למה אני לא רואה התראות ?

ברוך שאמר

משתמש רשום
האם יש לזה סיבה שאני לא רואה התראות חדשות או הודעות פרטיות אלא א"כ אני נכנס מחדש לאתר ? [לפעמים אני רואה אחרי שאני שולח].

לא אמורים לראות התראות והודעות באופן אוטומטי ומיידי ?

יש אפשרות שיהיה איזה "צלצול" או "סימון" כלשהוא על המסך כדי שאדע שיש התראה חדשה, כי הרבה פעמים אני לא רואה את ראש הדף כי אני באמצע לקרוא או לכתוב באשכול ואני נמצא באמצע או בתחתית העמוד ?

בלדד השוחי

משתמש ותיק
אתה יכול לעשות ריענון הדף ע"י לחיצה על הכפתור במקלדת f5, או במסך על החץ העגול בצד ימין למעלה.
זה גם יראה לך אם יש הודעות חדשות באותו אשכול שאתה נמצא בתוכו מבלי לצאת ממנו.

ברוך שאמר

משתמש רשום
פותח הנושא
בלדד השוחי אמר:
אתה יכול לעשות ריענון הדף ע"י לחיצה על f5, או על החץ העגול בצד ימין למעלה.
זה גם יראה לך אם יש הודעות חדשות באותו אשכול שאתה נמצא בתוכו מבלי לצאת ממנו.

קודם כל  - יישכ' גדול על העצה [במקום להיכנס מחדש כל פעם].

כך אתה עושה כל פעם ? לוחץ על החץ העגול ? אין פתרון אחר ? זה לא אמור להיות אוטומטי ? ומה לגבי שאר שאלותי ?

ברוך שאמר

משתמש רשום
פותח הנושא
בלדד השוחי אמר:
[ריענון כשאתה בתחתית העמוד יראה לך שינויים בתחתית העמוד כגון הודעות חדשות].

יישכ' עצום - ותודה על התגובה המהירה !!! [מעניין שכבר העלו את השאלה הזו - חיפשתי ולא מצאתי, מוזר ...]

אני לא כ"כ הבנתי מה שכתבתם בתוך הסוגריים - [ריענון כשאתה בתחתית העמוד יראה לך שינויים בתחתית העמוד כגון הודעות חדשות].

באמת ? אם אני אלחץ על "טען מחדש את המסגרת" כשאני בתחתית העמוד, אז אני אראה הודעות והתראות חדשות ? איפה רואים את זה ?

בלדד השוחי

משתמש ותיק
לא, התכוונתי שתראה את ההודעות החדשות שהוסיפו חברים באשכול שאתה נמצא בו, שזה כמובן נוסף בסוף העמוד. (לא קשור לסימון האדום של ההודעות וההתראות האישיות). מקווה שהובנתי.

ואל תשכח שגם במקלדת יש לך כפתור f5 שעושה אותה פעולה כמו החץ העגול במסך.

ברוך שאמר

משתמש רשום
פותח הנושא
בלדד השוחי אמר:
[ריענון כשאתה בתחתית העמוד יראה לך שינויים בתחתית העמוד כגון הודעות חדשות]

ריענון כשנמצאים בתחתית העמוד זה ע"י לחיצה על "טען מחדש את המסגרת" כמו שכתבתי, או שישנם דרכים אחרות ?

בלדד השוחי

משתמש ותיק
אני לא יודע למה אתה מתכוון 'טען מחדש את המסגרת', אני מכיר את החץ העגול או f5.
הריענון הוא תמיד אותו ריענון, זה לא משנה איפה אתה נמצא, כשאתה מרענן - כל הדף שאתה נמצא בו מתרענן.

ברוך שאמר

משתמש רשום
פותח הנושא
בלדד השוחי אמר:
הריענון הוא תמיד אותו ריענון, זה לא משנה איפה אתה נמצא, כשאתה מרענן - כל הדף שאתה נמצא בו מתרענן.

'טען מחדש את המסגרת' - עי" לחיצה על כפתור ימיני בעכבר - מופיע בתוך רשימה ולוחצים.

החץ העגול - לא נוח ללחוץ כשנמצאים בתחתית.

שוב, יישכ' גדול !

בלדד השוחי

משתמש ותיק
ברוך שאמר אמר:
בלדד השוחי אמר:
אני לא מבין למה, החץ הזה מופיע כל הזמן על המסך בצד ימין למעלה, לא משנה איפה אתה בעמוד.

ברוך שאמר

משתמש רשום
פותח הנושא
בלדד השוחי אמר:
ברוך שאמר אמר:
בלדד השוחי אמר:
אני לא מבין למה, החץ הזה מופיע כל הזמן על המסך בצד ימין למעלה, לא משנה איפה אתה בעמוד.

נכון ! לא יודע למה ... אבל משום מה חשבתי שרואים את החץ העגול רק בראש העמוד, אני אפילו לא יודע למה חשבתי כך ...

יישכ' גדול כפול ומכופל על הטרחה לענות לי בסבלנות על כל השאלות, תודה.

כיון שאתה כזה מומחה, אולי "על הדרך" תסביר לי מה זה 'טען מחדש את המסגרת', זה גם אופציה של ריענון או שזה לא קשור לענין בכלל ?

אבי חי

משתמש ותיק
ברוך שאמר אמר:
בלדד השוחי אמר:
ברוך שאמר אמר:

נכון ! לא יודע למה ... אבל משום מה חשבתי שרואים את החץ העגול רק בראש העמוד, אני אפילו לא יודע למה חשבתי כך ...

יישכ' גדול כפול ומכופל על הטרחה לענות לי בסבלנות על כל השאלות, תודה.

כיון שאתה כזה מומחה, אולי "על הדרך" תסביר לי מה זה 'טען מחדש את המסגרת', זה גם אופציה של ריענון או שזה לא קשור לענין בכלל ?
לכאורה סגי ב"טען מחדש" גרידא..

חלק עליון תַחתִית