הצינטוקים וההטרדות מחברת "ימות המשיח" - האם מותר להגיש נגדם תביעה בבית משפט?

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

אשדוד

משתמש רגיל
קרה לכם לאחרונה שבאמצע דבר חשוב פתאום מתקשר הטלפון, וגיליתם שזהו צינטוק מרגיז?
קרה לכם לאחרונה שקיבלתם צלצול ב-1 בלילה מאת הקו...?

ובכן, מאחורי רובם המכריע של ההצקות / הצינטוקים / ההתרמות, מאחורי השמות למיניהם, עומדת חברת "ימות המשיח".

האם עפ"י הלכה מותר לתבוע אותם בבית משפט, על כל הנזקים וההפרעות שהם גורמים?

שאר לעמו

משתמש ותיק
https://tora-forum.co.il/viewtopic.php?f=51&t=4173&p=49595#p49575
וכן, לפי החוק אפשר לתבוע את השולח, אך לא את החברה שבס"ה מספקת את הפלטפורמה הטכנית לשליחת שיחות/מסרונים וכיו"ב.
ולפי ד"ת הנראה שמותר, כי בכה"ג עביד איני דינא לנפשיה.

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
יש לפעמים הגרלות או מכירות סיניות וכדומה שכשאני רואה את הפרסומת אני חושב שאני רוצה לתרום
אבל ברגע שאני מקבל מהם הקלטה קולית עם בקשה לתרום
זה גורם לא לתרום אפי' אם רציתי והחלטתי לתרום מלכתחילה...
לא תורם למציקים!!!

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
שאר לעמו אמר:
וכן, לפי החוק אפשר לתבוע את השולח, אך לא את החברה שבס"ה מספקת את הפלטפורמה הטכנית לשליחת שיחות/מסרונים וכיו"ב.
ולפי ד"ת מותר מסתמא כי אינם צייתי דינא, ומזיקים.

חברת ימות המשיח נותנת להם את רשימות הטלפונים,
וגם הם נותנים להם את האתר, ואת המערכת הטלפונית.

הנסיונות הרבים להתנתק מרשימות התפוצה שלהם - זה בלתי אפשרי כמעט.

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
כאשר יש טענות על חברת ימות המשיח, שללא רשות הם מעבירים ללקחותיהם את מספר הטלפון שלי,
ומטרידים אותנו דרך הפלטפורמות שלהם,
הם מתחמקים בתואנת שוא שזה "לא קשור אלינו".

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
אני סקרן מטבעי וכשאני רואה מישהו מתקשר אלי אני לפעמים יכול לעשות מאמץ גדול כדי להגיע לטלפון ולהרים...
וכמה זה מרגיז שכשרואים שבסוף זה הודעה טפשית....
מי נתן להם רשות לשלוח לי הודעה בצורה כזאת???
זה הפרעה בוטה לפרטיות!!!
בגלל זה אני אומר להעביר למנהל שזה חוצפה לשלוח לי הודעה קולית בלי שביקשתי....

או אמא שרצה באמצע אמבטיה לילד, או סוגרת את הברז באמצע שטיפת כלים, ומנגבת את הידיים, או רצה באמצע אידוי בצל ועד שהיא חוזרת זה כבר שרוף, רק בשביל לשמוע "שלום" מתכתי של קריין - זה טראומתי!!

סיפור אמיתי ועצוב:
חבר, ששיכל את בנו בגיל שנתיים וחצי (ל"ע), סיפר בכאב, שביום שבו הוא היה אמור לחגוג את הבר מצווה שלו, קיבל לא מעט טלפונים מארגונים שונים.
הקו התורן פנה אליו בהתרגשות ובשמחה: "שלום, אתם חוגגים היום בר מצווה לבן וכו'..."
החבר הכאוב ענה: "לא. לא כל מי שנולד זוכה להגיע ליום הבר מצווה שלו"
כמה עגמת נפש נוספה להם ביום הקשה הזה.

שאר לעמו

משתמש ותיק
יש כמה חברות. דוקא ימות המשיח אתה יכול לבטל לחלוטין. בחברות אחרות לא.
אינני בטוח שהחברות נותנו את מספרי הטלפונים. לא מכיר. ואם כן אז מה? מה זה שונה מכל חברה שאוספת מספרים. תכל'ס השולח הוא המזיק.
ואכן לדעתי מותר לעשות בהם דין לנפשיה, וזה תיקון העולם.

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
שאר לעמו אמר:
יש כמה חברות. דוקא ימות המשיח אתה יכול לבטל לחלוטין. בחברות אחרות לא.
אינני בטוח שהחברות נותנו את מספרי הטלפונים. לא מכיר. ואם כן אז מה? מה זה שונה מכל חברה שאוספת מספרים. תכל'ס השולח הוא המזיק.
המזיק הוא חברת ימות המשיח. הם השולחים האמיתיים.
הם נותנים את רשימת הטלפונים. והם נותנים ומסדרים הכל.
מאז שחברה זו באה לעולם - אנשים מוטרדים ע"י הצינטוקים שלהם.
אנשים מעוררים ב-3 לפנות בוקר לשמע קולו של הקריין שלהם.

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
שאר לעמו אמר:
ואכן לדעתי מותר לעשות בהם דין לנפשיה, וזה תיקון העולם.
אז מותר לתבוע את חברת ימות המשיח?

אם אכן מותר, אז בואו נארגן תביעה יצוגית נגדם, על סך מאות אלפי ש"ח.

כותר

משתמש ותיק
הפתרון הוא פשוט להתקשר לימות המשיח 077-3137770 בשלוחה 6 לבטל את הצינטוקים.
אני עשיתי את זה, וכמעט ולא קיבלתי צינטוקים באותה תקופה, כי רוב הצינטוקים של קווי נייעס זה מהם. (יש התרמות של ארגונים וכדומה, שיש צלצולים עד שאתה מרים כמו בשיחה רגילה ואינך צריך להשיב שיחה, זה שיחות בתשלום ואין לזה קשר).

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
אז למה גם אחרי פעולה זו עדיין מתקבלים צינטוקים?

666

משתמש חדש
בהסכם "ימות" הם מתנים עם פותחי הקו שלא ישלחו צינטוקים למספרים שלא הסכימו מקודם לקבלם ואולי כדאי להודיע להם על קוים שמפריעים ההסכם. ואגב כל צינטוק עולה 30 אגרות וימות לא ישלם על זה בעצמם.

davd

משתמש חדש
מאז שימות המשיח הוקמה, התרבתה התורה באופן מפליא ומדהים, אלפי שעות תורה, ושיעורי תורה.

מאז שימות המשיח הוקמה, התרבתה החסד, חלוקות המזון, מכירות מוזלות.

מאז שימות המשיח הוקמה, נעשה מהפך אצל האנשים שלא רוצים אינטרנט, לדוגמה מידע תחבורה ציבורית, שערי מט"ח, אזעקות צבע אדום, ועוד.

מאז שימות המשיח הוקמה, התרבתה האחדות במשפחות, (מבלי לצרוך את הוואספ של הסמארטפון).

אני אישית בונה לאנשים מערכות על הפלטפורמות הטכנולוגיות של ימות המשיח, וזה ממש מפליא לגלות עד כמה הצילו אותנו המערכות האלו.

---

לגבי נושא הצינטוקים וההטרדות
אז קודם כל יש לדעת שלא כל המערכות הם של ימות המשיח, ויש הרבה קווים שנמצאים בחברות אחרות שמטרידים את הציבור.
(בדרך אגב, יש לי קרוב משפחה, שתבע את ימות המשיח על צינטוקים, ובמהלך הדיונים הופתע לגלות שלא תבע את האדם הנכון....)
חוץ מזה בדרך כלל ניתן להסיר את עצמם מרשימת התפוצה, ואם זה לא אפשרי, אז ניתן להתקשר לימות המשיח 0773137770 שלוחה 6/2, ולבקש להתנתק מקו מסוים שמטריד אותך, או לחילופין לפנות לשירות הלקוחות לבקשת הסרה מכלל הקווים (בדרך כלל הם דורשים הוכחה שאתם הבעלים של הקו המבקש הסרה (חשבונית, או משהו כזה), אבל אם מתעקשים איתם ומביאים את כל ההוכחות וכו', הם חוסמים אותכם, אני אישית שלחתי כמה אנשים לעשות את זה, וב"ה הם נפטרו מחלק מהצינטוקים).
לאלו שטוענים שעשו את זה ועדיין מקבלים צינטוקים, אז כנראה שהם מקבלים צינטוקים מקווים של חברות אחרות (שאגב לא נותנות את האפשרות של ההסרה, כי רק ימות המשיח התאימו את עמצם באופן כ"כ מפליא לציבור שלנו).

לגבי הנושא שנטען כאן שימות המשיח נותנות רשימות תפוצה.
מעניין אותי לשמוע את זה, כי אני אישית רציתי לפרסם על קו מסוים (הלכתי, ולא קו נייעס), והתקשרתי לפני כשנה לימות המשיח, והם ענו לי שאין להם רשימות תפוצה, וגם כאשר הצעתי להם תשלום הגון, הם ענו אותו דבר, וגם כאשר הצעתי להם שיתנו מספרים מדו"ח של אנשים שהתקשרו לכלל המערכות שלהם, הם ענו לי שהם לא עושים את זה, לפני כחודש נסיתי את מזלי שוב, ולא הצלחתי, אז באמת מעניין אותי הדברים שנכתבו כאן.

לגבי התביעה, איננו שולל זאת, אך תחשבו שיש לכם שכן שמטריד אתכם בטלפון, ואתם תתבעו את בזק על שנתנו לו את הקו...., כמו שמשהו כבר כתב כאן, שימות המשיח מספקים רק את הפלטפורמה הטכנית של המערכות, וכל אחד שפותח מערכת מתחייב לפעול ע"פ החוק, ומי שלא מתנהג כך, אז אולי צריך לתבוע את מפעיל הקו.
חוץ מזה שיש שלוחה בימות המשיח (שלוחה 10) שנקרא כמדומני "טוהר התקשורת", ששם ניתן לדווח על קווים הנוגדים את ההלכה או החוק, ומי שיש לו קווים שמטרידים אותו, יכול לדווח שם, ומנסיון אישי הדיווח עוזר.

וחוץ מזה שמדובר באנשים חרדים (לפחות כך זה נשמע, חסידי חב"ד, לא?), ואני מאמין שאם יקראו אותם לביד"צ, הם יבואו ויעשו מה שיפסקו.

בר בי רב

משתמש ותיק
לא נאה לגנות כך את חברת ימות המשיח. הם עצמם לא מאפשרים את הצינתוקים אנטי חוקיים, ויש להם מוקד לדיווח על מי שעובד על כך.
הרי זה דומה למי שקנה מבזק קו תוכן ומצנתק וכי בזק אשמים? ומי שקנה חשבון מייל מהשרת וכי השרת אשם שהוא שולח ספאם?
הם לא אשמים בזה שהלקוחות שלהם עושים והם מגנים זאת בתוקף!

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
אני בעצמי מכיר אישית אנשים שימות המשיח מכרו להם רשימות גדולות של טלפונים.
ושלחו עבורם רבבות צינטוקים.

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
כמובן שצריך להיזהר מעובדי "חברת ימות המשיח" המסתובבים פה לאחרונה,
אשר שמו להם למטרה לנגח את ועדת הרבנים לענייני תקשורת.

שאר לעמו

משתמש ותיק
אשדוד אמר:
אז למה גם אחרי פעולה זו עדיין מתקבלים צינטוקים?
כי יש חברות נוספות, אף שהם קטנות יותר
בר מן דין למה אתה מתעקש: אמרו לך שזה כמו שתשלח הודעות צינתוק לבזק, וכי בזק קשור לענין. הצינתוקים נגרמים בפעולת היזם שמשתמש בפלטפורמה של ימות המשיח.

ואת מי שבא לך לתבוע על צינתוקים תתבע. ספרתי לך שאת ימות המשיח לא תוכל לתבוע בבית משפט, אחרי שהם נותנים את האופציה לא להפריע באמצעות הפלטפורמה שלהם. ואתה יכול לעשות זאת כפי שהדריכו פה. וכך אצלי בסלולרי אין כמעט צינתוקים, וגם לא הודעות וואטסאפ.

שאר לעמו

משתמש ותיק
אשדוד אמר:
אתה מתהלם, תוך פרנואיזם. זה לא המקום.

וכך לגבי הודעתך הקודמת: תברר היטב לפני שאתה חורץ שאצה מכיר אדם שמכיר אדם שמכיר אדם.. שמכרו לו..
הרי אמר לי מישהו שזה לא נכון לפי מה שהוא ניסה לעשות.

גילוי נאות. אין לי עם ימות המשיח כמעט ולא כלום, למעט הודעות שהילדים מודיעים לי ששמעו בוואטסאפ, כי אני מנותק לחלוטין, לפי בקשתי.

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
שאר לעמו אמר:
וכך לגבי הודעתך הקודמת: תברר היטב לפני שאתה חורץ שאצה מכיר אדם שמכיר אדם שמכיר אדם.. שמכרו לו..
אני מכיר אותו אישית. ולא רק זו, אלא אף הייתי עימו בשעת מעשה, ועקבתי שלב אחרי שלב.

davd

משתמש חדש
אשדוד אמר:
שאר לעמו אמר:
אני מכיר אותו אישית. ולא רק זו, אלא אף הייתי עימו בשעת מעשה, ועקבתי שלב אחרי שלב.
מעניין מתי זה היה, כי כאמור אני אישית נסיתי לפני שנה, ולפני כחודש ולא הצלחתי.

davd

משתמש חדש
אשדוד אמר:
זה לא חייב להיות עובדי חברת ימות המשיח, זה יכול להיות פשוט כל מי שפתח מערכת או קבוצה בימות המשיח (גם ללא הפנייה לשום קו נייעס), וזה נחסם להם ללא כל סיבה, וללא כל אפשרות של פתיחה, ע"י הוועדה (שהייתה אמורה לתת את האפשריות האלו), וזה יכול להיות גם כל אדם כמוני, אשר בונה לאנשים מערכות שונות על גבי הפלטפורמות של ימות המשיח, (בדרך אגב זוהי פרנסה מצוינת, ימות המשיח פיתחה המון אופציות ופונקציות, ומצד שני יש הרבה אנשים שאינם מובנים להתעסק עם זה, והם צורכים מערכות שונות (לא קוי נייעס, אלא קווי מכירות מוצרים, רישום, הגרלות, התרמות, וכו'), ואפשר ממש להתפרנס מזה.
ואף אחד לא מנסה לנגח את וועדת הרבנים, אלא את ההתנהלות המוזרה לאחרונה, כלפי הציבור הצורך את הקווים האלו (וגם אם בכוונתם להילחם נגד חברת ימות המשיח, הציבור לא צריכים להיות הקרבן פסח שלהם).
וכאמור אין אלטרנטיבה אחרת, ובמקום שהעסקנים יגיעו בדין ודברים עם ימות המשיח, ויסגרו את איתם על דרישותיהם, במקום זה הציבור סובל וסובל מזה תקופה ארוכה, ותעיד על העובדה שמתוקף פרנסתי הרבה אנשים שמכירים אותי מרורמרים ניגשים אלי, בשאלה מה אפשר לעשות שהקו שלהם נחסם (וכאמור לא מדובר בקווי נייעס, אלא בקווי שיעורי תורה וחסד, ולכל היותר, קווי ביזנעס של מכירות שונות או רישום למוסדות, וכו'), ואין לי הרבה מה לענות להם.

מה לעשות כבר זמן רב שהציבור סבל בדומיה, וכעת לאחר שימות החליטו לצאת בעצומה, כולם כבר יודעים מה הציבור חושב על וועדת הרבנים, ותוכיח על זה העובדה שנכון לעת עתה כבר חתמו על העצומה למעלה מ 38000 איש.

(ואינינו ממליץ לעשות עצומה נגדית..., כי זה יהיה בזיון לוועדה, וגם בזיון לציבור החרדי.......).

ובזה נצא בקריאה של חיבה אל מעלת כבוד העסקנים החשובים של וועדת הרבנים, נא התייחסו לציבור ולצרכיו בשיא הרציניות, נא הפסיקו לזלזל בציבור, ובד בבד, נא המשיכו במלאכתכם הקדושה, והמשיכו לחסום את הקווים שיש לחסום, אולם רק את הקווים שיש לחסום, ואם נתקלתם בחברה שמספקת קווים בעלי תוכן לא ראוי, ושאינם מתאימים לציבור שלנו, נא אל תלחמו ראש בראש על גבם של הציבור, אלא תבואו בדין ודברים עם החברה, והסבירו להם שזה לא מתאים, אני חושב שבהידברות הדדית, ייפטרו כל הבעיות.

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
קיבלתי במייל:

בס"ד

ה"קו הנכון"

מה יש ל"ועדת הרבנים" נגד הוואצאפ'-פון המשפחתי שלי. וגם אם יש להם משהו נגד זה, למה הם חוסמים שיעורי תורה שרעייתי תחי'
מקשיבה בקשב רב. ורק כעת שמעתי שגם את הקו של הישיבה של הבן שלי חסמו. די התפתיתי לקבל את התואר שהושמע באיזה קו שהוא
"וועדת החסמנים".

אבל בתוך תוכי, בליבי פנימה, לא היה נראה שזה משהו סתמי, איזה משהו שעבר על העוסקים בענין פגעי הטכנולוגיה. הלוא זו וועדה
שנוסדה והוקמה ע"י מרנן ורבנן גדולי ישראל, אשר נתנו אמון מלא בוועדה ובאנשיה, הן ברבנים והן בעסקנים. מהו אם כן ההסבר של כל
הליך החסימות הללו.

החלטתי שלמרות אכזבתי, ולמרות כל התלונות האשמות והטרוניות, אבדוק בעצמי, אחקור ואתחקה אחר הפעילות.

את סיכום המחקר אני מגיש בזאת, לכם קוראים נכבדים.

'הטלפון הכשר' מאופיין - בין היתר - בכך, שהוא משולל גישה לתכנים שאין רוח חכמים נוחה מהם. ובמהלך השנים נפרסם מספר פעמים
"קול קורא" בחתימת גדולי ישראל, לבל יאזינו לקווים וקולות שליליים למיניהם שאך למצער מאד מצויים כיום בקווי טלפון. אשר רבים
רבים מהם מלאים בדברי בלע ונאצה, לה"ר ורכילות, ליצנות ועוד כיו"ב, כידוע לכולם.

הנורא יותר, הוא, שקווים רבים 'סתמיים' ו'תמימים' טומנים בחובם תוכן האורב לסקרנים שעלול לפגוע ולעיתים לצערנו גם פוגע בטוהר
ובניקיון הדעת של צעירים - בעיקר. 'תוכן' זה הוא בסגנון קווי סקופים בדיחות, חקיינות, ערוצי שידור למיניהם, שהכל מתנהל כעין "פורטל
תוכן" שחלק ניכר ממנו אינו תואם כלל, לרוח ציבורי יראי ה' - לקוחות הטלפונים הכשרים. להם הצטרפו, גישה לחדרי ועידה, הן לחברי
קו וואצאפ, והן חדרי ועידה וירטואליים.

כל זאת לפני פיזור קווים אישיים עוקפי ההגנה והשמירה של בעלי הטלפון הכשר, וכן קווים אישיים, והכל נעשה כמהלך טכנולוגי "עוקף
שמירה והגנה" למטרה אחת ויחידה "גריפת הון כלכלי" על חשבון הנפש הנקייה!

ומה כל זה קשור לקו משפחתי נקי. וביתר חוסר בהירות - לכאורה, לקו שיעורי תורה, או חיזוק קבוצתי וכיו"ב?

מתברר, שלמרות כל הרפש האמור לעיל, מבדיקה מדוקדקת אצל הגורמים המוסמכים לכך, עולה, שצוות המשרד של וועדת הרבנים לענייני
תקשורת, תיאם מראש הליך תקין של פתיחת קווי מידע יעילים, טובים ומבורכים. באופן, שכל גורם שיוצק לקו מידע ערכי, פונה לחברות
המפעילות קווי תוכן - לפתיחת קו, ומראש הוא אמור למלא טופס ובו אופי הקו ופרטי המנהל יוצק המידע, ובמיידי הקו מוסדר. במטרה
להותיר את המספרים בעלי התוכן הערכי והחיובי, כמספרים זמינים ופתוחים בכל קווי הטלפונים הכשרים. ובמקביל, יימנע כניסת קווים
שליליים למשתמשי הטלפון הכשר. אודות ההסדר הזה לא סיפרו לנו אותן חברות??!

מי שבחל במסלול ההגיוני הזה, הוא מי שרצה לגרוף דקות יקרות של זמן אוויר מנפשנו ונפש צאצאינו, אלו חברות בעלי ענין כלכלי,
שלמטרה זו לא בחלו בשום צעד להשיג את המטרה הנכספת שלהם, ולפגוע בערכים שלנו. זהו הרבה יותר מנורא נוראות!!!

הם כעת בימים אלו, מייצרים כביכול דעת קהל שלילית על פעילות הקודש של אותם שמשקיעים מאונם ומרצם לשמר אתנו ואת נפש
ילדינו, הם מתאמצים להלהיב את הציבור בכל מיני "עצומות ציבוריות". כנגד מה? כנגד מי? ועוד לתמוך באלו שטימאו צעירים בחדרי
ועידה וירטואליים?? שחשפו בפניהם פורטל תוכן זול. שאפשרו להם לעקוף חסימות והגנות, ולשמוע מושגים ורעיונות שלא העלנו בדעתנו
שניתן להגיע להם באמצעות מוצר כשר בתמיכת כל גדולי ישראל?? מי התיר לכם חברות תוכן טלפוני לרמוס בתינו וחצרות בית אלוקינו??!
וכאן מזדקרת ועולה פרשת הכסף!

שמעתי הרבה תיאורים ותוארים של "ועדת הכספים לענייני חסימות מספרים" ועוד כהנה. גם על כך נתתי דעתי לבחון, היכן פה מסתתר
כסף. חב רי ויקי רי, יוקשה עליכם להאמין מי כאן גורף כסף, ואת מי הם משמיצים שהנושא הוא כסף.

אז כך. בעבר היה מושג של דמי קישור בין קו מטלפו לקו המקבל תוכן. שמספק התוכן קיבל כסף על כל מי שמתקשר לקבל אותו. התקשרתם
לקו מזג אויר, בעלי התוכן קיבלו על כך כסף. מי שילם?? חברות הסלולארי. כל לקוח חברת סלולארית מסוימת שיצר קשר לקו תוכן
מסוים, החברה שבה הוא לקוח, שילמה על כך דמי קישור. זאת למרות שהלקוח שילם מחיר פיקס לחודש, שבדרך כלל לא כיסה את אותם
לקוחות שצרכו האזנה ממוכרת לקווי תוכן באופן אובססיבי, כמקובל בקרב משועממים רבים, רחמנות!

משרד התקשורת הוריד את דמי הקישוריות, והותיר איזו פינה קטנה בעל סכום זעום של קבלת תגמול (של 1 אגורה לדקה) על קו תוכן.
מפינה זו יצרו חברות אינספור אופציות לקווים, וכך הם צוברים מאות מיליוני דקות בחודש, שניכר בעליל שפרוטה לפרוטה מצטרפת,
והחברות מרוויחות כסף מכך. (שוק קווי זה מגלגל כ-שתי מיליון ₪ בחודש).

שורה התחתונה. את רווחי אותן חברות תוכן, ממנות חברו הסלולאריות עקב השירות שהן נותנות ללקוחותיהם.

מה התרחש לאחרונה? מאחר וחברות קווי התוכן לא שירתו נאמנה את לקוחותיהם, בהתאם למסוכם והמתואם, וזאת במטרה לגרוף
כספים על ראש ההגנה הראויה, לפרוץ בה פרצות ולבקוע גדרים, שלצורך כך הם אפשרו להתפזר בהקמת קווים ללא כל פרופורציות, כל
אחד פותח קו באופן עצמאי, ללא כל שמץ של אחריות. נוצר מצב שלא ניתן כלל להאזין לכ-ל המספרים, ולבחון כל מספר ומספר מי פתח
אותו, מה תוכנו, לאן ניתן לעבור ממנו ואיך ניתן להגיע דרכו לפינות אפילות - רוחנית. ההכרח מחייב לנהל רשימה שמתעדכנת במחשבי
מוקד וועדת הרבנים, של כל אלו שתיאמו מראש את פתיחת הקו ותוכנו, וכל היתר נחסמו. בלתי אפשרי לשמוע מידי ביום ביומו מאות!!
ואלפי!!! קווים שנפתחים בחלק ניכר ע"י משועממים! בלתי אפשרי לעקוב בכל קו וקו מהקווים הללו האם גם בו ניתן לעבור מתוכן 'תמים'
לתוכן איום ונורא! ורק נותר למנוע כל גישה לבלתי ידוע שהינו מועד לפורענות.

מאד נח לחברות קווי התוכן להתהדר בנוצות טווס, ולזעוק, "סגרו קו שיעורי תורה" "חסמו קו איסוף כספי צדקה" "סגרו קו חיזוק
בשמירת הלשון" מה יש להם נגד זה? מה לא כשר בתוכן הזה? זה לא היתממות של חברות התוכן, זו צביעות ונוכלות. כי הם לא סיפרו לכם
ולי, שיכלו להתנהל אחרת, נכון יותר, ראוי יותר, וכפי שסוכם עימם. הם בחלו בכל הצעה חלופית, כגון: של הקמת קומה כשרה לתוכן, כפי
שהציעו להם וועדת הרבנים. הם לא חשפו עד כמה קווים טובים וחיוביים הם כיסוי ומעטפת לקווים שליליים. זה הם לא סיפרו, ולכן גם
אני נפלתי בפח שהם טמנו לנו - לציבור הירא והחרד.

בין היתר זה מה שעורר אותי לבחון לבדוק, הלוא אין היגיון שוועדה ערכית תתנגד לתוכן ערכי. ומתוך אכפתיות וכאב צורב עשיתי את
הצעד בקום ועשה: גש ובדוק.

בלי כל בושה, ומתוך העזת פנים, תבעו אותן חברות תוכן בביהמ"ש פעם אחר פעם את חברות הסלולאריות ואת וועדת הרבנים על חסימת
הקווים. טיפת בושה!! הלוא כל הכסף הנגרף על ידכם מגיע ממי שאתם מעזים לתבוע אותם??!

זאת ועוד, הלוא חדרתם למסגרת לא לכם, למתחם פרטי שמור ומוגן. הציבור רכש טלפון סלולארי, כי הוא סמך על מפתחיו ומשגיחיו.
ובצעד חצוף ונועז, חדרו גורמים זרים בהכשלת הלקוחות וביצירת פיתויי האזנה למטרות כסף, על חשבון נפשות נקיות??! ועוד אח"כ
להשתלח בהשמצות שווא שבוועדת הרבנים הכל כסף!!

מה שוועדת הרבנים עושה, זה רק לשמר את האחריות הנדרשת ממנה. וגורם אינטרסנטי מנסה לפגוע בכך אנושות, מייצר דרכי עקיפה של
קווים אישיים, ווירטואליים, ובכך - למרות הכל, כאמור, מוצא לעצמו דרכים להשיג את מטרותיו האנוכיות, ובמקביל תוקף ומשמיץ
שמזיקים לו. למעשה ממשיך, ממשיך וממשיך... המזיק ממשיך להזיק, ממשיך להרוויח כסף וממשיך להשמיץ. והוא עוד יחתים עצומה
נגד רבנים ופועלם.

חקרתי ודרשתי, וכל צעד ושלב העלה בקרבי רגשות מעורבים, אני משכיל להבין, שהפרוץ באותן חברות מרובה על העומד בוועדת הרבנים,
גאו בי רגשות אשמה עצמיים, היאך נסחפתי עם הזרם המשמיץ, וסברתי לקבל דברי בלע, שקר, הוצאת שם רע ורכילות.

אני יודע שאולי תשובת המשקל היא, לפנות אליכם - הצדיקים מוועדת הרבנים לענייני תקשורת. ולבקש את סליחתם בפרהסיה באמצעות
מכתבי זה, ואולי ירווח לי קמעה, כי נדרשתי להתהפך בדעתי 063 מעלות מן הקצה אל הקצה כלפיכם וכלפי עבודת הקודש שלכם, ולגלות
מנגד איזה כח רע יש לרשע ולתיעוב.

"פעילי וועדת הרבנים", סליחה!

קבצים מצורפים

• הקו הנכון.pdf
    206.2 KB · צפיות: 7

אחד התלמידים

משתמש ותיק
הכתוב מעלי בשם הקו הנכון, היה נשמע יותר אמין אילו הם היו מצרפים פרטים איך הצליחו לבדוק את זה. הרי אחד הטענות הכי מרגיזות על וועדת הרבנים היא חוסר השקיפות, והרבה אנשים שניסו לפנות אליהם מצאו שאין עם מי לדבר, פשוטו כמשמעו. ופתאום אחד, הכותב ברמה של יחצ"ן מקצועי, הצליח לחדור לתוך מערכת וועתד הרבנים ויודע כבר הכל.
גילוי נאות: אני לא משתמש בקוי תוכן כלל, ומעולם לא נתקלתי בחסימה, צודקת או לא. ואיני נוקט צד על הויכוח כאן. אבל בכל זאת א"א שלא להכיר מה נשמע אמין ומה לא.
וכמובן האמת מה שהוא לגבי וועדת הרבנים, זה אינו מצדיק בהחלט חברת ימות המשיח. אני כן נטרד הרבה פעמים באופן שימות המשיח חשוד העקרי.

davd

משתמש חדש
אחד התלמידים אמר:
הכתוב מעלי בשם הקו הנכון, היה נשמע יותר אמין אילו הם היו מצרפים פרטים איך הצליחו לבדוק את זה. הרי אחד הטענות הכי מרגיזות על וועדת הרבנים היא חוסר השקיפות, והרבה אנשים שניסו לפנות אליהם מצאו שאין עם מי לדבר, פשוטו כמשמעו. ופתאום אחד, הכותב ברמה של יחצ"ן מקצועי, הצליח לחדור לתוך מערכת וועתד הרבנים ויודע כבר הכל.
גילוי נאות: אני לא משתמש בקוי תוכן כלל, ומעולם לא נתקלתי בחסימה, צודקת או לא. ואיני נוקט צד על הויכוח כאן. אבל בכל זאת א"א שלא להכיר מה נשמע אמין ומה לא.
וכמובן האמת מה שהוא לגבי וועדת הרבנים, זה אינו מצדיק בהחלט חברת ימות המשיח. אני כן נטרד הרבה פעמים באופן שימות המשיח חשוד העקרי.
אז כנראה שמר מיועדינו "אשדוד", הוא לא אחר מאשר (אחד מעסקני) הוועדה בכבודו ובעצמו, עיין בהודעות הקודמות שלו, ותבין...

האחד בא לגור

משתמש ותיק
אשדוד אמר:
מאז ההודעה הזאת הבנתי שכך הם פני הדברים
וכמו שנאמר כל הפוסל....

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
davd אמר:
אחד התלמידים אמר:
אז כנראה שמר מיועדינו "אשדוד", הוא לא אחר מאשר (אחד מעסקני) הוועדה בכבודו ובעצמו, עיין בהודעות הקודמות שלו, ותבין...
לא נכון.

ומה שכן נכון, ש-davd הוא מעובדי חברת ימות המשיח. עיין בהודעות הקודמות שלו, ותבין...

אשדוד

משתמש רגיל
פותח הנושא
אחד התלמידים אמר:
אני כן נטרד הרבה פעמים באופן שימות המשיח חשוד העקרי.
נכון.
"חברת ימות המשיח" מטרידה עשרות אלפי איש.

מאן דהו

משתמש ותיק
אשדוד אמר:
קרה לכם לאחרונה שבאמצע דבר חשוב פתאום מתקשר הטלפון, וגיליתם שזהו צינטוק מרגיז?
קרה לכם לאחרונה שקיבלתם צלצול ב-1 בלילה מאת הקו...?

ובכן, מאחורי רובם המכריע של ההצקות / הצינטוקים / ההתרמות, מאחורי השמות למיניהם, עומדת חברת "ימות המשיח".

האם עפ"י הלכה מותר לתבוע אותם בבית משפט, על כל הנזקים וההפרעות שהם גורמים?
כנראה כבר לא רלוונטי
https://www.jdn.co.il/j_world/1162173/

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חלק עליון תַחתִית