי אחראי על מחקר קליני בתרופה פלוקטין או פרוזק. הרופאים באו אלי בריצה למשרד. ניהלנו את המחקר באחד מבתי החולים הגדולים ביותר בשטוקהולם.
בשבוע הראשון למחקר ניסו שני חולים להתאבד. התרופות האלה מתערבות בהפרשת הסרטונין במוח.
חברות התרופות אינן מחויבות לדווח על מידע מסוג זה על פי חוק. הן אלה שדאגו להעביר את החקיקה הזאת בוושינגטון. אביו של ג'ורג' בוש היה חבר בדירקטוריון של חברת התרופות איליי לילי, מיטש דניאלס יועצו הפוליטי היה נשיא החברה. דולנד רמפספלד היה נשיא החברה. הבוס שלי היה איש מפתח במשרד הביטחון, חברת איליי לילי הייתה התורמת הגדולה ביותר למפלגה הרפובליקאית.
לכל חברות התרופות יש לוביסטים. הם מסתובבים בחוגים הפוליטיים בוושינגטון, מזמינים לברבקיו את כל החשובים למיניהם. כך מאשרים את התרופות למכירה .
תראו עם מי יש לנו עסק.
אבל יש לי גם חדשות טובות. החדשות הטובות הן שעקומת המכירות יורדת.
הילדים שנולדו אחרי מלחמת העולם השנייה (הבייבי בומרס), כלומר אנשים בני דורי, בני ה-60 +, נכנסו לקטגוריה של אלה הצורכים תרופות לטווח ארוך. יש בית מרקחת כ- 20 ק"מ מביתי. הם הם מביאים לי את התרופות במשלוח, אני הלקוח הטוב ביותר שלהם. הדור שלנו ילך לעולמו בקרוב. השורות מדלדלות . אוכלוסיית הצרכנים בני גילי פוחתת.
עכשיו מחפשות חברות התרופות קהל צרכנים חדש. הן מפנות את מאמצי השיווק אל האוכלוסייה הצעירה.
אתם יודעים מה זה ADHS או ADHD ? מוזר, אבל כל שנותי בעבודתי כרופא איש לא ידע להסביר לי מה זה ADHD !
כי זאת לא מחלה. וכיוון שזה סינדרום ולא מחלה הם שינו את ה - S ל- D.
במקום מחלה הם קוראים לזה הפרעה.
איך מודדים סרוטונין במוח של ילד ?
בעזרת לוח EG.
הפסיכיאטרים הם אנשים משוגעים. הם יושבים מידי שנה, כמה מהם נבחרים מכל רחבי העולם. הם יושבים ומנסחים את מה שהם קוראים לו "התנך לפסיכיאטריה", התנך להגדרת מחלות נפש. אם זה "תנך" למה לשנות אותו? למה שינו אותו אלפי פעמים בשנים האחרונות?
כדי למכור תרופות: סטרטרה, פרוזק, ריטלין, פקסיל, סולופט. בשנת 2007, 174,000 איש נפטרו או סבלו מתופעות לוואי חמורות מאוד מהתרופה סטרטרה. ביניהם תינוקת בת 3 מגרמניה.
קשה להאמין שדברים כאלה אכן קורים.
הבעיה שלי איננה הנקמה, כפי שטוענים עיתונאים מסוימים בגרמניה. לא הנקמה מעניינת אותי.
אני רוצה שיפסיקו להרוג את הילדים שלנו.
הפוליטיקאים מדברים גבוהה גבוהה על הצלת כדור הארץ, הצלת הסביבה - האנשים האלה יש להם כוח, הם יכולים לעשות משהו והם אינם נוקפים אצבע. עכשיו הם עושים עלינו מניפולציות כדי להגיע לילדים שלנו.
אני לא יודע מה איתכם, חברים, אבל לילדה שלי הם לא יגיעו!
כשאיזה חברת מכוניות מוציאה לשוק מכונית חדשה ויש תקלה/ פגם בייצור, הן עוצרות מיד את המכירות ומטפלות בבעיה.
אך כשחברת תרופות מייצרת תרופה שהורגת אנשים מה קורה?
הפוליטיקאים המטומטמים אומרים תבדקו מה לא בסדר, אבל תמשיכו למכור. התרופות ממשיכות להימכר, למרות הבעיה. אני מדבר על מיליארדים לשנה.
איליי לילי טענה שהיא עובדת כדי לשפר את מצב האנושות (כן , עובדת כדי לרוקן את הארנקים שלנו). הם טוענים שהם משקיעים מיליון דולר ליום על מחקר. אם נכפיל את המספר הזה ב - 365 ימים, נקבל 365 מיליון דולר לשנה. עבדתי בחברת איליי לילי 10 שנים. תכפילו 365 מיליון לשנה ב- 10 שנים, ותקבלו יותר מ 3 מיליארד דולר. והם לא היו מסוגלים ליצר אפילו אספירין משודרג.
הם מייצרים את קבוצת התרופות SSRI, תרופות חדשות אנטי דיכאוניות המאזנות את רמת הסרוטונין במוח. הם אומרים בואו ניפטר מהסחורה הזאת, נעשה כסף.
הפרוזק שעבור אישורה שיחדתי את ממשלת שבדיה הייתה הפצצה רבת העוצמה הראשונה בסדרת התרופות הזאת. התרופה הזאת מכניסה להם מיליארד דולר לשנה.
אני מבין שמה שאני אומר כאן קשה לעיכול. אני יכול לספר כאן הרבה יותר.
למזלי, זאת תעודת הביטוח שלי. אבל אני צריך להשאיר קצת מידע לספר הבא שלי.
אני יכול לכתוב עוד 100 ספרים, אבל אם המידע הזה לא יגיע לקהל הרחב, לאנשים, לצרכנים - שום דבר לא ישתנה.
אנחנו צריכים להשתחרר מהאחיזה של האנשים האלה.
דעת הקהל, הרוח הלוחמת הביאה לנפילת החומה בברלין. דעת הקהל יכולה לנקות את תעשיית התרופות.
קבלו אחריות.
אני מקבל טלפונים מאנשים, אנשים מתחילים להתעורר. אני יכול לעמוד על הבמה ולדבר, לכתוב, ואני מקווה שאתם תסירו את הקורה מבין עיניכם, תפקחו את העיניים, תתחילו לחשוב בעצמכם, אל תתנו לחברות התרופות לעשות זאת בשבילכם.
אני פונה לצעירים, אנחנו הזקנים כבר הולכים מפה. היו לי חיים מלאים, טובים. אני הייתי פושע. הייתי זמר פופ, היו לי 3 נשים, אני התנסיתי בכל. אז תקשיבו לאדם זקן.
אנשים צעירים, תתחילו לדאוג לעצמכם. דאגו לגוף שלכם. טפלו בעצמכם. אל תתפתו לכל הג'אנק סביבכם. עמדו על שלכם. על מה שאתם מאמינים בו.
הסיבה שאתם מגיעים לרופא או לבית החולים היא משום שלא שמרתם על בריאותכם.
זה כמו המכונית שלכם. שימו את הדלק הנכון, טפלו בה בזמן ואז לא תצטרכו להכניס אותה למוסך.
אנשים תלויים בכם. הילדים שלכם תלויים בכם.
תאמינו לכל מה שסיפרתי לכם פה. אתם יכולים לקחת את מה ששמעתם ממני לבנק.
אם תחקרו אודותי תראו שעבדתי בכל התחומים בתעשיית התרופות מלבד מחלקת הייצור."

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 01:23

פרופ' קמפבל נפגש עם שני רופאים בכירים בארה"ב שעוסקים בריפוי מחלות באמצעות תזונה ושינוי הרגלי בריאות: פרופ' ק. אסלסטיין, מנתח לב בכיר וידוע וד"ר ג. מקדוגל, רופא פנימי והעובדות הן לא פחות מאשר מזעזעות!!!

פרופ' אסלסטיין נכנס לרשימת הרופאים הטובים ביותר בארה"ב וביצע כ- 5000 ניתוחים.
פרופ' אסלסטיין סיפר לפרופ' קמפבל שלמרות הצלחתו כמנתח דעתו לא נחה מהעובדה שלעיתים רחוקות הוא הצליח לשפר את מצבם של החולים שלו. משהו הציק לו כל הזמן. הוא התחיל ללמוד את הקשר בין תזונה ומחלות והפך למומחה בנושא. הוא פנה למנהלת של קליבנלד קליניק והיציע לה לאמץ גישה תזונתית בטיפול בחולי לב אך היא דחתה את הצעתו. הוא לא התייאש ועשה מחקר על חולי לב במשך כמה שנים ואף פרסם את תוצאותיו. אבל חבריו לבית החולים לא קיבלו את המעבר ממנתח בכיר למטפל בתזונה בהבנה. במקום להכיר בו כגיבור הוא זכה מהם ומהממסד הרפואי לזלזול, ניכור ובוז. הם אפילו החלו לכנות אותו בכינויי גנאי. הוא מצא את עצמו מחוץ לממסד הרפואי משום שאף אחד במערכת לא רצה לאמץ את ניסיונו והצלחותיו.
חבריו הרופאים אמרו לו: טוב, בסדר, אבל אף אחד לא יאכל ככה, אני אפילו לא מצליח לגרום למטופלים שלי להפסיק לעשן". תשובתו של פרופ' אסלסטיין הייתה: "כי לא הוכשרת לכך. טיפולים תזונתיים דורשים מומחיות בדיוק כמו ניתוח מעקפים"!
פרופ' אסלסטיין מספר שאחד ממטופליו פנה לקרדיולוג שלו ואמר לו, אני רוצה לפנות לאסלסטיין כדי לרפא את מחלת הלב שלי והקרדיולוג הגיב - תשמע לי, אין שום דרך לרפא מחלת לב".

פרופ' אסלסטיין אמר – "גם לאחר שהראיתי לחברי שההוכחות לפתיחת כלי דם חסומים באמצעות תזונה בלבד הינן מוצקות הם סירבו לאמץ את גישתי. קרדיולוגים לומדים הכל על צנתור ועל ניתוח מעקפים והכל כל כך מתוחכם, יש המון דרמה בחדר הניתוח וישנן גם כל האחיות שבסביבה האורות החזקים והדרמה. האגו של הרופאים האלה הוא ענק. והינה מגיע מישהו אחר ואומר, אתם יודעים, אני יכול לרפא את זה טוב יותר באמצעות תזונה, והרופאים אומרים – "מה, אני למדתי 14 שנה כדי להגיע למומחיות הזו, אני עושה מזה הון ואתה רוצה לקחת את זה ממני"?

פרופ' אסלסטיין מוסיף ואומר – "קרדיולוגים אמורים להיות מומחים במחלות לב ולמרות זאת, אין להם מומחיות בטיפול במחלות לב"!!! כאשר ההבנה הזו מכה בהם פתאום, הם מגיבים בהתגוננות. הם יכולים לטפל בתסמינים, הם יכולים לטפל בהפרעות בקצב הלב, הם יכולים לתת לנו טיפולים, אך הם אינם יודעים כיצד לטפל במחלה, כי הטיפול הטוב ביותר הוא תזונתי".

פרופ' אסלסטיין גילה שעצם הקביעה כי למטופל יכולה להיות שליטה על בריאותו מעוררת התנגדות עזה בקרב הרופאים. הם הרי התרגלו לראות את עצמם כמקורות הריפוי היחידים. "מבחינה אינטלקטואלית קשה לרופא לחשוב שהמטופל יכול לעזור לעצמו בצורה נלהבת, יעילה ובטוחה יותר מהם ושהתוצאות שהוא ישיג יחזיקו מעמד זמן רב". למרות כל הטכנולוגיה, ההתמחות והידע של הרופאים, אין דבר חשוב יותר מהדרכת המטופל לאורח חיים בריא". "רופאים רבים הם חסרי כל ידע תזונתי הולם...מפחיד לראות שרופאים אינם יודעים שמחלות ניתנות לריפוי". לעיתים קרובות הרופאים מכירים רק את הטיפולים שעליהם למדו – תרופות וניתוחים". האם מישהו מהרופאים שאל את עצמו פעם האם אין זה מתפקידו לעצור את המחלות"? משום מה עצירת המחלות איננה מטרה מוצהרת בתוכנית הטיפול של הרופאים והרפואה".

ד"ר ג'ון מקדוגל - רופא שיצא נגד כל הממסד הרפואי בארה"ב שמקדם מחלות, ניתוחים ותרופות. על ד"ר מקדוגל מספר פרופ' קמפבל:

"הוא הרופא המחזיק בביתו את הספרייה הגדולה ביותר בארה"ב בתחום התזונה". מקדוגל גדל על אוכל מערבי ובגיל 18 כבר חטף אירוע מוחי. הוא החלים וסיים לימודי רפואה. על מטופלים אסייתיים הוא למד שאלה שניזונו מתפריט אסייתי מסורתי היו בריאים יותר ואלה שאכלו תפריט מערבי חלו במחלות כרוניות. לאחר שנכשל בהבראת חוליו באמצעות תרופות הבין שהבעיה היא במערכת ולא בו והחל ללמוד על תזונה והקשר שלה למחלות. ככל שהתעמק בדבר הוא מצא שתזונה יכולה למנוע ואף להבריא מחלות כרונית, אבל כמו אצל ד"ר אסלסטיין הרעיון הזה לא התקבל בברכה על ידי מוריו ועמיתיו. התזונה נחשבה בעיניהם כרפואת אליל. כבר בזמן ההתמחות שלו הוא ניגש לחולה ונתן לו הדרכה תזונתית. ברוב התלהבותו סיפר המטופל על כך למנהל המחלקה שקרה בדחיפות למקדוגל והזהיר אותו שאם ימשיך בכך ימצא את עצמו עף מהלימודים ומהתחום. מנהל המחלקה אמר לו – "אתה צריך להתייחס ברצינות לרפואה ולהפסיק עם השטות הזו שאוכל יכול לרפא מחלות". מקדוגל נאלץ לשתוק עד לסיום לימודיו.

ד"ר מקדוגל דיבר על תחום נוסף שבו הממסד הרפואי איבד מאמינותו: הקשרים עם חברות התרופות.

בתי הספר לרפואה וחברות התרופות מנהלים "רומן אסור" זה זמן רב. מקדוגל סיפר לקמפבל על עומק הקשרים האלה והיקפם ועל הדרך שבה הם השחיתו את תחום הכשרת הרופאים הצעירים:

"הבעיה עם הרופאים מתחילה בבתי הספר לרפואה. תעשיית התרופות בארה"ב מממנת את כל המערכת, מההוראה ועד למחקר. תעשיית התרופות קונה את מוחם של רופאי העתיד. זה מתחיל ביום הראשון ללימודים בפקולטה לרפואה. במשך כל שנות הלימוד, בית הספר מקבל תמיכה כספית מחברות התרופות".

א. סטודנטים מקבלים מתנות חינם, הזמנות לארוחות, בילויים ונסיעות, "השתלמויות", וכנסים שהדוברים בהם הם נציגי חברות התרופות.

ב. המתמחים הצעירים והרופאים הוותיקים משנים את הרגלי רישום התרופות בעקבות מידע שמספקים להם נציגי מכירות של החברות השונות, למרות שהמידע הזה ידוע כחיובי מידי ופוגע בשיקולי הרופא בכל הנוגע לרישום תרופות.

ג. חוקרים ורופאים באקדמיה הם עושי דבריה של תעשיית התרופות. לעיתים קרובות, חברות התרופות ולא החוקרים הן אלו שמתכננות את המחקר, מה שמאפשר להן שליטה על תוצאותיו. לעיתים, לחוקרים יש אינטרסים כלכליים בחברות התרופות שאת מוצריה הם בודקים. במקרים רבים, חברת התרופות היא האחראית לאיסוף הנתונים ומעבירה לחוקרים רק את אלה שמתאימים לתוצאות הרצויות לה. חברות התרופות משפיעות על תחום המחקר גם באמצעות הטלת וטו על פרסומם של ממצאים מסוימים ונטילת זכות העריכה על המאמרים שמתפרסמים בעקבות המחקר. לעיתים, חברת התרופות מעסיקה אנשי יחסי ציבור כדי שיכתבו את המאמר המדעי, ולאחר מכן, מוצאת חוקרים שמסכימים לחתום את שמם כמחברי המאמר, לאחר שהוא כבר נכתב.

ד. כתבי העת המדעיים המובילים הפכו לכלי שיווק בידי חברות התרופות. המובילים שבהם נהנים מהכנסות גבוהות בזכות פרסומות לתרופות. המערכת אינה אחראית לתוכן הפרסומות, ולעיתים קרובות, מועלות בהן טענות מטעות אודות תרופות מסוימות. עובדה מדאיגה יותר היא שרוב המחקרים הקליניים המדווחים בכתבי העת ממומנים מכספי חברות התרופות, והאינטרסים הכלכליים של החוקרים המעורבים בהם אינם זוכים לגילוי נאות.

האם אין זה מעורר חלחלה?

האם אין מדובר כאן בפשיעה מאורגנת של מאפיה של צווארון לבן?

וכמה "חוקרים" קיבלו תארי פרופסור ודוקטור מזויפים שמבוססים על מאמרים שבכלל לא הם כתבו אלא קופירייטרים של תעשיית התרופות?

תיובתא
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי תיובתא » 08 דצמבר 2017, 08:39

ר' יונה כתב:
תיובתא כתב: "ויש הרבה רופאים מומחים שתומכים בהם" - יש לך דוגמה לתרופה שעומדת בפרמטר הזה?. לגבי עדויות אנשים, יש גם 800,000,000 מאמינים בהינדו. היינו דאמרי אינשי "עוילם גוילם".
אל תהיה בטוח שלא חלק גדול מהרופאים שאתה מאמין בהם הם לא חלק מה-800,000,000 מאמיני הינדו, ה'עוילם גוילם' נאמר גם עליהם.
ההבדל כאמור שגם אותם רופאים מתבססים על ידע מחקרי ולא תיאורטי. נ.ב. אני לא מאמין ברופאים אלא בניתנה רשות וכו'.

תיובתא
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי תיובתא » 08 דצמבר 2017, 08:52

יהושע כתב:"ויש הרבה רופאים מומחים שתומכים בהם" - יש לך דוגמה לתרופה שעומדת בפרמטר הזה?. לגבי עדויות אנשים, יש גם 800,000,000 מאמינים בהינדו. היינו דאמרי אינשי "עוילם גוילם"

כן, קנאביס רפואי, dca, דיאטת גרסון, דיאטת בודוויג, ויטאמין בי 17, סידן, כורכום, gcmaf, דיאטת ענבים, ועוד, וחלקם עברו מחקרים בחיות והראו הצלחה גדולה, גם הרופאה הקובנציונלית מודה שיש בסיס לעשות מחקרים קליניים על רוב הדברים האלה.
מה אתה משווה אמונה שבן אדם התחנך לזה. לאלפי אנשים שלא מכירים אחד את השני ומספרים אותו דבר.
אם אתחיל לדון איתך על כל דיאטה, שהזכרת לא אגמור ולכן לא אתחיל, למעט דיאטת המיצים שהזכרת שהיא זאת שכמעט והביאה לסיום חיי קרובתי. הרופא (הרגיל) שראה אותה לאחר הדיאטה אמר לה שדבר ראשון תתחיל לאכול מה שהיא רוצה וכמה שהיא רוצה, אחרת היא תמות מחוסר תזונה הרבה לפני הסרטן.

סופר
משתמש ותיק
נתן תודה: 90 פעמים
קיבל תודה: 136 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי סופר » 08 דצמבר 2017, 09:49

תיובתא כתב:ההבדל כאמור שגם אותם רופאים מתבססים על ידע מחקרי ולא תיאורטי. נ.ב. אני לא מאמין ברופאים אלא בניתנה רשות וכו'.
טוב שאתה מזכיר את נתנה רשות.., כי גם על פי זה לא פשוט ללכת לרפואה אלטרנטיבית, כי בסברא היה לנו אסור ללכת לרופא כלל וכשיטת האב"ע והרמב"ן, אלא שיש לנו לימוד מיוחד שניתנה רשות לרופא לרפאות, והיינו שעלינו להתנהג בדרך הטבע, וראיתי פשט פעם איך זה מועיל ללכת לרופא, אם נגזרה הגזירה הרי זה לא יועיל, ואם נגזר שיחיה אם כן מה מועיל הרופא. אלא שכיון שניתנה רשות לרופא לרפאות, אם כן אם הרפואה לא תועיל הרי זה יהיה מחוץ לדרך הטבע אם הוא לא יתרפא, ואף שהקב"ה מעניש את האדם בחולי, מכל מקום אין הוא בעל עבירה כל כך גדול שהקב"ה יעשה אתו עונש מחוץ לדרך הטבע.
על פי זה אפשר לומר שכל זה ברפואה המקובלת, אבל ברפואה שאינה מקובלת זה לא שייך. ואפשר שגם על רפואה האלטרנטיבית לא נאמר הדין שניתנה רשות לרופא לרפאות.

יושב בין חכמים
נתן תודה: 40 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי יושב בין חכמים » 08 דצמבר 2017, 09:55

יהושע כתב:
יושב בין חכמים כתב:
שקר המחלה לא היה אצלו קלה בכלל, היה לו את זה בלבלב שבדרך כלל מתים מ זה תוך חצי שנה, והוא משך את זה הרבה שנים, ברפואה הקובנציונלית לא היה לא שום סיכוי לשרוד.
מתוך וקפדיה:באוקטובר 2003 אובחן ג'ובס כחולה בסוג נדיר יחסית של סרטן הלבלב. סוג זה של סרטן מאופיין ברמת אגרסיביות נמוכה. במשך תשעה חודשים סירב לעבור טיפולים רפואיים, ובחר במקום זאת לנסות להתמודד עם מחלתו באמצעות דיאטה ושיטות אחרות שהתבססו כולן על הרפואה האלטרנטיבית. מאוחר יותר אמר ג'ובס לביוגרף שלו שהוא מצטער על החלטה זו

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 12:43

תיובתא כתב:
יהושע כתב:"ויש הרבה רופאים מומחים שתומכים בהם" - יש לך דוגמה לתרופה שעומדת בפרמטר הזה?. לגבי עדויות אנשים, יש גם 800,000,000 מאמינים בהינדו. היינו דאמרי אינשי "עוילם גוילם"

אם אתחיל לדון איתך על כל דיאטה, שהזכרת לא אגמור ולכן לא אתחיל, למעט דיאטת המיצים שהזכרת שהיא זאת שכמעט והביאה לסיום חיי קרובתי. הרופא (הרגיל) שראה אותה לאחר הדיאטה אמר לה שדבר ראשון תתחיל לאכול מה שהיא רוצה וכמה שהיא רוצה, אחרת היא תמות מחוסר תזונה הרבה לפני הסרטן.
אני לא דיברתי על דיאטת מיצים, בדיאטת גרסון המיצים הם רק תוספת לדיאטה, אני מכיר שתי אנשים שהתרפאו מדיאטת המיצים, ויש מליוני אנשים שמתו מכימו, זה לא בעיה כי זה היה על פי המלצה של רופא קונבנציונלי אז זה מוצדק, אבל רופא אלטרנטיבי אוי ואבוי לו אם רק פעם אחת תצא תקלה תחת ידו.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 12:50

סיכום הרצאה של דר מקדוגל על סטיב ג׳ובס:

– חישוב מתמטי מראה שהסרטן של סטיב התפתח עוד כשהיה בגיל 24 (לכל המאוחר).

– סביר שהסרטן התפתח בעת עבודתו בתחום השבבים, תהליך שבו נחשפים למגוון וכמות גדולה של מתכות רעילות מאוד. באותם זמנים היה העדר מוחלט של פיקוח, שהביא לסבירות גבוהה בהרבה להתפתחות סרטן.

– בעזרת חישוב מתמטי זהה, ניתן למצוא שהסרטן החל להתפשט בגיל 27. לעבור ניתוח גם בשנת 2003 כאשר התגלה הסרטן לא היה עוזר כלל מכיוון שהוא כבר התפשט הלאה אל גופו.

– סטיב דיווח בספרו (וישנם גם ציטוטים מחבריו) על אירועים שניתן לראותם כסימנים הראשונים של הסרטן.

– רופאיו כשלו מלמצוא את הסרטן בגיל מוקדם יותר, וכן כשלו בעצות רפואיות לטיפול בסרטן.

– אמנם סטיב היה טבעוני, אך נהג לאכול ג'אנק פוד מחוץ לבית באופן כמעט תמידי, ולא אכל תזונה טבעונית בריאה ומאוזנת.

– בהינתן תזונה טבעונית בריאה, אפשרי מאוד שמצבו של סטיב היה שונה.

– עם זאת, כנראה שהתזונה הטבעונית שלו היא זאת שעזרה לו להחזיק 30 שנה עם סרטן בגופו.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 12:53

ויקיפדיה ידועה כמתאימים את המידע לפי רוח הרפואה הקובנציונלית, ואין להאמין להם מילה וחצי מילה

סופר
משתמש ותיק
נתן תודה: 90 פעמים
קיבל תודה: 136 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי סופר » 08 דצמבר 2017, 12:56

יהושע כתב:ויקיפדיה ידועה כמתאימים את המידע לפי רוח הרפואה הקובנציונלית, ואין להאמין להם מילה וחצי מילה
ואם אמרת, אז אמרת...
אני יגיד שויקיפדיה מתאימים את הדברים לפי רוח הרפואה הסינית, אמרתי... נוזה משנה את המציאות, המציאות הוא שהעולם גוילם, ומוכנים להאמין לכל מה שכל ממורמר בעולם אומר, כל זמן שהוא ידבר 'נגד', הדברים יתקבלו. והיינו דאמרי אינשי 'פתי מאמין לכל דבר'.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 13:18

סופר כתב:
יהושע כתב:ויקיפדיה ידועה כמתאימים את המידע לפי רוח הרפואה הקובנציונלית, ואין להאמין להם מילה וחצי מילה
ואם אמרת, אז אמרת...
אני יגיד שויקיפדיה מתאימים את הדברים לפי רוח הרפואה הסינית, אמרתי... נוזה משנה את המציאות, המציאות הוא שהעולם גוילם, ומוכנים להאמין לכל מה שכל ממורמר בעולם אומר, כל זמן שהוא ידבר 'נגד', הדברים יתקבלו. והיינו דאמרי אינשי 'פתי מאמין לכל דבר'.
הפוך העולעם גוילעם מאמין למה שמקובל, החכמים הם אלה שחושבים מחוץ לקופסא

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

ששים אחוז שורדים חמש שנים אבל לא מתרפאים, ארבעים אחוז מתים לפני חמש שנים

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 13:21

מה היה קורה לסטיב ג׳ובס אילו היה עובר ניתוח מיד אף אחד לא יודע.

ממכון דוידסון:

באוקטובר 2003 אובחן אצל מנכ"ל חברת אפל דאז, סטיב ג'ובס, סרטן הלבלב. למזלו סוג סרטן הלבלב שלקה בו (גידול נוירואנדוקריני) היה לא אלים יחסית. רופאיו הציעו לו להסיר את הגידול בניתוח – טיפול מקובל למחלה בשלב שבו הגידול עוד לא שלח גרורות, עם שיעורי החלמה לא מבוטלים. למעלה מ-60 אחוז מהלוקים בסרטן הזה שורדים אחרי חמש שנים מרגע האבחון והטיפול הניתוחי.
היות שהמחלה נחשבה לא אלימה יחסית, ג'ובס בחר לדחות את הטיפול הרפואי ובחן במקום זה טיפולים אלטרנטיביים כגון דיקור סיני, ודיאטות מיצים. כעבור תשעה חודשים הוא החליט לעבור את הניתוח בכל זאת, אבל בשלב הזה הניתוח כבר היה מסובך יותר, היות שהגידול כבר היה מפושט. כעבור שבע שנים הוא נפטר מהמחלה.

אמנם לעולם לא נדע זאת בוודאות, אך ייתכן מאוד שאם היה עובר את הניתוח בשלב מוקדם יותר, הגידול לא היה מספיק לשלוח גרורות וג'ובס היה מחלים או לפחות מאריך חיים עוד כמה שנים.

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

סטיב ג'ובס – קורבן של הסרטן או של הטיפול בו ?

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 13:28

מותו בגיל צעיר של סטיב ג'ובס, איש שהיו לו האמצעים להשגת הטיפול הרפואי הטוב ביותר, חוזר ומעלה שאלות לגבי הדרכים הקונבנציונליות להתמודדות עם מגיפת הסרטן

סטיב ג'ובס, מייסד חברת אפל. ג'ובס היה חלוץ טכנולוגי, יוצר ומקור השראה שנפרד מחייו בגיל 56 לאחר מאבק במחלת הסרטן. מייק אדמס מ-Natural News מסביר למה הטיפול הקונבנציונלי בסרטן קיצר את חייו של האיש רב ההשפעה הזה.

סטיב ג'ובס, 2011-1955 (צילום מאתר apple)

ג'ובס נפטר חודשים ספורים לאחר שהחל הטיפול במחלתו במרכז הסרטן של סטנפורד בפאלו אלטו, קליפורניה. בצילומים שלו מהתקופה האחרונה הוא נראה כמו הצל של עצמו, רזה שברירי וחסר חיים – סימנים אופייניים לרעילות שמקורה בכימותרפיה ולנזקי ההקרנות. את הכימותרפיה ג'ובס קיבל במרכז לטיפול בסרטן ואת טיפולי הרדיותרפיה, שהיו סודיים במשך זמן מה, קיבל במרפאה אוניברסיטאית בבאזל שבשווייץ.
על פי Fortune Magazine ג'ובס עבר גם השתלת כבד, מה שגרם לרבים לתהות איך זה שאדם מהאליטה הכלכלית מקבל כבד "בהזמנה" בעוד כל חולה אחר ממתין בתור להשתלת אברים. על פי האתר Roc4Life.com לא ברור אם ג'ובס אכן נפטר מסרטן או מהשתלת הכבד הסודית שעבר ב-2009.

בכל מקרה, אומר אדמס, ידוע שג'ובס עבר שלושה סוגי טיפולים קונבנציונליים קשים: כימותרפיה, רדיותרפיה וניתוח השתלה.

"סטיב ג'ובס לא יכול היה לשנות את חוקי הביוכימיה," כותב אדמס. "כאשר מרעילים את הגוף האנושי, התוצאה היא הידרדרות ובסופו של דבר כיבוי של הגוף. כימותרפיה אינה עובדת! עובדה זו צריכה להיות ברורה עכשיו, ועדיין בכל שנה עוד ועוד אנשים בוחרים בכימותרפיה כצורת המוות שלהם – אנשים כמו פארה פוסט, פטר ג'נינגס, פטריק סווייזי, מייקל דאגלס ורבים אחרים."

תרומתו של ג'ובס לחברה הייתה יכולה להימשך עוד 20 שנה, אך "שארית חייו נגנבה ממנו על ידי תעשיית התרופות והרעלים שלה," מוסיף אדמס. הוא אומר שמערכת הבריאות הורסת את החברה שבה אנו חיים. אדמס מתכוון כנראה למערכת הבריאות בארצות הברית, אבל הדבר נכון לכל המדינות "המתקדמות", כולל ישראל עם מערכת הבריאות הקורסת שלה.
אי אפשר להאשים את "תעשיית הסרטן" בגרימת מחלתו של ג'ובס. "יש סיבות אחרות שמביאות לסרטן – ככל הנראה שילוב של חסרים תזונתיים וחשיפה לרעלנים מהסביבה," אומר אדמס. "ועדיין ממסד הסרטן לא אומר לאנשים דבר בנוגע לתיקון חסרים תזונתיים ברורים שמובילים לסרטן, אף על פי שאת רוב סוגי הסרטן ניתן למנוע במחיר של כמה אגורות ביום."

שילוב פשוט של ויטמין D וסלניום כל הנראה יכול למנוע 80% ממקרי הסרטן בארצות הברית, טוען אדמס, אבל כל הגופים מהמיינסטרים שעוסקים במניעת סרטן לא מעיזים להמליץ על המרכיבים האלה. הוא מסיים בשאלה שלא רבים מעזים לשאול: "אם הפתרונות האלה היו זמינים עבור כולם, איך תעשיית הסרטן הייתה משמרת את הרווחיות שלה?"

פותח הנושא
יהושע
משתמש ותיק
יצירת קשר:

שליחה על ידי יהושע » 08 דצמבר 2017, 13:33

האם סטיב ג'ובס טעה כשדחה את ההצעה לניתוח?
לעולם לא נדע את התשובה הוודאית לשאלה זו, ולא רק בגלל שאין בידינו את הנתונים הרפואיים המדוייקים ביחס למצבו (ולכן הדיון כאן איננו במקרה הפרטי של סטיב ג'ובס, אלא בעקרון העולה מהמקרה), אלא גם ובעיקר בגלל שעקומות ההישרדות של מחלות הסרטן השונות מייצגות סטטיסטיקה מספרית על אוכלסיות של חולים ולא את סיפורם האישי של חולים בודדים. זאת ועוד, מאחר שג'ובס עבר מאוחר יותר (מקיצוניות לקיצוניות יאמרו הציניקנים) השתלת כבד, פרוצדורה שבוצעה בפחות מאשר שני תריסרי חולים במצבו בעולם כולו, כיצד באמת נדע מה היתה האלטרנטיבה אילו הסגים להפצרות של דורשי טובתו, בני משפחתו, חבריו ורופאיו ועבר את הניתוח במועדו. לא נדע.

יוסף בן יוסף
נתן תודה: 81 פעמים
קיבל תודה: 23 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי יוסף בן יוסף » 24 דצמבר 2017, 12:26

אשכול מרתק בפרוג על הנושא.
https://www.prog.co.il/threads/%D7%A4%D ... 9D.335165/

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא
  • נושאים דומים
    תגובות