סקר על יעילות המערכת

האם הרגשת חיזוק ועליה בתורה וברוחניות מאז שהתחלת להשתמש בפורום הזה

• מאוד הועיל לי

קולות: 18 31.0%
  • הועיל במידה מסוימת

קולות: 23 39.7%
  • לא הועיל

קולות: 11 19.0%
  • פורום גרוע

קולות: 0 0.0%
  • אין לי דעה

קולות: 6 10.3%

• סה"כ בוחרים
    58
סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

השגחה פרטית

משתמש רגיל
אשמח לראות את תגובות הקהל היקר אשמח אם יהיה אנשים שישתפו אותנו אף בתגובות ולא רק בעניה על הסקר

ה' רועי

משתמש רגיל
כן, מאוד.
לצערי הסביבה בה אני נמצא אנשים לא כ"כ יר"ש, ופה סוף סוף יש לי מקום לדון בדברי תורה ובמה לפרסם חידושים על הפ"ש.
הפורום הזה עשה לי רק טוב. עלו והצליחו!

השגחה פרטית

משתמש רגיל
פותח הנושא
מה יכלתי עוד לשאול?
כתבו לי ואני אערוך את הסקר (אם זה אפשרי)
כמו"כ אצא בקריאה של חיבה להמונים הקוראים את דברי כעת צאו והשפעו צאו והצביעו כל קול קובע

יאיר

משתמש ותיק
גאון הדור אמר:
מה יכלתי עוד לשאול?
כמו"כ אצא בקריאה של חיבה להמונים הקוראים את דברי כעת צאו והשפעו צאו והצביעו כל קול קובע
קובע מה?...

BB1234

משתמש חדש
גאון הדור אמר:
מה יכלתי עוד לשאול?
מאוד הועיל לי
הועיל במידה מסוימת
לא הועיל
פורום גרוע
אין לי דעה
אפשר להוסיף בסקר עד 10 אפשרויות

אריך

משתמש ותיק
ארזי ביתר אמר:
יצויין, כי לצערנו הרב, פורום זה עדיין ישנוני למדי. נקווה לימים עירניים ופעילים יותר.

גם אני אזוב הקיר מצטרף לדברי הארז. ולא מבין כ"כ מה הסיבה? וכי הנושאים לא מעניינים? או אין מה לומר?

אולי סתם לא פותחים את המחשב כי עסוקים בדברים יותר טובים. אם התירוץ הזה נכון, אז נחה דעתי. אבל אם לא, אז כאן המקום לעורר את הציבור של החכמים דפה, לתת דחיפה של ממש, ולהיות פעילים. אני הקטן משתדל אבל קשה להיות קול קורא במדבר.

יונה בן יעקב

משתמש ותיק
אענה גם אנכי את חלקי, באשר הרבה מן החברים שליט"א עומדים היכן שהוא בסוגיות הש"ס או עכ"פ בענין מן הענינים, היה אפשר לנצל את הבמה החשובה הזאת ליצירת קשר בין הציבור להרחבת הדיבור באותו ענין שבו עוסקים ולא רק דו שיח בשאלות המתעוררות מפה ומשם, ואקווה שהובנו דבריי.
איך שלא יהיה אין ספק שהאינטלגנציה האישית מתרחבת עם כל יום במחיצת הפורום הזה, ועל כך תודה לכווולם.

השגחה פרטית

משתמש רגיל
פותח הנושא
אני חושב שהבעיה היא שאין מספיק מגיבים וכן ראוי להביא את הבשורה אל ההמונים ולהפיץ את הפורום הזה

ה' רועי

משתמש רגיל
אולי כדאי שכל הפורום ייקבע לעצמו לימוד אחיד באופן יומי כך שכל אחד יילמד את הלימוד היומי ונדון עליו בפורום?
או שבועי, או בכלל. זה נראה לי רעיון די נחמד.

ארזי ביתר

משתמש רגיל
ה' רועי אמר:
אולי כדאי שכל הפורום ייקבע לעצמו לימוד אחיד באופן יומי כך שכל אחד יילמד את הלימוד היומי ונדון עליו בפורום?
כמדומני, שכבר לפני שנים רבות, קבע רבי מאיר שפירא לימוד אחיד באופן יומי. לא ראיתי שפורום הדף היומי כאן, פורה במיוחד.

יונה בן יעקב

משתמש ותיק
גאון הדור אמר:
אני חושב שהבעיה היא שאין מספיק מגיבים וכן ראוי להביא את הבשורה אל ההמונים ולהפיץ את הפורום הזה

אם תעקוב אחר מספר הצפיות לעומת מספר התגובות, תראה שאין פורפורציה בכלל. מה שמלמד אותנו על שקט תעשייתי במידת מה, תוך כדי הנאה לצפות בויכוח בין הלומדים התורנים...

השגחה פרטית

משתמש רגיל
פותח הנושא
יתכן שכשאורחים מבחוץ מסתכלים על האשכולות השונים זה מוסיף אותם לכמות הצפיות ולהם אין אופציה להגיב

שאול

משתמש רגיל
ארזי ביתר אמר:
ה' רועי אמר:
כמדומני, שכבר לפני שנים רבות, קבע רבי מאיר שפירא לימוד אחיד באופן יומי. לא ראיתי שפורום הדף היומי כאן, פורה במיוחד.
אכן, כי לא כל (אם בכלל...) המשתמשים לומדים את הדה"י, אך אם יהיה לימוד כל-שהו משותף אולי יגרום להרחבת הפורום והשפעתו

ה' רועי

משתמש רגיל
זה מה שהתכוונתי.
לא כולם לומדים או בכלל מסוגלים ללמוד את הדה"י, ולכן הצעתי שנקבע לימוד יומי או שבועי לפורום, משהו שנוכל ללמוד יחד.

ארזי ביתר

משתמש רגיל
הפורומים התורניים שאני מכיר, תוססים ופעילים מאוד, בלי לקבוע לימודים יומיים או שבועיים מיוחדים. הבעיה העיקרית כאן, היא מיעוט החברים בפורום.

אריך

משתמש ותיק
מנין אמר:
הבעיה העיקרית היא שהפורום עדיין חדש. סבלנות!

נכון.
אם הרבנים דפה רוצים לחזק את הפורום, עליהם להשתתף כמה שיותר, ולפתוח נושאים מעניינים.

שמח בחלקו

משתמש חדש
להפיץ את הבשורה בכל שדרות היהדות החרדית
כשבועיים לאחר שנפתח הסקר ולא ראיתי שהתוספו אנשים רבים לפורמנו החביב אע"פ שהיה נראה באשכול זה שאנשים הבינו שאי הצלחתו של פורום זה הוא דווקא בגלל אי הידיעה בציבור על הפורום הזה ולאחר שכך הוחלט באשכול זה פה אחד היה לי ברור (וכפי שאני עשיתי) שכל אחד ואחד שנמצא פה ישלח הודעה לכל רשימת התפוצה שלו עם עדכון שקיים פורום זה ע"מ לבסס ולחזק את הפורום שלנו
ובזה אצא בקריאה של חיבה אל נא אחי תרעו הפיצו את הבשורה אל העם היושב בציון
להגדיל תורה ולהאדירה

השגחה פרטית

משתמש רגיל
פותח הנושא
כיהודה ועוד לקרא אצטרף לקריאתו של ידידנו השמח בחלקו הי"ו וכל מי שיכול להביא חברים נוספים לפורום יבורך ממקור הברכות

מוטי

משתמש ותיק
מישהו כאן יכול לעזור לי עם איזה ניסוח למייל שאני ישלח לרשימת תפוצה שלי?

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
הפורום פורסם בשעתו בפורומים "פרוג" "נתיב" ו"נטפרי"
מי שיכול להעלות שם שוב את הנושא, או להקפיץ את האשכולות הקיימים, תבוא עליו ברכה
הנסיון הוכיח שהפרסום בפורומים הנ"ל גרר אחריו משתמשים רבים
כמו"כ אם מישהו יודע על פורומים נוספים וכיוצ"ב שניתן לפרסם שם ודאי יועיל מאד

השגחה פרטית

משתמש רגיל
פותח הנושא
פורום אוצה"ח (אם זה אפשרי זה י וביל לפרסום ענק
כמו"כ אם תוכל לשלוח לי קישור לפורום של נטפרי
תודה

השגחה פרטית

משתמש רגיל
פותח הנושא
מוטי אמר:
מישהו כאן יכול לעזור לי עם איזה ניסוח למייל שאני ישלח לרשימת תפוצה שלי?
זו הודעה שקיבלתי לפני שבועיים מה פורום אולי זה יוכל לעזור לך

ההודעה הבאה נשלחה אליך על־ידי המנהל הראשי של "פורום לתורה". אם הודעה זו
הינה דואר-זבל, מכילה חומר פוגע או הערות אחרות השנויות במחלוקת, צור קשר עם
המנהל הראשי של המערכת בכתובת הבאה:

http://tora-forum.co.il/memberlist.php?mode=contactadmin

כלול את הודעת הדוא"ל המלאה (כולל הכותרת).

ההודעה שנשלחה אליך היא:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

חבר "פורום לתורה" יקר, שלום וברכה!

משנכנס אדר מרבים בשמחה - וכי מה שמחה יש לו לאדם אלא בדברי תורה בלבד!

אחרי מעט יותר מחודש, עם 132 משתמשים, 261 נושאים, 1520 הודעות, כן ירבו

אשמח לקבל ממך רעיונות, איך באפשרותינו להרחיב ולהפרות את פעילות הפורום -
רעיונות שיגרמו למשתמשים ולאורחים להגביר את פעילותם, מקומות שבהם ניתן לפרסם
את הפורום, וכל כיוצ"ב

הפץ את הבשורה והרבה את ספסלי בית המדרש!

שמח בחלקו

משתמש חדש
חשבתי על רעיון מהפכני
אולי כדאי שכל המשתמשים פה בפורום יכתבו כשהם משתמשים בפורמים אחרים את הפורום פה כמקור לדברים כלומר שכל מה שיכתבו הם יכתבו ובפורום לתורה נכתב וכו'
דבר שודאי יביא את ההמונים לבדוק ולברר מהו אותו פורום שבו כתוב הכל וזה יכניס אותם אוטמטית לענין
בברכה ובצפיה לישעות השם

אריך

משתמש ותיק
לכל הרבנים דפה. מי שבאמת רוצה לתרום להתפתחות ביהמ"ד הזה, פשוט ישקיע מחשבה ויכניס שאלות חדשות ויפות, ויגיב על הקודמות, וכך יקבל המקום נפח וגם נפיחת נשמה.

ה' רועי

משתמש רגיל
הבעיה היא שישנם הרבה אנשים שלא נרשמים אל הפורום אלא רק צופים, ובכל שעה ושעה אני רואה שישנם יותר אורחים מאשר משתמשים רשומים.
אם הייתה דרך למשוך אנשים להירשם, אבל כמובן אין משהו מיוחד להציע לנרשמים חוץ מאפשרות להגיב, כך שאיני רואה מה יש לעשות בעניין.

מבקש

משתמש רגיל
ואני לא הבנתי למה מי שלא רשום לא יכול להגיב, ודאי עדיף שירשמו, אך למה חייבים?

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חלק עליון תַחתִית