איפה האשכול שפתחתי בפורום

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

יראתי בפצותי

משתמש ותיק
פותח הנושא
יש הרבה חוסר בגרות, במחיקה המידית של כל ביקורת, חבל שיש כאלו, שלא יודעים להתמודד, עם ביקורת לגיטימית. לא הוגן לתקוף את הנהלת הפורום על כל דבר, כן הוגן לבקר, ועושה רושם מאוד רע, המחיקה האוטומטית של כל ביקורת.

יוסי 2

משתמש ותיק
יראתי בפצותי אמר:
 לא הוגן לתקוף את הנהלת הפורום על כל דבר
תרשה לי לחלוק עליך, לא הוגן לתקוף את הנהלת הפורום כלל וכלל, אם לא נאה לך צורך ההתנהלות אתה יכול לעבור למקום אחר, אבל אתה לא יכול להתארח בפורום שאנשים מקימים ועמלים לשמור על קיומו ורמתו הגבוהה ועוד לתקוף אותם. 

יראתי בפצותי

משתמש ותיק
פותח הנושא
אינני חושב שמישהו חסין מביקורת, אינני חושב שמישהו דואג לפורום, רק כי חשוב לו שאנו נהנה ממקום לדיון, ויש לי הרבה מה להאריך וקיצרתי מאוד. גם כדאי שתדע שלפורום פעיל יש שווי כספי לא מבוטל, ויש אינטרסים נוספים לענ"ד, כך שיש מקום לתודה, אך לא לקידה, השתחוויה, וסתימת פיות, ושוב קיצרתי וד"ל.

יוסי 2

משתמש ותיק
גם אם נניח ואתה צודק עדיין אם אתה נהנה מהמקום הזה חיוב הכרת הטוב עדיין מוטל עליך, ולא משנה מהם המניעים של מנהלי הפורום, ואם יש לך בקורת שאתה חושב שהיא עניינית תפתח פניה למנהל ותשטח בפניו את בעיותיך למה אני ושאר המשתתפים בפורום צריכים לקרוא את כל הבעיות שלך???

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
יראתי בפצותי אמר:
אינני חושב שמישהו חסין מביקורת, אינני חושב שמישהו דואג לפורום, רק כי חשוב לו שאנו נהנה ממקום לדיון, ויש לי הרבה מה להאריך וקיצרתי מאוד. גם כדאי שתדע שלפורום פעיל יש שווי כספי לא מבוטל, ויש אינטרסים נוספים לענ"ד, כך שיש מקום לתודה, אך לא לקידה, השתחוויה, וסתימת פיות, ושוב קיצרתי וד"ל.
אני הקמתי את הפורום, ודואג לו, כדי שאנחנו נהנה ממקום לדיון
לפורום אין כיום שום שווי כספי, ואין לי שום אינטרס מיוחד בקיומו
כמובן, שאני בונה על כך שהוא ביום מן הימים יחזיר לי את השקעתי
אבל לעת עתה זה ממש לא כך
עדיין אין שום מקום לקידה והשתחווה וסתימת פיות, וחבל שאתה מרגיש כך
אבקש שתנסה להיכנס לנעליים שלי ושל שאר המנהלים לפני שאתה מבקר
ותחשוב גם כן על התועלת של הביקורת, ובאיזה צורה היא ראויה להיעשות
באופן אישי, לא מחקתי מעולם ביקורת, וכמדומני שאפשר למצוא אשכולות שונים ומשונים שעדיין ביקורתם מתנוססת לתפארה
לעניינו, לא הבנתי כלל את הביקורת
אשמח לשמוע אותה

אלמוני

משתמש ותיק
תחילה למנהל ראשי ייש"כ ל הכל.
לע"ד אין לאף אחד זכות להתלונן על ההנהלה, מעבר לחיוב הכרת הטוב, העובדה היא שמר נהנה מהפורום חינם, בעוד שהפורום שייך למנהל ראשי ועל כן זכותו להתנהג בו איך שירצה גם אם זה אינו מוצא חן בעיני מר.
ושוב ייש"כ למנהל ראשי.

יראתי בפצותי

משתמש ותיק
פותח הנושא
כבר קרה, ולא אחת, שטרחתי וכתבתי דברים ראויים, ונמחקו, ללא הסבר, גם כשבקשתי.
אשכול זה עצמו יוכיח, שחלקו נמחק מטעם הכמוס, וגם קודמו, בלא שמישהו יטרח להסביר למה.
רוב התלונות, אינם על מנהל ראשי, אלא על אלה שמתחתיו, ויתכן שהמנהל הראשי היה אף מסכים לאותה ביקורת, והפורום היה נתרם, אך אפי' דברים שהם פחות מביקורת מושתקים.
ואכתוב עוד משהו, הפורום, כמו המכלול, באו כתחליף לדבר, שבלעדיו היה פתוח, וד"ל. וא"כ למרות ששניהם חשובים, והתחליף ראוי מן המקור, אך כבר יש מקום לביקורת, כשהיא בדרך ראויה והוגנת.

יראתי בפצותי

משתמש ותיק
פותח הנושא
גם על מנהל ווינט, לדוגמא, או אתר ישראל היום, להבדיל אא"ה, שאיני לא מהם ולא מהמונם (וחסום בנטפרי ב"ה, גם תטען זאת, אם כן אמור, ואם לא חלק.
נכתב כתגובה לטענת @אלמוני 

יראתי בפצותי אמר:
אין לי מושג על מה אתה מדבר, אבל בא ננסה, תן דוגמא ונבדוק לעיני כולם אם הדברים שכתבת ראויים או לא, בכבוד.

יראתי בפצותי

משתמש ותיק
פותח הנושא
https://tora-forum.co.il/viewtopic.php?f=21&t=441
כתבתי שם את הודעתי מזמן, והיו אז כמה דוגמאות, ביקשתי תגובה ולא קיבלתי. לבוא עכשיו אחרי זמן רב ולהיתמם, זה לא הוגן, אינני זוכר הכל, ואין בידי להוכיח. אם הייתם רוצים להגיב הייתם עושים זאת שם.
בכל מקרה, מחקתם שני אשכולות שלי בפורום ביצים האחרונים, מה לא היה לגיטימי באשכולות אלו, ולמה לא טרחתם לענות לשאלתי במקום למחוק.

יראתי בפצותי אמר:
viewtopic.php?f=21&t=441
כתבתי שם את הודעתי מזמן, והיו אז כמה דוגמאות, ביקשתי תגובה ולא קיבלתי.
שם רק התאוננת כמו שאתה מתאונן כאן, בלי לדון על משהו ספציפי.
יראתי בפצותי אמר:
לבוא עכשיו אחרי זמן רב ולהיתמם, זה לא הוגן, אינני זוכר הכל, ואין בידי להוכיח. אם הייתם רוצים להגיב הייתם עושים זאת שם.
חשוב שתדע
איש לא עובד אצלך ובכלל לא הייתי אמור להגיב לתלונה כזו כללית בלי דוגמא
אלא שפתחת "חזית" וקידשת מלחמה על מחיקות - אז ביקשתי בבקשה, נא הבא דוגמא אחת או יותר, (מתוך ה"מחיקות הרבות") ונדון בכך, אבל אתה מתחמק. זכותך. יראתי בפצותי.
יראתי בפצותי אמר:
בכל מקרה, מחקתם שני אשכולות שלי בפורום ביצים האחרונים, מה לא היה לגיטימי באשכולות אלו, ולמה לא טרחתם לענות לשאלתי במקום למחוק.
איזה אשכולות בדיוק?

הפורום מתנהל ע"י כמה וכמה אנשים, כך שלא בהכרח תמיד אני יוכל להשיב לך למה נמחקה הודעתך, כי אולי אני יחשוב כמותך שאין למחוק אותה, ומנהל אחר סבר למחוק, אבל בכל זאת אני מוכן לדוגמא, כי בדרך כלל המדיניות של המנהלים קרובה, ובא תביא דוגמא של מחיקות מרובות שמוחקים לך.

יראתי בפצותי

משתמש ותיק
פותח הנושא
אף אחד לא עובד אצלי, ולא קידשתי מלחמה בנושא המחיקות. יש הרבה חוסר תום לב, ואף חוסר ישרות בטענה זו. אני פתחתי אשכול בנושא אחר לגמרי, השאלה שלי הייתה מהו אותו פורום סודי, שצוטטתי בו על ידי מישהו מחברי הפורום, אך איני יכול לראות מה נכתב בו עלי, לקיים מה שנאמר, ארור מכה רעהו בסתר, ואמר כל העם אמן.
קיבלתי תשובה מאחד המנהלים, אך גם אותה לא ראיתי, כי האשכול נעלם, לבית הקברות הסודי, לשאלות שלא רוצים לענות עליהם.
פתחתי אשכול נוסף, ושאלתי אחר שמנהל ענה לי, סביר להניח ששאלתי לגיטימית, אז להיכן נעלם האשכול שפתחתי, וגם זה נעלם.
בתוך הדיון שהיה באותו אשכול, טרם ימחק, היה דיון שהתגלגל לשאלה האם אפשר לבקר את המנהלים. טענתי, אז ועכשיו, שיש הרבה הכרת הטוב למנהלים, אך הם אינם חסינים מביקורת, וכדרכי הסברתי את דעתי בנושא.
אחרי שעות רבות האשכול חזר, מדיון זה ואילך, ואז יצרתם מצג שוא, כאילו קידשתי מלחמה על המחיקות, או על ההנהלה, וכאילו זה האשכול שפתחתי, ולא היא.
אז אולי @מנהל פורום אקטואליה או מישהו אחר יענה סוף סוף לשאלותי. למה נמחק האשכול, ומהו אותו פורום בו הוזכרתי וצוטטתי, אך איני יכול לראות את הנכתב.
בברכה ובהערכה.

יראתי בפצותי

משתמש ותיק
פותח הנושא
תודה רבה, אם כי יש לי יסוד להניח שהתשובה לשאלתי נערכה, ואתמול היה שם תשובה אחרת.

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
יראתי בפצותי אמר:
אף אחד לא עובד אצלי, ולא קידשתי מלחמה בנושא המחיקות. יש הרבה חוסר תום לב, ואף חוסר ישרות בטענה זו. אני פתחתי אשכול בנושא אחר לגמרי, השאלה שלי הייתה מהו אותו פורום סודי, שצוטטתי בו על ידי מישהו מחברי הפורום, אך איני יכול לראות מה נכתב בו עלי, לקיים מה שנאמר, ארור מכה רעהו בסתר, ואמר כל העם אמן.
קיבלתי תשובה מאחד המנהלים, אך גם אותה לא ראיתי, כי האשכול נעלם, לבית הקברות הסודי, לשאלות שלא רוצים לענות עליהם.
פתחתי אשכול נוסף, ושאלתי אחר שמנהל ענה לי, סביר להניח ששאלתי לגיטימית, אז להיכן נעלם האשכול שפתחתי, וגם זה נעלם.
בתוך הדיון שהיה באותו אשכול, טרם ימחק, היה דיון שהתגלגל לשאלה האם אפשר לבקר את המנהלים. טענתי, אז ועכשיו, שיש הרבה הכרת הטוב למנהלים, אך הם אינם חסינים מביקורת, וכדרכי הסברתי את דעתי בנושא.
אחרי שעות רבות האשכול חזר, מדיון זה ואילך, ואז יצרתם מצג שוא, כאילו קידשתי מלחמה על המחיקות, או על ההנהלה, וכאילו זה האשכול שפתחתי, ולא היא.
אז אולי @מנהל פורום אקטואליה או מישהו אחר יענה סוף סוף לשאלותי. למה נמחק האשכול, ומהו אותו פורום בו הוזכרתי וצוטטתי, אך איני יכול לראות את הנכתב.
בברכה ובהערכה.
לא הבנתי מילה
אם הפורום סודי, אז הוא סודי.
זה שמותר וצריך לבקר אותי ואת שאר המנהלים זה ברור ומובן, אבל האם בכלל זה מתחייב שכל חלקי הפורום יהיו חשופים לכלל משתמשי הפורום באשר הם?
יש הרבה חוסר תום לב וישרות, שאשכול שהולך רכיל ומגלה סוד בדבר "פורום סודי" כלשהו, ו"גילוי", כביכול, על חלק מהמשתתפים בו, נידונת אצלך כ"ביקורת"; וקיום הפורום ההוא, והשיח בין משתתפיו, נידונת אצלך כ"ארור מכה רעהו בסתר".
אני החזרתי את האשכול הנוכחי בחלקו, היות ומעניינת אותי מאוד הביקורת שלך, אבל לצערי, האשכול הולך ומתארך וטרם ראיתי לצערי שום ביקורת עניינית

יראתי בפצותי

משתמש ותיק
פותח הנושא
יש משהו לא הוגן בכך, שאני מקבל הודעה שצוטטתי על ידי... וכשאני מנסה להיכנס, נאמר שאיני מורשה צפיה. זכותכם להחזיק פורום סודי, וסביר שזה הרבה יותר מזכות, אלא הכרחי לניהול פורום, זכותכם גם לצרף לשם את מי שתרצו, וזכותי לחשוב שאם קיבלתי הודעה שצוטטתי שם, יש בזה טעם לפגם. בכל מקרה תודה על ההתייחסות לדברים, גם אם אינני חושב שזה תשובה.

פיילוט 0.4

משתמש ותיק
יראתי בפצותי אמר:
יש משהו לא הוגן בכך, שאני מקבל הודעה שצוטטתי על ידי... וכשאני מנסה להיכנס, נאמר שאיני מורשה צפיה. זכותכם להחזיק פורום סודי, וסביר שזה הרבה יותר מזכות, אלא הכרחי לניהול פורום, זכותכם גם לצרף לשם את מי שתרצו, וזכותי לחשוב שאם קיבלתי הודעה שצוטטתי שם, יש בזה טעם לפגם. בכל מקרה תודה על ההתייחסות לדברים, גם אם אינני חושב שזה תשובה.
אתה לא היחיד בהיסטוריה שקיבל הודעה שצוטט ולא מצא את ההודעה.
זה קורה אם צוטטת וההודעה נמחקה לפני שהספקת לקרוא אותה. נשארת סקרנות כמובן, אבל עוברים את זה.
כל הדיבורים על פורום סודי שייכים לתחום הקונספירציות של הG5 וכו' שנידונו בטוטו''ד במקו''א בפורום.
אין לאף אחד דבר נגדך. אולי לא כולם תממי דעים בכך שאתה אכן מספיק ירא בפצותך, אבל רוב ככל הודעותיך קיימות וקריאות ע''ג הפורום, לא ראינו שעלב או פגע בך אחד מן המנהלים, לא הוכח בדבריך מסע נקמות אישי הכולל מחיקות רמזים אגודות סתרים או פרוטוקולים של זקני הפורום.
גם לי - כמו לעוד אנשים נחמדים אחרים - מחקו ומן הסתם עוד ימחקו הודעות. זה טבעי. וזה טוב. ואם לא שהיו מוחקים הודעות - גם אתה לא היית כאן.
יש מספיק במות במרחבי הרשת שלא מוחקים בהן הודעות, אפשר ללכת אליהן...
אני בטוח שכמו הרבה אחרים - גם אתה תצליח בסופו של דבר להרדם בלילה - גם אם לא באמת תדע איפה האשכול האבוד.

ודאי שחובת הכרת הטוב כלפי המנהלים חזקה יותר מכל ביקורת או כל חוסר נוחות שתמצא אצל חו''ר הפורום.

שמעיה

משתמש ותיק
יראתי בפצותי אמר:
אשכול זה עצמו יוכיח, שחלקו נמחק מטעם הכמוס, וגם קודמו, בלא שמישהו יטרח להסביר למה.
רוב התלונות, אינם על מנהל ראשי, אלא על אלה שמתחתיו, ויתכן שהמנהל הראשי היה אף מסכים לאותה ביקורת, והפורום היה נתרם, אך אפי' דברים שהם פחות מביקורת מושתקים.
ואכתוב עוד משהו, הפורום, כמו המכלול, באו כתחליף לדבר, שבלעדיו היה פתוח, וד"ל. וא"כ למרות ששניהם חשובים, והתחליף ראוי מן המקור, אך כבר יש מקום לביקורת, כשהיא בדרך ראויה והוגנת.
טעות. נטפרי חסמה את אוצר החכמה ללא סיבה משמעותית עוד לפני שהוקם פורום זה. 

שמעיה

משתמש ותיק
פיילוט 0.4 אמר:
יראתי בפצותי אמר:
אתה לא היחיד בהיסטוריה שקיבל הודעה שצוטט ולא מצא את ההודעה.
זה קורה אם צוטטת וההודעה נמחקה לפני שהספקת לקרוא אותה. נשארת סקרנות כמובן, אבל עוברים את זה.
כל הדיבורים על פורום סודי שייכים לתחום הקונספירציות של הG5 וכו' שנידונו בטוטו''ד במקו''א בפורום.
אין לאף אחד דבר נגדך. אולי לא כולם תממי דעים בכך שאתה אכן מספיק ירא בפצותך, אבל רוב ככל הודעותיך קיימות וקריאות ע''ג הפורום, לא ראינו שעלב או פגע בך אחד מן המנהלים, לא הוכח בדבריך מסע נקמות אישי הכולל מחיקות רמזים אגודות סתרים או פרוטוקולים של זקני הפורום.
גם לי - כמו לעוד אנשים נחמדים אחרים - מחקו ומן הסתם עוד ימחקו הודעות. זה טבעי. וזה טוב. ואם לא שהיו מוחקים הודעות - גם אתה לא היית כאן.
יש מספיק במות במרחבי הרשת שלא מוחקים בהן הודעות, אפשר ללכת אליהן...
אני בטוח שכמו הרבה אחרים - גם אתה תצליח בסופו של דבר להרדם בלילה - גם אם לא באמת תדע איפה האשכול האבוד.

ודאי שחובת הכרת הטוב כלפי המנהלים חזקה יותר מכל ביקורת או כל חוסר נוחות שתמצא אצל חו''ר הפורום.
אכן. הרבה פעמים המחיקה היא בגלל משתתפים אחרים באשכול, וההתראה נשארת בעוד ההודעה נעלמת. 

יראתי בפצותי אמר:
יש משהו לא הוגן בכך, שאני מקבל הודעה שצוטטתי על ידי... וכשאני מנסה להיכנס, נאמר שאיני מורשה צפיה.
נא להסביר לקשה הבנה כמותי מה לא הוגן בזה
הוסר אשכול שבו הוזכרת עד שיסונן האשכול
כמו שענו לך והשיבו לך באשכול הזה
אבל אין לך אלא לחזור על כך שזה לא הוגן ועוד שאר מילים ללא תוכן באמת
בהצלחה!

מעל הסטנדרט

משתמש ותיק
מנהל פורום אקטואליה אמר:
יראתי בפצותי אמר:
יש משהו לא הוגן בכך, שאני מקבל הודעה שצוטטתי על ידי... וכשאני מנסה להיכנס, נאמר שאיני מורשה צפיה.
נא להסביר לקשה הבנה כמותי מה לא הוגן בזה
הוסר אשכול שבו הוזכרת עד שיסונן האשכול
כמו שענו לך והשיבו לך באשכול הזה
אבל אין לך אלא לחזור על כך שזה לא הוגן ועוד שאר מילים ללא תוכן באמת
בהצלחה!
לא לריב אנחנו בבין המצרים.

יעקב שלם

משתמש ותיק
הוא היה אומר אורח טוב מהו אומר כמה טרחות טרח בעל הבית בשבילי כמה בשר הביא לפני כמה יין הביא לפני כמה גלוסקאות הביא לפני וכל מה שטרח לא טרח אלא בשבילי אבל אורח רע מהו אומר מה טורח טרח בעל הבית זה פת אחת אכלתי חתיכה אחת אכלתי כוס אחד שתיתי כל טורח שטרח בעל הבית זה לא טרח אלא בשביל אשתו ובניו

שימו לב מדובר על אותו אורח ואותו מארח!!

לא כתוב שאחד מהם שקרן שניהם אולי דוברים אמת כנראה ההסבר שיש רבדים רבדים באדם השאלה על מי אני מתמקד

בכל אופן מנהלים יקרים תודה על האירוח....

אגב, רבי @יראתי בפצותי; אני חושב שאם אתה פותח אשכול או כותב הודעה בעל פוטנציאל נפיץ (לא משהו בסגנון 'בדין כל המנחות נילושות בפושרין והמסתעף'...) ואתה ירא בפצותך שימחקו את האשכול, תוכל לכתבו על פתק נדבק בשלחן העבודה, ואם נמחק מחמת מגיבים אחרים תוכל להעלותו בשנית, וכן אם היה טעם לפגם בהודעה תוכל לתקנה. אחרת זה באמת מתסכל, ללא ספק.

אני יכול להעיד על עצמי שלמרות כמות ההודעות המפלצתית שלי בתקופה הקצרה בפורום (מחמת בידוד שהייתי בו וכדו') מחקו לי אולי חמש הודעות, שעל שלש מהן היה לי 'מעבר לספק סביר' שימחקו אותן, ואת השתיים האחרות אין לי מושג למה מחקו. אבל אחת מהן הייתה הודעה שגרתית ובנאלית שאני מחקתי ובמקומה כתבתי 'טעיתי'. כנראה שהמנהלים חשבו שלא נאה לי לטעות...

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חלק עליון תַחתִית