מחיקת הודעות

כל מה שקשור לצד הטכני של הפורום: הערות והארות, מידע על פונקציות נחוצות, דיווח על תקלות, רעיונות ותוספות
כללי הפורום
בכדי למנוע כפילויות נא בדקו קודם אם הנושא אותו אתם פותחים אינו מופיע כבר, ניתן להעזר בחיפוש, נושאים כפולים ימחקו לתועלת הכלל.

פותח הנושא
כבוד שמים
משתמש ותיק
מאמרים: 0
נתן תודה: 143 פעמים
קיבל תודה: 142 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

מחיקת הודעות

שליחה על ידי כבוד שמים » 03 אפריל 2016, 08:08

חשבתי להציע שכשהמנהל מוחק הודעות, שישלח את ההודעות הנמחקות לתיבת ההודעות הפרטיות בתוספת נוסח התנצלות קבוע, אולי זה יעזור לשמור על כבודם של חברי הפורום.

יאיר
משתמש ותיק
נתן תודה: 215 פעמים
קיבל תודה: 282 פעמים
יצירת קשר:

Re: מחיקת הודעות

שליחה על ידי יאיר » 03 אפריל 2016, 08:18

באם המנהל ירצה בכך,
אזי יש אפשרות לעשות זאת ע"י לחיצה על 'יצירת קשר' באותה הודעה (בצד שמאל),
לדוגמא בהודעה דלעיל, זה הלינק להודעה הפרטית (שמצטטת את ההודעה עצמה):
http://www.tora-forum.co.il/ucp.php?i=p ... ost&p=4025

סמל אישי של משתמש

מנהל ראשי
מנהל האתר
מאמרים: 6
נתן תודה: 121 פעמים
קיבל תודה: 330 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי מנהל ראשי » 03 אפריל 2016, 08:55

לא די בזה, שאנשים גורמים לי עבודה ביודעין, ע"י העלאת הודעות שאינם עניניות, או משמיצות או כל כיוצ"ב, עוד אוסיף עבודה על עבודתי לשלוח להם התנצלות, אתמהה!
אינני גנן בגן ילדים, וכל אחד שמעט שכל בקודקדו יודע היטב לפני שהוא לוחץ על 'שלח' האם התייחס בצורה ענינית לגופו של ענין או לא, אלא מאי, מדובר באנשים שקיום פורום בצורה ענינית בעל רמה גבוהה לא מדבר אליהם, בשבילם יש פורומים אחרים שם אפשר לכתוב כל מה שעולה בראש בלי לחשוב פעמיים, לא יעשה כן במקומינו, והוא רחום יכפר עון.

סמל אישי של משתמש

מנהל ראשי
מנהל האתר
יצירת קשר:

שליחה על ידי מנהל ראשי » 03 אפריל 2016, 09:00

אולם האמת, שלא נתקלתי בתרעומת כלל מאי מי מעשרות חברי הפורום, כולם אהובים כולם ברורים כולם קדושים, אדרבה להיפך, לא פעם ולא פעמיים קיבלתי חיזוק ידיים בדבר המקום הקדוש הזה.
מלבד אדם אחד... כך שאיני רואה טעם לעורר מהומה על לא מאומה.

פותח הנושא
כבוד שמים
משתמש ותיק
נתן תודה: 143 פעמים
קיבל תודה: 142 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי כבוד שמים » 03 אפריל 2016, 14:10

אני מתנצל על ההצעה.

אחד התלמידים
משתמש ותיק
נתן תודה: 104 פעמים
קיבל תודה: 431 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי אחד התלמידים » 03 אפריל 2016, 19:45

פשוט שלא צריך להתנצל על מחיקת תגובה לא ראויה, אבל לפעמים יש מקום לשלוח הודעה פרטי להסביר הענין. לא בדבר האמור להיות מובן מאליו, אבל לפעמים זה אינו כ"כ ברור ויש מקום להבהיר הכללים. לא בהכרח שזה יקח כ"כ זמן. אפשר לשמור כמה הסברים לסוגי הודעות לא ראויות להעתיק ולהדביק. בפעם שניה אפשר להוסיף התראה אם זה יחזור על עצמו.

סמל אישי של משתמש

מנהל ראשי
מנהל האתר
יצירת קשר:

שליחה על ידי מנהל ראשי » 03 אפריל 2016, 20:40

השתא דמטיא לידי אימא דבר הפשוט אצלי, ואולי אינו פשוט לאחרים:
מטרת הקמת הפורום הזה, הוא: שיהיה מקום שיח על רמה - ללא דריסת רגל לפוליטיקה, מגמתיות ודיבורים שלא לגופו של ענין, עאכו"כ השמצות בין אם אם יש להם בסיס בין אם לא.
לא יעזור ובלתי אפשרי לתת קריטוריונים לדבר זה כי תמיד כל אחד יבין ויפרש אותם בצורה אחרת.
גם אני לפני כל עריכה מחיקה או אזהרה לפעמים נאלץ לחשוב מספר פעמים כדי ללכת בין הטיפות.
גם היה פעמים שאני לא חשבתי שיש להתערב בתכנים אבל באו אלי בקשות חוזרות ונשנות שהאירוני והעירוני על הודעה כזאת או אחרת.
כמו שכתבתי, חושבני שכל אחד ששכל בראשו יכול לבדוק בעצמו האם דיבר לגופו של ענין בצורה הנ"ל, או לא. ואם כל אחד יעשה כן, יטב לו ולאחרים בזה ובבא, ויחסוך לי עבודה רבה ועגמ"נ.
גם כל אחד יכול להבין שמחיקה כזאת או אחרת אינה בכדי שח"ו לא יראו את התוכן ויחשפו אליו (מלבד המקומות שיש בזה ממש משום לשה"ר ורכילות ומכה רעהו בסתר ועוד), אלא כדי להעמיד את יסודות הפורום על מכונם במתכונת הנ"ל, ועל כן מה שייך לקחת את הדבר באופן אישי?
ב"ה אני יכול להעיד על עצמי, והיודעים ומכירים אותי יכולים להעיד עלי ג"כ, שאין לי שום אינטרס כזה או אחר או צד כלשהו בפוליטיקה כזאת או אחרת שמחמתם ארצה להטות דיון כזה או אחר, וכל מטרתי אינה אלא כמו שכתבתי, ליצור מקום שיח על רמה, ללא דריסת רגל להנ"ל.
כולי תקוה שאיני טועה במש"כ, אשמח לשמוע דעות המסכימים והחולקים, וכל הערה והארה!

יאיר
משתמש ותיק
נתן תודה: 215 פעמים
קיבל תודה: 282 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי יאיר » 04 אפריל 2016, 01:35

ואגב, מזל טוב על 100 הודעות! :)

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא
  • נושאים דומים