כשרות הרב זקבך (זעקבאך)

אחד התלמידים

משתמש ותיק
שמעתי לפני איזה שנים ממומחה לכשרות, שזה נחשב מהודר מאד אצל המומחים. באופן אישי הוא הרגיש שזה אינו כ"כ מהודר כמו השם שלו, אבל למעשה מסכים שזה הכשר טוב.

פעלעד

משתמש ותיק
אני שמעתי לפני כשנתיים מרבי יהושע כץ שליט"א גאב"ד מאגרוב בארה"ב ומומחה כשרות ידוע בארה"ב החסידית, שזה הכשר מצויין וניתן לסמוך עליו.
ההכשר שלו רק או בעיקר רק על יין.

פעלעד

משתמש ותיק
חלק א׳ ממעל אמר:
בשביל הסקרנות אפשר לקבל תמונה של החותמת שלו?

בבקשה
Screenshot_20190616-011306.jpg
אגב כלל הציבור החסידי בארה"ב שאני מכיר משתמשים ביינות שלו אפילו בפסח.

נערך לאחרונה על ידי מנהל:

אחד התלמידים

משתמש ותיק
פעלעד אמר:
אני שמעתי לפני כשנתיים מרבי יהושע כץ שליט"א גאב"ד מאגרוב בארה"ב ומומחה כשרות ידוע בארה"ב החסידית, שזה הכשר מצויין וניתן לסמוך עליו.
ההכשר שלו רק או בעיקר רק על יין.

יש לו גם על חומר גלם. זה הסיבר שציבור הרחב כמעט אינו מכיר ההכשר הוא, חוץ מיין אשם מהשורה אינו רואה מוצרים עם הכשר שלו.

יוסף סופר

משתמש רשום
היה לו תאונה לפני כמה שנים ששיתק אותו. היום הוא מרותק לכסא גלגלים, כך שאם משווקים ההכשר שלו אינני יודע עד כמה הוא בעצמו מעורב. דרך אגב גם שחיטת חבורה היה לו...

בר דעת

משתמש חדש
יוסף סופר אמר:
היה לו תאונה לפני כמה שנים ששיתק אותו. היום הוא מרותק לכסא גלגלים, כך שאם משווקים ההכשר שלו אינני יודע עד כמה הוא בעצמו מעורב. דרך אגב גם שחיטת חבורה היה לו...
הם אחד יודע המצב של ההכשר כעת?

הכהן

משתמש ותיק
יוסף סופר אמר:
הוא עצמו כבר ז"ל...

אברך

משתמש ותיק
בר דעת אמר:
יוסף סופר אמר:
הם אחד יודע המצב של ההכשר כעת?
נכתב בעת שבארץ ישראל היה כבר שב"ק. כנראה כת"ר בן חו"ל. האמנם?

אמת

משתמש חדש
כיום הבעלים והאחראי על ההכשר הוא בנו רבי משה מרדכי זקבך, מתגורר בק"ס, ונוסע תדיר לחו"ל, לפי הידוע לי העדה חרדית סומכים על ההכשר שלו כשצרכים חומרי גלם (באופן כללי הם משתדלים כמה שפחות לסמוך על אחרים ועם הזמן הם מפקחים על עוד ועוד דברים לבד) הוא ראש כולל בק"ס ולפני תקופה הם הוציאו לאור ספר חשוב מאוד על יין נסך בבקיאות ועיון ושמו אוצר היין https://judaicaplaza.com/products/75881868

חלק עליון תַחתִית