פלאפון כשר מחיר היושר

יעקב שלם

משתמש ותיק
יישר כח ל @דורדיא על פתיחת האשכול של בורות לילית

מטריד אותי זמן רב אשמח לתגובות עניניות
למה פלאפון c2 עולה 150 ש"ח וכשר עולה פי 5

גילוי נאות עבדכם הנאמן מחזיק פלאפון כשר מוחתם מקורי..

אמונת אומן

משתמש ותיק
ראוי לציין ש150 ש"ח הוא מחיר לטלפון מחודש שמיובא באופן פיראטי. אין להשיג c2 חדש.
אינני מצדיק את הנושא הכאוב בכללותו, אבל ראוי להציג את הנתונים הרלוונטיים בשקיפות. 

yosf

משתמש ותיק
שאר לעמו אמר:
באמת לא מובן...........
באמת לא מובן????????
מובן מאוד... וד"ל.
מה שלא מובן זה השתיקה של הציבור ופרנסיו לנוכח גזלת הרש ושליטת הציבור ע"י אנשי דלא מעלי המשתמשים בנו ועושים קופה ע"ח אברכים ת"ח ועניים.

שניאור

משתמש ותיק
yosf אמר:
מה שלא מובן זה השתיקה של הציבור ופרנסיו לנוכח גזלת הרש ושליטת הציבור ע"י אנשי דלא מעלי המשתמשים בנו ועושים קופה ע"ח אברכים ת"ח ועניים.
גם זה מובן מאוד, וכי מה אתה רוצה שנעשה נפרוץ את החומות העיקר ש... לא יעשה קופה גזולה על חשבונינו?
האם אתה יודע שיש כמה עסקנים יקרים מכמה וכמה קהילות שכבר יושבים על מדוכה זו ושכמותה תקופה ארוכה מאוד, ועדיין לא מצאו פתרון משביע רצון שלא יפרוץ את הגדרים שרבותינו בנו בעמל?

yosf

משתמש ותיק
ח"ו לא לזאת הייתה כוונתי
ואומר רק זאת: מנסיוני בדבר הנז' שכבר התבקשתי לסייע בו הרבה, ברור לי וכבר הביאו כמה פתרונות נכונים, אבל צריך שהציבור [של אותם עסקנים שהמהלך יתייחס כנגדם] ופרנסיו [של ציבורים גדולים שיש להם אינטרסים גדולים להשתיק ולהמשיך את המצב הקיים] יראו להנהגה כי חובה לשנות, ולא ח"ו שאנו נשנה אלא שההנהגה תשנה.
אבל ברור לך כמה מלחמות היה רק על המכתב הראשון לציבור שהיה צריך לצאת ולהתפרסם... מי בראש???? ומי לעולם לא???? וכו' וכו'
אני אישית, והרבנים ששלחוני, ועוד הרבה אנשים טובים בדרך, התייאשנו.

יעקב שלם

משתמש ותיק
פותח הנושא
שניאור אמר:
yosf אמר:
גם זה מובן מאוד, וכי מה אתה רוצה שנעשה נפרוץ את החומות העיקר ש... לא יעשה קופה גזולה על חשבונינו?
האם אתה יודע שיש כמה עסקנים יקרים מכמה וכמה קהילות שכבר יושבים על מדוכה זו ושכמותה תקופה ארוכה מאוד, ועדיין לא מצאו פתרון משביע רצון שלא יפרוץ את הגדרים שרבותינו בנו בעמל?

מה כוונתך עסקנים וקהילות  זה רציני?????.

שניאור

משתמש ותיק
יעקב שלם אמר:
מה כוונתך עסקנים וקהילות  זה רציני?????.
אתה רוצה שאפרט לך את שמות העסקנים והקהילות ובכך להרוס את כל המהלך שהם מנסים כבר תקופה ארוכה לבנות?!
רק זאת אומר לך שהם ניסו ועדיין מנסים להשאיר את המושג שיש רק ועדת רבנים אחת ולהוציא מהוועדה את כל המושחתים שהשתלטו עליה ולהחזיר את הכוח לידי הרבנים.

נר ישראל

משתמש רשום
אין מה לעשות בנידון (אלא אם כן אחד מידידי הפורום הוא בעל השפעה וכוח אבל בנתיים אין מה לעשות )אבל הייתי ממליץ שניתן היום לקנות C-2 מחודש ,ולהוריד את כל הדברים המיותרים (כדוגמת יישומים תמונות וכדו')וכן לפרוץ את הסים הכשר בכדי שלא יחסם כשמכניסים אותו לפלאפון, (שהוא דבר שצריך לעשות באופן חד פעמי), והנה יש לנו פלאפון כשר (עם חותמת מזויפת), אגב אורחא .. לאחרונה ראיתי פירסומים של וועדת העסקנים לעניני תקשורת על חותמות מזוייפות שיש על פלאפונים... ונפשי בשאלתי אם הטלפון כשר אז למה לא ??מה זה חותמת עיסקית??ששיכת רק להם?

אמונת אומן

משתמש ותיק
נר ישראל אמר:
אין מה לעשות בנידון (אלא אם כן אחד מידידי הפורום הוא בעל השפעה וכוח אבל בנתיים אין מה לעשות )אבל הייתי ממליץ שניתן היום לקנות C-2 מחודש ,ולהוריד את כל הדברים המיותרים (כדוגמת יישומים תמונות וכדו')וכן לפרוץ את הסים הכשר בכדי שלא יחסם כשמכניסים אותו לפלאפון, (שהוא דבר שצריך לעשות באופן חד פעמי), והנה יש לנו פלאפון כשר (עם חותמת מזויפת), אגב אורחא .. לאחרונה ראיתי פירסומים של וועדת העסקנים לעניני תקשורת על חותמות מזוייפות שיש על פלאפונים... ונפשי בשאלתי אם הטלפון כשר אז למה לא ??מה זה חותמת עיסקית??ששיכת רק להם?
כמה תמימות נפלאה יש בך... 
דרך אגב, זה כיום בלתי אפשרי לביצוע ברוב חברות הסלולר. 

חייםחיים

משתמש חדש
נר ישראל אמר:
אני לא רוצה שהבנים שלי יחליטו לבד מה כשר ומה לא לכן גם אתה צודק וזה אותו דבר אני מלמד את ילדי שפלאפון צריך הכשר. ואם אני יקנה עם הכשר מזויף גם ילדי יעשו אותו דבר ואת זה אני לא רוצה בשום אופן.

יהודי

משתמש ותיק
כמו שאמר פעם מי שאמר על שלושה דברים העולם עומד על הקנאה התאווה והכבוד, לולי שלושתם לא יודע כמה היו מוסדות חינוך ישיבות וארגוני חסד וצדקה וכו'.

אוהב אמת

משתמש ותיק
הפתרון הוא פשוט שכל סוחר יוכל לייבא פלאפונים ולשלם סכום סמלי על הכשרות
ולא כמו המצב המעוות שרק עסקני הועדה יכולים לייבא פלאפונים ומהבלעדיות הם מרוויחים הרבה
וכמו כל מוצר שכל אחד יכול לייבא וכשיש תחרות יורדים המחירים
גילוי נאות: לפני כמה שנים היה לי c2מוכשר עם חותמת מזויפת, ולאחר שהרב שלי אמר שאסור גם פלאפון מוכשר קניתי עם חותמת מקורית

סתם

משתמש רגיל
מעניין אותי מאוד לדעת, האם מישהו יודע במדויק!!, ושוב, במדויק!!!, מי הוא זה ואיזהו, אותו הגביר אדיר -מעסקני היהדות החרדית - שעושה את כל הכסף הכבד הזה?? אלא מאי יש כאן משהו שאתם לא יודעים. ולכן זאת תלונתי - למה צריך תמיד לצעוק?? תבררו ואח"כ תתלוננו.

יעקב שלם

משתמש ותיק
פותח הנושא
סתם אמר:
מעניין אותי מאוד לדעת, האם מישהו יודע במדויק!!, ושוב, במדויק!!!, מי הוא זה ואיזהו, אותו הגביר אדיר -מעסקני היהדות החרדית - שעושה את כל הכסף הכבד הזה?? אלא מאי יש כאן משהו שאתם לא יודעים. ולכן זאת תלונתי - למה צריך תמיד לצעוק?? תבררו ואח"כ תתלוננו.

למה c2 עולה פרוץ 100 ש"ח
וכשר 700
איך אפשר לא לצעוק "סתם"

סתם

משתמש רגיל
יעקב שלם אמר:
סתם אמר:

למה c2 עולה פרוץ 100 ש"ח
וכשר 700
איך אפשר לא לצעוק "סתם"
שוב, תגיד לי מי עושה עלינו קופה. זה יותר נראה לי מטענות סרק נגד הרבנים.

שניאור

משתמש ותיק
סתם אמר:
כאילו מה אתה רוצה את הלשון הרע שלם עם שמות, או שאתה רוצה לתקן את העולם וע"י שתדע מי בדיוק הגנב פה תוכל ללמד אותו לעבוד על המדות שלו?
לך תברר אצל כל אדם ברחוב מי מנהל את ועדת הרבנים.

יעקב שלם

משתמש ותיק
פותח הנושא
היום נודע לו שאתו סיפור חוזר ע"ע גם בנושא המוגנים

הכשר קרלין עולה 30 ש"ח לחודש

והכשר ועדת אני לא יודע מי יותר מפי 2 לחודש

סתם

משתמש רגיל
שניאור אמר:
סתם אמר:
כאילו מה אתה רוצה את הלשון הרע שלם עם שמות, או שאתה רוצה לתקן את העולם וע"י שתדע מי בדיוק הגנב פה תוכל ללמד אותו לעבוד על המדות שלו?
לך תברר אצל כל אדם ברחוב מי מנהל את ועדת הרבנים.

האם הוא באמת התעשר מזה? או ש-כוונתי היתה, שכנראה היתה רק חברה אחת (עכ"פ מכל חברה, זכיין אחד) שהסכימה להכשיר את הפלאפונים, ולכן קיבלה בלעדיות, ועושה מזה כסף. ומי אומר שהעסקנים מתעשרים על חשבוננו.

יהודי

משתמש ותיק
יעקב שלם אמר:
היום נודע לו שאתו סיפור חוזר ע"ע גם בנושא המוגנים

הכשר קרלין עולה 30 ש"ח לחודש

והכשר ועדת אני לא יודע מי יותר מפי 2 לחודש
בקרלין התירו בעבר שימוש באינטרנט רימון.

• תודה
Reactions: zxc

יהודי

משתמש ותיק
כל הכבוד לרב @zxc על הכתיבה העדינה.
הרב @יעקב שלם, אני לא טענתי כלום, רק כתבתי שמי שאצלו רימון זה לכתחילה, ודאי שא"א לסמוך על הכשר שנותן. כמו שא"א לסמוך בשמיטה על רב שמיקל למעשה בהיתר מכירה.

שניאור

משתמש ותיק
סתם אמר:
האם הוא באמת התעשר מזה? או ש-כוונתי היתה, שכנראה היתה רק חברה אחת (עכ"פ מכל חברה, זכיין אחד) שהסכימה להכשיר את הפלאפונים, ולכן קיבלה בלעדיות, ועושה מזה כסף. ומי אומר שהעסקנים מתעשרים על חשבוננו.
בדקתי את הענין יסודי, והסיפור הוא לא כפי שאתה מתאר אותו וד"ל.

סתם

משתמש רגיל
שניאור אמר:
סתם אמר:
בדקתי את הענין יסודי, והסיפור הוא לא כפי שאתה מתאר אותו וד"ל.

אולי תפרט קצת את מה שכן אפשר לפרסם? תודה.

שניאור

משתמש ותיק
סתם אמר:
אני יודע על מישהו שכבר היה לו זכיון מטעם הועדה להביא מכשירים, ופתאום הפסיקו להכשיר לו את המכשירים כי הוא התחיל להביא מכשירים טובים במחירים שפויים, ואמרו לו אתה תשבור את השוק עם מחירים כאלו.
זה רק דוגמא ודבר שלא כ"כ נורא לפרסם.

סתם

משתמש רגיל
שניאור אמר:
סתם אמר:
אני יודע על מישהו שכבר היה לו זכיון מטעם הועדה להביא מכשירים, ופתאום הפסיקו להכשיר לו את המכשירים כי הוא התחיל להביא מכשירים טובים במחירים שפויים, ואמרו לו אתה תשבור את השוק עם מחירים כאלו.
זה רק דוגמא ודבר שלא כ"כ נורא לפרסם.

למה שאאמין לך ולא לרבנים?

שניאור

משתמש ותיק
[
סתם אמר:
למה שאאמין לך ולא לרבנים?
אף אחד לא ביקש ממך להאמין, אבל לברר בעצמך אתה הרי לא רוצה, ולהאמין לאחרים גם לא, אז מה אתה כן רוצה?
אם אתה רוצה סתם להמשיך ולהאמין שהכל בסדר אין לי שום בעיה עם זה [ותאמין לי שגם אני הייתי רוצה להאמין כך], אבל אל תטיף מוסר לאחרים שלא מאמינים כך.

חלק עליון תַחתִית