לקנות אוצר החכמה ???

להתעמק

משתמש רגיל
אני חדש בתחום העריכה, יש לי פרויקט השו"ת בינתיים אני מסתדר, רציתי להתייעץ האם לקנות אוצר החכמה, כרגע אין לי כסף, השאלה האם כדאי לעשות כל טצדקי כדי לקנות עכשיו במבצע, או שלא כדאי

ברית מלח

משתמש רגיל
אענה בדרך מליצה, אם פרוייקט השו"ת שברשותך חוקי, יש מה לדבר על קניית אוצר החכמה, אך אם לאו, אין טעם לשאול בכלל

שמעיה

משתמש ותיק
לדעתי, הואיל ואתה מסתדר בלי אוצה''ח, והרי מבצעים יהיו תמיד, אין להתאמץ מעבר למידה לקנות.
בפרט, שכיום יש את אוצה''ח המקוון, כאשר אתה צריך משהו בדחיפות, תמורת 20 ש''ח אתה בפנים למשך יום.
אני מניח בשנה תגיע לכמה עשרות שקלים בלבד.

ראשון לציון

משתמש ותיק
לדעתי הענייה אם אתה רוצה להתקדם בתחום העריכה התורנית מוכרח שיהיה לך אוצר החכמה. בדרך זו תוכל לחסוך זמן ולהוסיף ידע, ובסופו של דבר יהיה מוצדק גם לבקש תוספת במשכורת בשל העובדה שאתה משקיע ומוצלח.

משה סט

משתמש רגיל
תראה כמה זה עוזר לך, תברר איפה בסביבה שלך יש בהמ"ד עם אוצה"ח. ותראה כמה זה ב א מ ת עוזר לך.

בנציון

משתמש ותיק
מהנסיון שלי זה עוזר המון. אבל כמובן זה תלוי בסגנון העריכה וכו', אולי תוכל לפרט קצת מהו סגנון העריכה שלך.

להתעמק

משתמש רגיל
פותח הנושא
בנציון אמר:
מהנסיון שלי זה עוזר המון. אבל כמובן זה תלוי בסגנון העריכה וכו', אולי תוכל לפרט קצת מהו סגנון העריכה שלך
ביקורת.

יהודי

משתמש ותיק
זה מאוד עוזר ומקצר זמן במקומות שיש היקף.
במקומות שהנכתב אינו כ"כ בהיקף, לרוב די בפרויקט השו"ת.

חלק א׳ ממעל

משתמש ותיק
שמעיה אמר:
לדעתי, הואיל ואתה מסתדר בלי אוצה''ח, והרי מבצעים יהיו תמיד, אין להתאמץ מעבר למידה לקנות.
בפרט, שכיום יש את אוצה''ח המקוון, כאשר אתה צריך משהו בדחיפות, תמורת 20 ש''ח אתה בפנים למשך יום.

מבצע 50% כמו שיש עכשיו לא יהי׳

שמעיה

משתמש ותיק
חלק א׳ ממעל אמר:
שמעיה אמר:

מבצע 50% כמו שיש עכשיו לא יהי׳

אין שום סיבה שלא יהיה.
ככל שהשנים נוקפות, יש להם יותר ויותר סיבות להוזיל את המחיר בלבושים כאלו ואחרים.
את הכסף כבר עשו, את הלקוחות הכבדים שקונים בשבע וחצי אלף ש''ח הם כבר מיצו, ולא נשארו כי אם עורכים חסרי ממון.
הרי ראינו איך האריכו את המבצע, משל היה מצ'ינג...

יהודי

משתמש ותיק
זה לא מדויק, למעשה חוץ משבוע הספר וכל מיני קבוצות המתגבשות לקניה משותפת הם לא מורידים את המחיר.

אחד התלמידים

משתמש ותיק
ברור שהמגמה הוא להוריד המחיר. הם לא יעשו זה באופן רשמי, אולי משום שזה יוקרתי יותר להיות יקר. אבל האם עושים קונצים ליתן אפשרות לקנות את זה במחיר מוזל, או מבצע שבועת הספר או קבוצת רכישה, ויתכן בעתיד יהיה קונים. הם כבר הוציאו הוצאות הפתוח עם רווחים גדולים, וא"א להמשיך למכור הרבה בלי הורדת המחיר. הם מרוויחים גם מעכדונים, ועדיף להם להרחיב ציבור הקונים כדי להרוויח עליהם בעתיד. וגם יש להם תחרות מאוצרות התורה. אמנם באוצרות התורה עובדים בעצלתיים ביחס לאוצר החכמה, אבל בכל זאת הם ממשיכים לעדכן, וזה יותר זול, גם ביחס להתמורה עבור הכסף.
אבל מסתבר שבשנים הקרובים ממש, הם לא יחזרו על מבצע הזה. הם גם צריכים לשמור על האמינות כשאומרים שהמבצע לא יחזור.

שמעיה

משתמש ותיק
יהודי אמר:
זה לא מדויק, למעשה חוץ משבוע הספר וכל מיני קבוצות המתגבשות לקניה משותפת הם לא מורידים את המחיר.

אכן. הקבוצות כמובן מתגבשות על ידיהם. וכפי שהטיב הבא אחריך לתאר.

עפר ואפר

משתמש ותיק

דוידי חיים

משתמש רגיל
שווה מאד מי שכותב ועורך ספרים לקנות את כל המאגרים להשקיע ללמוד אותם
ללמוד את הסדרים שלך בש"ס ופוסקים מתוך ספרים ולסדר את החידושים עם מחשב
ובפרט מי שעוסק בעריכת ספרים הדרת ספרים כתיבת קונטרסים וספרים מאמרים ועלונים

שאר לעמו

משתמש ותיק
אמונת אומן אמר:
כדאי לקחת בחשבון שמי שנכנס למקוון תמורת עשרים ש''ח יש לפניו את כל החומר, אך מי שרוכש עכשיו, תוך שנה שתיים הוא בגירסא ישנה...

זה לא נכון כ"כ, משום שהעידכונים אינם קריטיים.. גם מי שיש לו מהדורה מלפני 5 שנים מסודר די והותר.

חלק עליון תַחתִית