iPanel מחפשת משיבים חדשים בקרב המגזר הדתי חרדי בגילאי 40 ומעלה

אמונת אומן

משתמש ותיק
מניסיוני בעבר,
לגמרי לא משתלם.
לוקח זמן רב מאד,
ואחרי המון סקרים התברר ששינו את תנאי התגמול וכל עמלי אבד לריק.

נתי

משתמש רגיל
פותח הנושא
מאיפה הבאת את זה? באיזה פאנל היית חבר? באי פאנל עשיתי בחצי שנה האחרונה למעלה מ300 ש''ח כמעט בלי מאמץ ובלי השקעה! למה אתה מתכוון משנים תנאי תגמול? אין חיה כזו! בכל סקר שמתקבל מופיע התגמול לפני שאתה בכלל נכנס לסקר וההחלטה שלך אם להתחיל או לא. ככל שהסקר ארוך יותר כך התגמול שוה יותר. לאי פאנל יש גם פרוייקטים מיוחדים שיכולים לתת מאות שקלים!! אני רק בבחירות האחרונות הבאתי מכה של 200 ש''ח עם משהו נחמד שהם עשו. שוה לגמרי! כמובן שיש עוד אתרי סקרים שוים שאם תרצו אעלה שוב את הקישורים אליהם. אך אי פאנל פנו אלי לפירסום הודעת הדרושים הזו כי זה החתך שחסר להם בסקרים ולכן ודאי שלמי שעומד בקריטריונים הללו זה שוה מאוד וגם למי שלא. כמוני למשל (:

נתי

משתמש רגיל
פותח הנושא
אני חייב להדגיש מה שראיתי שהרבה שנרשמו לא עשו. מי שבקירטריונים הללו שמודעה שימלא זאת בפרטים שלו שהוא נרשם (חרדי/דתי וגיל 40+) אם לא הוא לא יקבל את העדפה שלהם בשליחת ומילוי הסקרים וחבל...

נתי

משתמש רגיל
פותח הנושא
באי פאנל כל 10 נק' שוה לשקל וכך גם בפאנל יוי. בסקרנט ובמדגם זה כסף ממשי

נתי

משתמש רגיל
פותח הנושא
למי שרוצה גם את שאר אתרי הסקרים אז בבקשה

מכון מדגם- https://www.midgampanel.com?ref=270716

אי פאנל- https://www.ipanel.co.il/memberregistra ... _id=556972

Panel View -http://PanelView.co.il/Join.aspx?ref=188936297

סקרנט- http://www.sekernet.co.il/Register.aspx ... eID=187796

עכשיו בזמן הקורונה רובם שולחים סקרים רבים של גופי ממשלה ואוניברסיטאות בנוגע למחלה והשפעתה על הסביבה. מעניין ביותר וגם משתלם. בהצלחה!

נתי

משתמש רגיל
פותח הנושא
רבים שוב נרשמו אך לא השלימו את ההרשמה ולכן הם לא יקבלו סקרים. שימו לב להשלים את ההרשמה באופן מלא

אמונת אומן

משתמש ותיק
נתי אמר:
מאיפה הבאת את זה? באיזה פאנל היית חבר? באי פאנל עשיתי בחצי שנה האחרונה למעלה מ300 ש''ח כמעט בלי מאמץ ובלי השקעה! למה אתה מתכוון משנים תנאי תגמול? אין חיה כזו! בכל סקר שמתקבל מופיע התגמול לפני שאתה בכלל נכנס לסקר וההחלטה שלך אם להתחיל או לא. ככל שהסקר ארוך יותר כך התגמול שוה יותר. לאי פאנל יש גם פרוייקטים מיוחדים שיכולים לתת מאות שקלים!! אני רק בבחירות האחרונות הבאתי מכה של 200 ש''ח עם משהו נחמד שהם עשו. שוה לגמרי! כמובן שיש עוד אתרי סקרים שוים שאם תרצו אעלה שוב את הקישורים אליהם. אך אי פאנל פנו אלי לפירסום הודעת הדרושים הזו כי זה החתך שחסר להם בסקרים ולכן ודאי שלמי שעומד בקריטריונים הללו זה שוה מאוד וגם למי שלא. כמוני למשל (:
כמות הנקודות לא השתנתה, 
אבל כשבאתי לממש הודיעו שהחנות הספציפית שביקשתי לא זמינה כעת. 
בחנויות אחרות שהם הציען השובר לא היה שווה את הנייר שעליו נדפס. 
כולם מכירים את החנויות המיוחדות הללו שמתמחרות מוצרים בפי 10 מהשווי ואח"כ מוכרים שוברים שלהם. 
כל מאה שקלים שווים אולי עשר. 

נתי

משתמש רגיל
פותח הנושא
אמונת אומן אמר:
נתי אמר:
כמות הנקודות לא השתנתה, 
אבל כשבאתי לממש הודיעו שהחנות הספציפית שביקשתי לא זמינה כעת. 
בחנויות אחרות שהם הציען השובר לא היה שווה את הנייר שעליו נדפס. 
כולם מכירים את החנויות המיוחדות הללו שמתמחרות מוצרים בפי 10 מהשווי ואח"כ מוכרים שוברים שלהם. 
כל מאה שקלים שווים אולי עשר. 

ממש מוזר מה שאתה אומר. אני לא מכיר אתר סקרים כזה. אולי תוכל לומר לי לאיזה אתר אתה מתכוון?

נתי

משתמש רגיל
פותח הנושא
אמונת אומן אמר:
באי פאנל משלמים במזומן?

3 אפשרויות: תו הזהב (כעת לא זמין בגלל הקורונה)
ביימי ונופשונית (תוים דיגיטליים) ששוים יותר מהערך (בבימי יש גם כפל מבצעים, תו ממש מעולה מנסיון)

נתי

משתמש רגיל
פותח הנושא
אמונת אומן אמר:
אז זה לא בדיוק כסף...

למה לא? זה כסף מעולה שכבר פינקתי את ילדי איתו כמה וכמה פעמים (רק לא מזמן בבריכה שעלתה לי 400 ש''ח ומימשתי דרך ביימי)

חלק עליון תַחתִית