תמונות נדירות וסרטונים של גדולי ישראל ורבנים

אבי חי

משתמש ותיק
אברך אמר:
אבי חי אמר:
הימני אולי הג"ר יהושע שליט"א.
או אולי הג"ר יוסף שליט"א.
צדק צדק אמר:
השני משמאל זה חתנו הרב בן דב שליט"א
קצת נראה פרצוף גריינימני (אולי הגר"ש?). אבל אולי.
אני הבנתי שכונת @צדק צדק לימני. השמאלי ודאי לא הרב בן דב...

איש ווילנא אמר:
כלפי ליא אמר:
מכתב הפלא ופלא 
אלא שתוכן הדברים צ"ע 
שהרי הגר"א מתיר להיות בגילוי ראש גם תחת כיפת השמים 
וגם מתיר לעי' בדברי תורה במצב זה 

אשמח לקבל מקור לדברי הגרא שאתה מצטט.
תודה 

אבי חי

משתמש ותיק
מקדש שביעי כל שביעי אמר:
איש ווילנא אמר:
כלפי ליא אמר:
מכתב הפלא ופלא 
אלא שתוכן הדברים צ"ע 

תודה 
ביהגר"א או"ח ח סק"ו ע"ש

אברך

משתמש ותיק
אם הימני הוא ר' יהושע וואלף זאפרן, אז האמצעי זהו ר' שלמה מבאבוב, כי הוא היה משב"קו. כמבואר למשל כאן.

כלפי ליא

משתמש ותיק
למי שמכיר, התמונה היא מהמדרגות בישיבת פוניבז', במקום המוביל לדירת מרן הרב זצ"ל
הרב מפוניבז' היה ידיד נפש של מרן האדמו"ר מבאבוב זצוק"ל, ואף נתן לו לערוך טיש בשבת בהיכל הכולל שע"י הישיבה, פעם יחידה בהיסטוריה.

מטעים

משתמש רגיל
אבי חי אמר:
מקדש שביעי כל שביעי אמר:
איש ווילנא אמר:
מכתב הפלא ופלא 
אלא שתוכן הדברים צ"ע 

תודה 
ביהגר"א או"ח ח סק"ו ע"ש
בשעה"צ סי' ב' ס"ק י"ז כתב דבזמנינו גם להגר"א יהא אסור, ולכאו' זה הוי המקור לדברי רה"י הגר"י סרנא.

אבי חי

משתמש ותיק
מטעים אמר:
בשעה"צ סי' ב' ס"ק י"ז כתב דבזמנינו גם להגר"א יהא אסור, ולכאו' זה הוי המקור לדברי רה"י הגר"י סרנא.
אך לפ"ז אין להתיר להיות בגילוי הראש אף בתוך הבית ושלא בשעת התפלה.

צדק צדק

משתמש רגיל
יש בידי סרטון מלפני 50 שנה בזמן חטיפת המטוס שבו היו הגר"י הוטנר וחתנו יבדלחט"א הגר"י דיויד, שבסרטון מופיעים בעיקר הגר"י דיויד אך נראה גם קצת הגר"י הוטנר,
הבעיה שבסרטון מופיעות נשים ולא תמיד בצניעות ממש.
אינני רוצה לפרסם סרטון זה, כשהוא לא מצונזר, אם יש מישהו שיודע איך לטשטש תמונות בתוך סרטון ולאורך כל הסרטון, אשמח לשלוח לו בפרטי, כדי שיחזיר לי מצונזר ואוכל לפרסם סרטון זה.
תודה רבה. מי שיכול נא לפנות אליי בפרטי.

נבשר

משתמש ותיק
צדק צדק אמר:
יש בידי סרטון מלפני 50 שנה בזמן חטיפת המטוס שבו היו הגר"י הוטנר וחתנו יבדלחט"א הגר"י דיויד, שבסרטון מופיעים בעיקר הגר"י דיויד אך נראה גם קצת הגר"י הוטנר,
אינני רוצה לפרסם סרטון זה, כשהוא לא מצונזר, אם יש מישהו שיודע איך לטשטש תמונות בתוך סרטון ולאורך כל הסרטון, אשמח לשלוח לו בפרטי, כדי שיחזיר לי מצונזר ואוכל לפרסם סרטון זה.
מסקרן היכן השגת את זה?
אם זה פרטי כדאי גם לעשות חותמת לאורך כל הסרט.
אולי @במבי יודע?

צדק צדק

משתמש רגיל
השגתי את זה לאחר חיפוש ארוך מאד בארכיונים עתיקים, ועיקר ההעבודה זה לעבור על שעות של וידאו כדי להוציא קטעים רלוונטים קטנים ולחברם לקטע אחד.
תסלחו לי על ביטול הזמן שלי, כל אחד והתחביב שלו...

במבי

משתמש ותיק
נבשר אמר:
צדק צדק אמר:
מסקרן היכן השגת את זה?
אולי @במבי יודע?

את האמת אין לי מומחיות בדבר זה, פעם כשרציתי להוציא קטעון מסרטון כלשהו (שהעלתי לכאן.....) השתמשתי בFORMAT FACTORY אבל לטשטש בסרט עצמו מעולם לא עשיתי זאת (ואף שמסתבר שזה קל למדי) וראיתי המלצות על תוכנות לעריכת וידאו למכביר וכל תוכנה הכי פשוטה לעריכה יש בה את האפשרות הנ"ל

https://www.eyalkahan.com/post/%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%A2%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%AA-%D7%95%D7%99%D7%93%D7%90%D7%95-%D7%97%D7%99%D7%A0%D7%9D

צדק צדק

משתמש רגיל
במבי אמר:
נבשר אמר:
צדק צדק אמר:
מסקרן היכן השגת את זה?
אולי @במבי יודע?

את האמת אין לי מומחיות בדבר זה, פעם כשרציתי להוציא קטעון מסרטון כלשהו (שהעלתי לכאן.....) השתמשתי בFORMAT FACTORY אבל לטשטש בסרט עצמו מעולם לא עשיתי זאת (ואף שמסתבר שזה קל למדי) וראיתי המלצות על תוכנות לעריכת וידאו למכביר וכל תוכנה הכי פשוטה לעריכה יש בה את האפשרות הנ"ל

https://www.eyalkahan.com/post/%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%A2%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%AA-%D7%95%D7%99%D7%93%D7%90%D7%95-%D7%97%D7%99%D7%A0%D7%9D
 גם אני משתמש בתוכנות פשוטות לעריכה, ובעיקר במובי מייקר, כיון שזה בעברית, ולצערי אין בתוכנות הנ"ל את האפשרות לטשטוש חלקי של דמויות בסרט, אלא רק לטשטוש כולל של קטע בוידאו,
וגם צריך כאן טשטוש עוקב, כלומר שהטשטוש יתלבש על דמות מסויימת ותטשטש אותה כשהיא נעה בסרט. גם אם אין טשטוש עוקב אפשר לעבוד ולטשטש ידנית, אבל אין לי את זה. 
אם מישהו יפנה אותי לתוכנה "בעברית" שיכולה לטשטש אשמח מאד, גם אם היא בתשלום.
תודה

נבשר

משתמש ותיק
צדק צדק אמר:
גם אני משתמש בתוכנות פשוטות לעריכה, ובעיקר במובי מייקר, כיון שזה בעברית, ולצערי אין בתוכנות הנ"ל את האפשרות לטשטוש חלקי של דמויות בסרט, אלא רק לטשטוש כולל של קטע בוידאו,
וגם צריך כאן טשטוש עוקב, כלומר שהטשטוש יתלבש על דמות מסויימת ותטשטש אותה כשהיא נעה בסרט. גם אם אין טשטוש עוקב אפשר לעבוד ולטשטש ידנית, אבל אין לי את זה. 
אם מישהו יפנה אותי לתוכנה "בעברית" שיכולה לטשטש אשמח מאד, גם אם היא בתשלום.
תודה
אולי תנסה לשאול כאן http://forum.enativ.com/viewforum.php?f=8

חלק עליון תַחתִית