האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

• Thread starter 666
  • תאריך התחלה
סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

פרלמן משה

משתמש ותיק
מוגש כחומר למחשבה לכל התמימים שהלכו שולל עד היום אחרי הועדה, כולל אותו חסיד נלהב ששלח לי באישי כי הועדה היא מינוי של "מועצת גדולי התורה" וכו', בתוספת איומים שונים וצודקים, הוא יודע כי הציבור נמצא בכיס שלהם, מה עוד צריך לקרות בכדי שהפשע יחוסל?
חרפה! בלתי ייאמן!
איך זה שכל כך קשה לשנות?
עד לרגע זה לא חל שום תפנית למרות הכל!
רבותי אנחנו חיים ברוסי'ה קומוניסטית בכל ההתנהגות הציבורית, סיפור וועדת הרבנים לענייני תקשורת היא רק דוגמא לזה.

יהודי

משתמש ותיק
מרתק לראות שכולם מגבים כאן את חברת הרשע 'ימות המשיח', ובעיקר מגדפים את ועדת הרבנים.
אינני מכיר את ועדת הרבנים, אבל אני לא מכיר אישית אנשים שסובלים מהם, ואני מכיר המונים שסובלים מהחברה הנ"ל.

A

Anonymous

Guest
יהודי אמר:
מרתק לראות שכולם מגבים כאן את חברת הרשע הארורה 'ימות המשיח', ובעיקר מגדפים את ועדת הרבנים.
אינני מכיר את ועדת הרבנים, אבל אני לא מכיר אישית אנשים שסובלים מהם, ואני מכיר המונים שסובלים מהחברה הארורה הנ"ל.
יהודי לא אומר על יהודי ארור!

שאר לעמו

משתמש ותיק
יהודי אמר:
מרתק לראות שכולם מגבים כאן את חברת הרשע הארורה 'ימות המשיח', ובעיקר מגדפים את ועדת הרבנים.
אינני מכיר את ועדת הרבנים, אבל אני לא מכיר אישית אנשים שסובלים מהם, ואני מכיר המונים שסובלים מהחברה הארורה הנ"ל.
היתממות או נאיביות?

יהודי

משתמש ותיק
מה אעשה שאני לא מכיר, אני נמצא כל יום בכמה וכמה מקומות, ולבד מאיזה נרגן אחד שאמר לי זאת לפני שבועיים בערך, לא שמעתי על הענין רק פה בפורום.

משולש

משתמש ותיק
יהודי אמר:
מה אעשה שאני לא מכיר, אני נמצא כל יום בכמה וכמה מקומות, ולבד מאיזה נרגן אחד שאמר לי זאת לפני שבועיים בערך, לא שמעתי על הענין רק פה בפורום.
לשכת הרבנות הראשית לישראל הם "נרגנים"?? ראית את המכתב שהם שלחו?
האם אדם שעמל במשך שבועות לבנות מערכת טלפונית משוכללת ונחסם אחרי יומיים על כלום אמור לדעתך לשמוח ולרקוד?
האם אדם שמקבל עדכונים חשובים מקו כשר וראוי וחסמו לו את האפשרות בלי סיבה לא יתרגז?

יהודי

משתמש ותיק
משולש אמר:
יהודי אמר:
לשכת הרבנות הראשית לישראל הם "נרגנים"?? ראית את המכתב שהם שלחו?
האם אדם שעמל במשך שבועות לבנות מערכת טלפונית משוכללת ונחסם אחרי יומיים על כלום אמור לדעתך לשמוח ולרקוד?
האם אדם שמקבל עדכונים חשובים מקו כשר וראוי וחסמו לו את האפשרות בלי סיבה לא יתרגז?
אמרתי שמי התלונן הוא נרגן? אתה יודע לקרוא? כתבתי שמי שהתלונן בפניי הוא נרגן שכל ימיו בתלונות.

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חלק עליון תַחתִית